LAJMI I FUNDIT:

Audi Q8

23 Artikuj

Në Belgjikë fillon prodhimi i Audi Q8 e-tron i ri

Në Belgjikë fillon prodhimi i Audi Q8 e-tron i ri

EVs
Audi Q8 E-Tron do të prodhohet në Belgjikë

Audi Q8 E-Tron do të prodhohet në Belgjikë

Auto Lajme
A mund të jetë Dacia më e shpejtë se Audi?

A mund të jetë Dacia më e shpejtë se Audi?

Auto Lajme
Shikoni se çfarë i bën Audi Q8 në një garë shpejtësie Toyota Supra

Shikoni se çfarë i bën Audi Q8 në një garë shpejtësie Toyota Supra

Auto Lajme
Lexus LQ do të vijë që të dominojë në tregun e makinave SUV

Lexus LQ do të vijë që të dominojë në tregun e makinave SUV

Modelet e Reja
Dëmi prej 37 mijë euro që e shkaktoi një fëmijë në sallonin e veturave, iu la prindërve një faturë të lartë për ta paguar

Dëmi prej 37 mijë euro që e shkaktoi një fëmijë në sallonin e veturave, iu la prindërve një faturë të lartë për ta paguar

Ngjarje
Audi Q7 i ri me stil të ngjashëm si Q8 (Video)

Audi Q7 i ri me stil të ngjashëm si Q8 (Video)

Modelet e Reja
Audi do t’i shërbejë një super heroi më të ri në moshë (Video)

Audi do t’i shërbejë një super heroi më të ri në moshë (Video)

Auto Fun
Ndryshimet e Audi A5 me tavan të hapur, u panë derisa testohej në mot të ftohtë (Foto)

Ndryshimet e Audi A5 me tavan të hapur, u panë derisa testohej në mot të ftohtë (Foto)

Modelet e Reja
Prototipi misterioz nga Audi (Foto)

Prototipi misterioz nga Audi (Foto)

Modelet e Reja
Audi RS Q8 mund të lansohet shumë shpejtë (Foto)

Audi RS Q8 mund të lansohet shumë shpejtë (Foto)

Modelet e Reja
Audi Q8 do të shitet me çmim fillestar prej 76,300 eurove (Foto)

Audi Q8 do të shitet me çmim fillestar prej 76,300 eurove (Foto)

Modelet e Reja
Pas lansimit të modelit Q8, Audi nisë punën për Q9 (Foto)

Pas lansimit të modelit Q8, Audi nisë punën për Q9 (Foto)

Modelet e Reja
Audi RS Q8 mund ta ketë motorin hibrid nga Lamborghini me 670 kuajfuqi (Foto)

Audi RS Q8 mund ta ketë motorin hibrid nga Lamborghini me 670 kuajfuqi (Foto)

Modelet e Reja
Audi nuk ndalet, sjell edhe tri modele të reja

Audi nuk ndalet, sjell edhe tri modele të reja

Auto Lajme
Audi shfaqë modelin Q8 të shndërruar në SUV (Foto)

Audi shfaqë modelin Q8 të shndërruar në SUV (Foto)

Modelet e Reja
Audi më në fund e tregon ‘fytyrën’ e modelit Q8 (Video)

Audi më në fund e tregon ‘fytyrën’ e modelit Q8 (Video)

Modelet e Reja
Audi shfaqë përfundimet e pjesës së pasme të Q8 SUV (Foto)

Audi shfaqë përfundimet e pjesës së pasme të Q8 SUV (Foto)

Modelet e Reja
Audi është duke punuar në rivalin e BMW 8 Series (Foto)

Audi është duke punuar në rivalin e BMW 8 Series (Foto)

Modelet e Reja
Audi Q8 prezantohet në fillim të vitit të ardhshëm (Foto)

Audi Q8 prezantohet në fillim të vitit të ardhshëm (Foto)

Auto Lajme
Audi njofton se do të prodhojë modelet Q8 dhe Q4 (Foto)

Audi njofton se do të prodhojë modelet Q8 dhe Q4 (Foto)

Modelet e Reja
Audi publikon konceptin e modelit Q8, makinës me katër ulëse të inspiruar nga Bentayga (Foto)

Audi publikon konceptin e modelit Q8, makinës me katër ulëse të inspiruar nga Bentayga (Foto)

Koncepte
Audi Q8 do të jetë shumë më luksoz se modeli A8 (Foto)

Audi Q8 do të jetë shumë më luksoz se modeli A8 (Foto)

Modelet e Reja