LAJMI I FUNDIT:

Atlanta Hawks

73 Artikuj

Hawks triumfon ndaj Celtics, Knicks dhe Nuggets marrin fitoret e radhës

Hawks triumfon ndaj Celtics, Knicks dhe Nuggets marrin fitoret e radhës

NBA
Miami Heat dhe Minnesota Timberwolves marrin biletat e fundit, mësohen çiftet e ‘Play-Off’-it në NBA

Miami Heat dhe Minnesota Timberwolves marrin biletat e fundit, mësohen çiftet e ‘Play-Off’-it në NBA

NBA
James me një tjetër paraqitje fantastike, Lakers marrin fitoren e katërt radhazi

James me një tjetër paraqitje fantastike, Lakers marrin fitoren e katërt radhazi

NBA
LeBron James me paraqitje të jashtëzakonshme, Lakers marrin fitore në udhëtim te Hawks

LeBron James me paraqitje të jashtëzakonshme, Lakers marrin fitore në udhëtim te Hawks

NBA
Brooklyn Nets të pandalshëm, marrin fitoren e 10-të radhazi në NBA

Brooklyn Nets të pandalshëm, marrin fitoren e 10-të radhazi në NBA

NBA
Boston Celtics të pandalshëm, marrin fitoren e tetë radhazi

Boston Celtics të pandalshëm, marrin fitoren e tetë radhazi

NBA
Celtics të pandalshëm, fitojnë ndeshjen e tetë radhazi

Celtics të pandalshëm, fitojnë ndeshjen e tetë radhazi

NBA
Prezantuesja e NBA rrëshqiti me take dhe pësoi një rrëzim të rëndë pasi intervistoi basketbollistin e Clippers

Prezantuesja e NBA rrëshqiti me take dhe pësoi një rrëzim të rëndë pasi intervistoi basketbollistin e Clippers

NBA
Lakers vazhdojnë me fitore, kampioni në fuqi triumfon në udhëtim te Brooklyn Nets

Lakers vazhdojnë me fitore, kampioni në fuqi triumfon në udhëtim te Brooklyn Nets

NBA
Durant fantastik, Brooklyn Nets merr fitoren e pestë në NBA

Durant fantastik, Brooklyn Nets merr fitoren e pestë në NBA

NBA
Milwaukee Bucks fitojnë edhe një ndeshje, sigurojnë finalen e madhe të NBA-së

Milwaukee Bucks fitojnë edhe një ndeshje, sigurojnë finalen e madhe të NBA-së

NBA
Milwaukee fiton ndeshjen e tretë ndaj Hawks, vetëm një fitore larg finales së madhe

Milwaukee fiton ndeshjen e tretë ndaj Hawks, vetëm një fitore larg finales së madhe

NBA
Milwaukee bën kthesen e madhe, fiton në udhëtim te Atalanta dhe krijojnë epërsi në finale të Konferencës

Milwaukee bën kthesen e madhe, fiton në udhëtim te Atalanta dhe krijojnë epërsi në finale të Konferencës

NBA
Fitore e thellë e Bucks ndaj Hawks, barazohet seria finale e Konferencë së Lindjes

Fitore e thellë e Bucks ndaj Hawks, barazohet seria finale e Konferencë së Lindjes

NBA
Atlanta shkakton befasi, mposhtë në ndeshjen e shtatë Philadelphian dhe kalon në finale të Lindjes

Atlanta shkakton befasi, mposhtë në ndeshjen e shtatë Philadelphian dhe kalon në finale të Lindjes

NBA
Clippers kalojnë në finale të Konferencës së Perëndimit, Philadelphia 76ers mposhtë Atlantën dhe ndeshja e shtatë vendimtare

Clippers kalojnë në finale të Konferencës së Perëndimit, Philadelphia 76ers mposhtë Atlantën dhe ndeshja e shtatë vendimtare

NBA
Hawks vazhdojnë me befasi, vetëm një fitore larg finales së Konferencës

Hawks vazhdojnë me befasi, vetëm një fitore larg finales së Konferencës

NBA
Lakers triumfojnë me shumë mund ndaj Magic, fitore merr edhe Blazer – rezultatet e takimeve në NBA

Lakers triumfojnë me shumë mund ndaj Magic, fitore merr edhe Blazer – rezultatet e takimeve në NBA

NBA
Lakers triumfojnë ndaj Timberwolves, spektakël në takimin mes Blazers e Pelicans – të gjitha rezultatet e takimeve në NBA

Lakers triumfojnë ndaj Timberwolves, spektakël në takimin mes Blazers e Pelicans – të gjitha rezultatet e takimeve në NBA

NBA
Lakers fitojnë derbin ndaj Warriors – të gjitha rezultatet në NBA

Lakers fitojnë derbin ndaj Warriors – të gjitha rezultatet në NBA

NBA
LA Lakers triumfon ndaj Blazers, fitore marrin edhe Warriors ndaj Hornets – të gjitha rezultate në NBA

LA Lakers triumfon ndaj Blazers, fitore marrin edhe Warriors ndaj Hornets – të gjitha rezultate në NBA

NBA
Përfundon një tjetër xhiro në NBA – fitore mjaftë e vështirë për Warriors

Përfundon një tjetër xhiro në NBA – fitore mjaftë e vështirë për Warriors

NBA
Utah Jazz triumfon edhe ndaj Clippers, tjetër humbje për Denverin

Utah Jazz triumfon edhe ndaj Clippers, tjetër humbje për Denverin

NBA
Clippers vazhdojnë me formën e mirë, Utah i pandalshëm

Clippers vazhdojnë me formën e mirë, Utah i pandalshëm

NBA