LAJMI I FUNDIT:

BAFTA

16 Artikuj

Plakja e ka harruar – dizajnerja Vera Wang mahniti sërish me dukjen në BAFTA

Plakja e ka harruar – dizajnerja Vera Wang mahniti sërish me dukjen në BAFTA

Modë
Dua Lipa dukej elegante në pas-ndejën e BAFTAs, teksa u shfaq me një mashkull misterioz me mjekërr

Dua Lipa dukej elegante në pas-ndejën e BAFTAs, teksa u shfaq me një mashkull misterioz me mjekërr

Yjet
Kate Middleton mori vëmendje në tapetin e kuq të BAFTAs, ndërsa i dhuroi një shuplakë në të pasme Princit William

Kate Middleton mori vëmendje në tapetin e kuq të BAFTAs, ndërsa i dhuroi një shuplakë në të pasme Princit William

Yjet
Tifozja e ‘nxehtë’ e Kroacisë, Ivana Knoll nuk lë vend për imagjinatë në fustanin e tejdukshëm teksa merr pjesë në pasndejën e “BAFTA Awards”

Tifozja e ‘nxehtë’ e Kroacisë, Ivana Knoll nuk lë vend për imagjinatë në fustanin e tejdukshëm teksa merr pjesë në pasndejën e “BAFTA Awards”

Yjet
BAFTA Awards 2023: Lista e plotë e fituesve

BAFTA Awards 2023: Lista e plotë e fituesve

TV / Film
Kate Middleton shfaqet me një palë vathë Zara në vlerë prej 25 eurosh në tapetin e kuq të BAFTAs

Kate Middleton shfaqet me një palë vathë Zara në vlerë prej 25 eurosh në tapetin e kuq të BAFTAs

Yjet
Shpallen nominimet për çmimet BAFTA 2023

Shpallen nominimet për çmimet BAFTA 2023

TV / Film
Këngëtarja 85-vjeçare Shirley Bassey mahnit me zërin dhe paraqitjen në BAFTA Awards 2022

Këngëtarja 85-vjeçare Shirley Bassey mahnit me zërin dhe paraqitjen në BAFTA Awards 2022

Yjet
Veshjet më të bukura në pas-ndejën e “BAFTA 2022”

Veshjet më të bukura në pas-ndejën e “BAFTA 2022”

Modë
Kreacioni i Lia Stubllës në para-ndejën e BAFTA Awards 2022

Kreacioni i Lia Stubllës në para-ndejën e BAFTA Awards 2022

Yjet
Jo të gjithë yjet mund ta bëjnë – Lady Gaga arriti të marrë pjesë në dy mbrëmje çmimesh në të njëjtën natë

Jo të gjithë yjet mund ta bëjnë – Lady Gaga arriti të marrë pjesë në dy mbrëmje çmimesh në të njëjtën natë

Yjet
Prezantuesja e BAFTA 2022, Rebel Wilson ngrit gishtin e mesit në mes të transmetimit kundër Vladimir Putinit

Prezantuesja e BAFTA 2022, Rebel Wilson ngrit gishtin e mesit në mes të transmetimit kundër Vladimir Putinit

TV / Film
Paraqitjet më të mira në tapetin e kuq të BAFTA 2022

Paraqitjet më të mira në tapetin e kuq të BAFTA 2022

TV / Film
Ndahen çmimet BAFTA 2022 – “The power of the dog” fiton çmimin kryesor

Ndahen çmimet BAFTA 2022 – “The power of the dog” fiton çmimin kryesor

TV / Film
Publikohet lista e plotë e fituesve në “BAFTA TV Awards 2021”

Publikohet lista e plotë e fituesve në “BAFTA TV Awards 2021”

TV / Film
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “BAFTA TV Awards 2021”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “BAFTA TV Awards 2021”

Modë