LAJMI I FUNDIT:

Audrey Hepburn

19 Artikuj

Për bijën dhe për mbesën: Kërkoje të mirën te njerëzit

Për bijën dhe për mbesën: Kërkoje të mirën te njerëzit

Cult+
Fustani që ndryshoi historinë e modës: Krijimi më i bukur i Paco Rabanne është veshur nga kjo aktore hollivudiane

Fustani që ndryshoi historinë e modës: Krijimi më i bukur i Paco Rabanne është veshur nga kjo aktore hollivudiane

Moda
Colette: Shkrimtarja më dashur franceze e të gjitha kohërave

Colette: Shkrimtarja më dashur franceze e të gjitha kohërave

Analiza
Xhirohet film për Audrey Hepburn, Rooney Mara do ta portretizojë aktoren legjendare

Xhirohet film për Audrey Hepburn, Rooney Mara do ta portretizojë aktoren legjendare

TV / Film
Beyonce pozon me diamantin 128.54 karatësh që e kanë bartur vetëm katër femra

Beyonce pozon me diamantin 128.54 karatësh që e kanë bartur vetëm katër femra

Modë
Qindra e mijëra dollarë: 16 prej fustaneve më të shtrenjta që vajzat e famshme kanë veshur!

Qindra e mijëra dollarë: 16 prej fustaneve më të shtrenjta që vajzat e famshme kanë veshur!

Modë
Pesëmbëdhjetë yjet që do të dukeshin tërësisht ndryshe, vetëm nga ndryshimi i vetullave

Pesëmbëdhjetë yjet që do të dukeshin tërësisht ndryshe, vetëm nga ndryshimi i vetullave

Yjet
Sekretet e vjetra të bukurisë në Hollywood që janë shumë të mira për të mos i përdorur

Sekretet e vjetra të bukurisë në Hollywood që janë shumë të mira për të mos i përdorur

Estetikë
Yjet e Hollywoodit në të kaluarën dhe tani në të njëjtën moshë

Yjet e Hollywoodit në të kaluarën dhe tani në të njëjtën moshë

Yjet
Mjeshtri Terry O’Neill, për fotot e gjigantëve të pop-kulturës: David Bowie ishte njëshi!

Mjeshtri Terry O’Neill, për fotot e gjigantëve të pop-kulturës: David Bowie ishte njëshi!

Fotografia
Rregullat për imazh të përsosur nga ikonat e stilit

Rregullat për imazh të përsosur nga ikonat e stilit

Keshilla Modë
Audrey Hepburn, vajza që u dashurua nga e gjithë bota

Audrey Hepburn, vajza që u dashurua nga e gjithë bota

Cult+
Recetë brilante për shpageta e Audrey Hepburnit

Recetë brilante për shpageta e Audrey Hepburnit

Pjata speciale
Thënie inspiruese nga disa prej grave më të fuqishme në histori

Thënie inspiruese nga disa prej grave më të fuqishme në histori

Këshilla dhe arsye
Shtatëmbëdhjetë aktorët që me mjeshtëri i sollën subjektet e tyre të famshme në jetë

Shtatëmbëdhjetë aktorët që me mjeshtëri i sollën subjektet e tyre të famshme në jetë

TV / Film
Grimuesja e të famshmëve i ka treguar të gjitha detajet: Dukuni si Audrey Hepburn me vetëm gjashtë veprime! (Video)

Grimuesja e të famshmëve i ka treguar të gjitha detajet: Dukuni si Audrey Hepburn me vetëm gjashtë veprime! (Video)

Grim
Pesëmbëdhjetë fustanet e yjeve në tapetin e kuq të “Oscar” që hynë në histori (Foto)

Pesëmbëdhjetë fustanet e yjeve në tapetin e kuq të “Oscar” që hynë në histori (Foto)

Yjet
Dymbëdhjetë aktorët të cilët shkëlqyeshëm u transformuan në figura shumë më të reja për rolet e tyre (Foto)

Dymbëdhjetë aktorët të cilët shkëlqyeshëm u transformuan në figura shumë më të reja për rolet e tyre (Foto)

Yjet
Njëzetenëntë fustanet më ikonike të yjeve që ka parë bota (Foto)

Njëzetenëntë fustanet më ikonike të yjeve që ka parë bota (Foto)

Yjet