LAJMI I FUNDIT:

Babai

76 Artikuj

Gjashtë shprehitë e baballarëve që rritin fëmijë me vetëbesim

Gjashtë shprehitë e baballarëve që rritin fëmijë me vetëbesim

Prindër dhe fëmijë
Fustan i lezetshëm për një vajzë të vogël i bërë nga këmisha e babait

Fustan i lezetshëm për një vajzë të vogël i bërë nga këmisha e babait

Modë
Një baba duke qarë ndau këshillën që i ndryshoi jetën

Një baba duke qarë ndau këshillën që i ndryshoi jetën

Interesante
Shkrimi i një fëmije për babanë u bë hit në rrjetet sociale: Babai im e shpëtoi nënën time…

Shkrimi i një fëmije për babanë u bë hit në rrjetet sociale: Babai im e shpëtoi nënën time…

Fun Lajme
Kamera ka kapur një skenë si në filmat komedi, shikoni me kujdes se çfarë do të ndodhë me këtë prindër

Kamera ka kapur një skenë si në filmat komedi, shikoni me kujdes se çfarë do të ndodhë me këtë prindër

Fun Lajme
Të tjera cilësi që mund të trashëgohen vetëm nga babai

Të tjera cilësi që mund të trashëgohen vetëm nga babai

Prindër dhe fëmijë
Një baba nga Ekuadori ndryshon ligjërisht gjininë në femër në përpjekje për të fituar kujdestarinë e fëmijëve

Një baba nga Ekuadori ndryshon ligjërisht gjininë në femër në përpjekje për të fituar kujdestarinë e fëmijëve

Interesante
Djali vë në kurth babanë

Djali vë në kurth babanë

Fun Lajme
Rrëfimi i babait: Personi që tentoi ta dhunonte vajzën time në shkollë u lirua nga paraburgimi

Rrëfimi i babait: Personi që tentoi ta dhunonte vajzën time në shkollë u lirua nga paraburgimi

Sociale
Ai është “babai” i 2.8 milionë ndjekësve në TikTok, njihuni me instruktorin amerikan të fitnesit që për gjithçka këshillon të rinjtë

Ai është “babai” i 2.8 milionë ndjekësve në TikTok, njihuni me instruktorin amerikan të fitnesit që për gjithçka këshillon të rinjtë

Lajme Teknologji
Dy bisedat të cilat çdo babai duhet t’i zhvillojë me djalin e tij

Dy bisedat të cilat çdo babai duhet t’i zhvillojë me djalin e tij

Këshilla Lifestyle
Çfarë është marrëdhënia juaj me të afërmit tuaj?

Çfarë është marrëdhënia juaj me të afërmit tuaj?

Këshilla Lifestyle
A e keni ditur? Ja pse ia grisin këmishën babait kur i lind një fëmijë

A e keni ditur? Ja pse ia grisin këmishën babait kur i lind një fëmijë

Trend
Nuk e kishte vërejtur të birin që i ishte vënë pas, braziliani derisa po dilte nga garazhi me veturë për pak sa nuk e shtypi  

Nuk e kishte vërejtur të birin që i ishte vënë pas, braziliani derisa po dilte nga garazhi me veturë për pak sa nuk e shtypi  

Amerika Latine
Djaloshi i shpëton jetën babait në një autostradë, 43-vjeçari pëson sulm në zemër gjatë vozitjes – reagimi i 11-vjeçarit  parandaloi aksidentin në Gjermani

Djaloshi i shpëton jetën babait në një autostradë, 43-vjeçari pëson sulm në zemër gjatë vozitjes – reagimi i 11-vjeçarit  parandaloi aksidentin në Gjermani

Evropa
Babai heroi vdiq ndërsa tentoi të shpëtonte vajzën e tij në lumë në Angli, edhe pse ai nuk dinte not

Babai heroi vdiq ndërsa tentoi të shpëtonte vajzën e tij në lumë në Angli, edhe pse ai nuk dinte not

Kuriozitete
Gruaja bëri një test të ADN-së pa ndonjë arsye të veçantë dhe zbuloi të vërtetën që e tronditi

Gruaja bëri një test të ADN-së pa ndonjë arsye të veçantë dhe zbuloi të vërtetën që e tronditi

Fun Lajme
Vendosi 80,000 monedha në oborrin e vajzës së tij: Ky është kësti juaj i fundit i ushqimit

Vendosi 80,000 monedha në oborrin e vajzës së tij: Ky është kësti juaj i fundit i ushqimit

Fun Lajme
Instinkti prindëror: Një burrë shpëtoi vajzën e tij nga një lëndim i mundshëm, me reagimin e tij të shpejtë

Instinkti prindëror: Një burrë shpëtoi vajzën e tij nga një lëndim i mundshëm, me reagimin e tij të shpejtë

Fun Lajme
Shikoni takimin e parë emocional të një babai dhe një djali në Karolinën e Jugut – pas 57 vitesh ndarje

Shikoni takimin e parë emocional të një babai dhe një djali në Karolinën e Jugut – pas 57 vitesh ndarje

Fun Lajme
Vajza e vogël tregon zemërimin në martesën e prindërve në një video virale

Vajza e vogël tregon zemërimin në martesën e prindërve në një video virale

Fun Lajme
Vogëlushja kërkoi leje për të thënë një fjalë të shëmtuar, video u bë virale

Vogëlushja kërkoi leje për të thënë një fjalë të shëmtuar, video u bë virale

Fun Lajme
Këto tipare fëmijët i trashëgojnë nga babai

Këto tipare fëmijët i trashëgojnë nga babai

Të tjera
Refuzoi t’i tregojë se ku gjendej e ëma e saj, turku godet veturën e bijës dhe e qëllon 20 herë me revole

Refuzoi t’i tregojë se ku gjendej e ëma e saj, turku godet veturën e bijës dhe e qëllon 20 herë me revole

Turqia