LAJMI I FUNDIT:

Avril Lavigne

30 Artikuj

Tyga i bën dhuratë Avril Lavignes një gjerdan diamanti në vlerë 75 mijë eurosh

Tyga i bën dhuratë Avril Lavignes një gjerdan diamanti në vlerë 75 mijë eurosh

Yjet
Avril Lavigne dhe Tyga konfirmojnë lidhjen me një puthje në buzë

Avril Lavigne dhe Tyga konfirmojnë lidhjen me një puthje në buzë

Po Flitet
Avril Lavigne ndahet nga i fejuari Mod Sun

Avril Lavigne ndahet nga i fejuari Mod Sun

Yjet
Avril Lavigne nderohet me yll në “Walk of Fame” në Hollywood

Avril Lavigne nderohet me yll në “Walk of Fame” në Hollywood

Yjet
Avril Lavigne fejohet me këngëtarin Mod Sun në Paris

Avril Lavigne fejohet me këngëtarin Mod Sun në Paris

Yjet
Paraqitje të tmerrshme: Veshjet më të këqija në “Grammy Awards 2022”

Paraqitje të tmerrshme: Veshjet më të këqija në “Grammy Awards 2022”

Yjet
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “iHeartRadio Music Awards 2022”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “iHeartRadio Music Awards 2022”

Modë
Avril Lavigne paralajmëron projektin e ri “Bite Me”, pas nënshkrimit me kompaninë muzikore të Travis Barker

Avril Lavigne paralajmëron projektin e ri “Bite Me”, pas nënshkrimit me kompaninë muzikore të Travis Barker

Yjet
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të MTV Video Music Awards 2021

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të MTV Video Music Awards 2021

Modë
Avril Lavigne vazhdon të duket rinore përkundër moshës që ka

Avril Lavigne vazhdon të duket rinore përkundër moshës që ka

Yjet
Dymbëdhjetë këngët e famshme që i adhuron bota, por këngëtarët dhe autorët e tyre i urrejnë

Dymbëdhjetë këngët e famshme që i adhuron bota, por këngëtarët dhe autorët e tyre i urrejnë

Muzikë
Të famshmet që edhe me veshje të lira duken të mrekullueshme

Të famshmet që edhe me veshje të lira duken të mrekullueshme

Yjet
Njëzet të famshmit që nuk kanë kryer shkollë, por ata janë aq të suksesshëm sa askush nuk do t’ia dijë për këtë fakt

Njëzet të famshmit që nuk kanë kryer shkollë, por ata janë aq të suksesshëm sa askush nuk do t’ia dijë për këtë fakt

Yjet
Avril Lavigne është ndarë nga djali i miliarderit Fayez Sarofim

Avril Lavigne është ndarë nga djali i miliarderit Fayez Sarofim

Po Flitet
Si dukeshin 16 yjet botërorë të muzikës para se të bëheshin të famshëm

Si dukeshin 16 yjet botërorë të muzikës para se të bëheshin të famshëm

Yjet
Si kanë ndryshuar 10 femrat e famshme ‘rebele’ të viteve 2000, dhe çfarë bëjnë ato sot?

Si kanë ndryshuar 10 femrat e famshme ‘rebele’ të viteve 2000, dhe çfarë bëjnë ato sot?

Yjet
Kush janë vëllezërit dhe motrat e të famshmëve dhe me çfarë merren ata?

Kush janë vëllezërit dhe motrat e të famshmëve dhe me çfarë merren ata?

Yjet
Nga Morgan Freeman deri te Lady Gaga e Jared Leto – 10 të famshmit që vuajnë nga sëmundjet reumatike

Nga Morgan Freeman deri te Lady Gaga e Jared Leto – 10 të famshmit që vuajnë nga sëmundjet reumatike

Imran Amiti
Avril Lavigne: Gjatë betejës me sëmundjen, shtiresha se jam mirë duke sjell imazhe të lumtura në Instagram

Avril Lavigne: Gjatë betejës me sëmundjen, shtiresha se jam mirë duke sjell imazhe të lumtura në Instagram

Yjet
Avril Lavigne rikthehet me këngë të re pas pauzës pesëvjeçare

Avril Lavigne rikthehet me këngë të re pas pauzës pesëvjeçare

Muzikë
Rrëfimi i Avril Lavigne për sëmundjen e rëndë: Më është dashur të pranoja se po vdisja dhe e ndjeja sikur më shuhej trupi

Rrëfimi i Avril Lavigne për sëmundjen e rëndë: Më është dashur të pranoja se po vdisja dhe e ndjeja sikur më shuhej trupi

Yjet
Njëzetegjashtë yjet e famshëm që kanë pësuar ndryshime të mëdha që kur janë bërë të njohur

Njëzetegjashtë yjet e famshëm që kanë pësuar ndryshime të mëdha që kur janë bërë të njohur

Yjet
Gjashtë emra të njohur dhe gjashtë teori konspirative që njerëzit vazhdojnë t’i besojnë si të vërteta

Gjashtë emra të njohur dhe gjashtë teori konspirative që njerëzit vazhdojnë t’i besojnë si të vërteta

Fakte
Avril Lavigne pas shërimit dyvjeçar, i rikthehet paraqitjeve para kamerave

Avril Lavigne pas shërimit dyvjeçar, i rikthehet paraqitjeve para kamerave

Yjet