LAJMI I FUNDIT:

Autostrada “Ibrahim Rugova”

88 Artikuj

Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, dy të lënduar

Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, dy të lënduar

Kronika e Zezë
Vdes në QKUK personi që u aksidentua ditë më parë në autostradën “Ibrahim Rugova”

Vdes në QKUK personi që u aksidentua ditë më parë në autostradën “Ibrahim Rugova”

Kronika e Zezë
Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, lëndohen pesë persona

Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, lëndohen pesë persona

Kronika e Zezë
Dy të lënduar në një aksident mes një kamioni, veture zyrtare dhe një furgoni në autostradën “Ibrahim Rugova”

Dy të lënduar në një aksident mes një kamioni, veture zyrtare dhe një furgoni në autostradën “Ibrahim Rugova”

Kronika e Zezë
Një person me biçikletë në autostradën “Ibrahim Rugova”, ndërhyn Policia dhe e largon atë

Një person me biçikletë në autostradën “Ibrahim Rugova”, ndërhyn Policia dhe e largon atë

Kosovë
Vetaksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, lëndohet shoferja e veturës

Vetaksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, lëndohet shoferja e veturës

Kronika e Zezë
Digjet një veturë në autostradën “Ibrahim Rugova” – lëndohen dy persona

Digjet një veturë në autostradën “Ibrahim Rugova” – lëndohen dy persona

Kronika e Zezë
Policia parandalon garat e shpejtësisë në autostradën “Ibrahim Rugova”

Policia parandalon garat e shpejtësisë në autostradën “Ibrahim Rugova”

Siguri
Aksident i rëndë në Autostradën “Ibrahim Rugova”, humb jetën një grua dhe lëndohen katër persona të tjerë

Aksident i rëndë në Autostradën “Ibrahim Rugova”, humb jetën një grua dhe lëndohen katër persona të tjerë

Kronika e Zezë
Voziti traktorin në autostradën “Ibrahim Rugova”, gjobitet nga policia

Voziti traktorin në autostradën “Ibrahim Rugova”, gjobitet nga policia

Kronika e Zezë
Rrëshqitja e dheut, Ministria e Infrastrukturës: Mbyllet segmenti i autostradës nga Suhareka deri në Prizren

Rrëshqitja e dheut, Ministria e Infrastrukturës: Mbyllet segmenti i autostradës nga Suhareka deri në Prizren

Siguri
Rrëshqitje dheu në autostradën “Ibrahim Rugova”, vështirësohet qarkullimi i automjeteve

Rrëshqitje dheu në autostradën “Ibrahim Rugova”, vështirësohet qarkullimi i automjeteve

Siguri
Një i vdekur e dy të lënduar në një aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”

Një i vdekur e dy të lënduar në një aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”

Kronika e Zezë
Vetaksident në autostradën “Ibrahim Rugova”

Vetaksident në autostradën “Ibrahim Rugova”

Kronika e Zezë
Aksident me të lënduar në autostradën ‘Ibrahim Rugova’

Aksident me të lënduar në autostradën ‘Ibrahim Rugova’

Kosovë
Si u shkaktua vet-aksidenti në autostradën “Ibrahim Rugova”, policia jep detaje

Si u shkaktua vet-aksidenti në autostradën “Ibrahim Rugova”, policia jep detaje

Kronika e Zezë
Aksident me fatalitet në autostradën “Ibrahim Rugova”, vdes një person e lëndohen katër të tjerë

Aksident me fatalitet në autostradën “Ibrahim Rugova”, vdes një person e lëndohen katër të tjerë

Kronika e Zezë
Aksident mes tri veturave në segmentin Veternik-Bresje, tre të lënduar

Aksident mes tri veturave në segmentin Veternik-Bresje, tre të lënduar

Kronika e Zezë
Aksident mes kamionit dhe dy veturave në autostradën “Ibrahim Rugova”, pesë të lënduar

Aksident mes kamionit dhe dy veturave në autostradën “Ibrahim Rugova”, pesë të lënduar

Kronika e Zezë
Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, tre të lënduar

Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, tre të lënduar

Kronika e Zezë
Paraqiten si policë – dy persona e ndalojnë në Malishevë një shtetas turk dhe i marrin nga vetura rreth 50 mijë euro

Paraqiten si policë – dy persona e ndalojnë në Malishevë një shtetas turk dhe i marrin nga vetura rreth 50 mijë euro

Kronika e Zezë
Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, lëndohen dy persona

Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, lëndohen dy persona

Siguri
Vetaksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, një person humb jetën

Vetaksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, një person humb jetën

Kronika e Zezë
Aksident i rëndë në autostradën Ibrahim Rugova – vdesin dy persona, një fëmijë në gjendje të rëndë shëndetësore

Aksident i rëndë në autostradën Ibrahim Rugova – vdesin dy persona, një fëmijë në gjendje të rëndë shëndetësore

Kronika e Zezë