LAJMI I FUNDIT:
Astrit Dehari

Astrit Dehari

613 Artikuj

Opozita kërkon hetim për rastin Dehari dhe debat për dështimet e qeverisë Kurti

Opozita kërkon hetim për rastin Dehari dhe debat për dështimet e qeverisë Kurti

Kosovë
Gashi akuzon Prokurorinë se nuk po i përgjigjet familjes Dehari lidhur me zhdukjen e mostrave në IML

Gashi akuzon Prokurorinë se nuk po i përgjigjet familjes Dehari lidhur me zhdukjen e mostrave në IML

Kosovë
Tahiri, LVV-së: Çka është kjo heshtje për mostrat e rastit Dehari? 

Tahiri, LVV-së: Çka është kjo heshtje për mostrat e rastit Dehari? 

Kosovë
Humbja dhe gjetja e mostrave të Deharit, Tahiri pyet Kurtin, Konjfucën dhe Haxhiun: Për çfarë qëllimi u vodhën nga IML-ja?

Humbja dhe gjetja e mostrave të Deharit, Tahiri pyet Kurtin, Konjfucën dhe Haxhiun: Për çfarë qëllimi u vodhën nga IML-ja?

Kosovë
Qeveria hesht për mostrat e Astrit Deharit, e paqartë se si ato u kthyen në IML

Qeveria hesht për mostrat e Astrit Deharit, e paqartë se si ato u kthyen në IML

Drejtësi
Gjenden mostrat e Astrit Deharit

Gjenden mostrat e Astrit Deharit

Drejtësi
Vdekja e Astrit Deharit dhe sulmi në Banjskë, KMDLNj thotë se nuk pret që asnjëri rast të sqarohet për shkak të politikës

Vdekja e Astrit Deharit dhe sulmi në Banjskë, KMDLNj thotë se nuk pret që asnjëri rast të sqarohet për shkak të politikës

Kosovë
Kurti: Urime ditëlindja e disidentit të pathyeshëm Adem Demaçit dhe e aktivistit shembullor Astrit Deharit

Kurti: Urime ditëlindja e disidentit të pathyeshëm Adem Demaçit dhe e aktivistit shembullor Astrit Deharit

Kosovë
Nuk votohet formimi i një Komisioni Hetimor për rastin e zhdukjes së mostrave të Astrit Deharit

Nuk votohet formimi i një Komisioni Hetimor për rastin e zhdukjes së mostrave të Astrit Deharit

Kosovë
Zjarri në IML, Haxhiu me dyshime: Nuk mund të besoj që djegia ndodh dy herë radhazi e nuk bëhet nga dora e njeriut

Zjarri në IML, Haxhiu me dyshime: Nuk mund të besoj që djegia ndodh dy herë radhazi e nuk bëhet nga dora e njeriut

Kosovë
Përplasja e ashpër mes Abazit dhe Haxhiut, kritikat e opozitës dhe deklarata e Konjufcës – gjithçka nga seanca e së enjtes

Përplasja e ashpër mes Abazit dhe Haxhiut, kritikat e opozitës dhe deklarata e Konjufcës – gjithçka nga seanca e së enjtes

Kosovë
Përplasje e ashpër mes Abazit dhe Haxhiut për djegien e zyrave në IML dhe rastin Dehari

Përplasje e ashpër mes Abazit dhe Haxhiut për djegien e zyrave në IML dhe rastin Dehari

Kosovë
Zëdhënësi i LVV-së: Mos u shqetësoni, provat e rastit “Dehari” s’mund t’i dëmtojë askush

Zëdhënësi i LVV-së: Mos u shqetësoni, provat e rastit “Dehari” s’mund t’i dëmtojë askush

Kosovë
Babai i Astrit dhe Arbënor Deharit publikon poezi për djemtë e tij, thotë se humbën jetën në rrethana të errëta

Babai i Astrit dhe Arbënor Deharit publikon poezi për djemtë e tij, thotë se humbën jetën në rrethana të errëta

Kosovë
Haxhiu pas intervistimit për rastin e Astrit Deharit: Po t’i kisha emrat nuk do të prisja shtatë vite

Haxhiu pas intervistimit për rastin e Astrit Deharit: Po t’i kisha emrat nuk do të prisja shtatë vite

Kosovë
Intervistimi i Albulena Haxhiut për rastin Dehari, avokatit Gashi i refuzohet kërkesa që jetë i pranishëm

Intervistimi i Albulena Haxhiut për rastin Dehari, avokatit Gashi i refuzohet kërkesa që jetë i pranishëm

Kosovë
Haxhiu sot në Prokurori, dëshmon për rastin Dehari

Haxhiu sot në Prokurori, dëshmon për rastin Dehari

Kosovë
Deklaratat rreth rastit Dehari, ministrja Haxhiu nesër jep dëshmi në Prokurorinë Speciale

Deklaratat rreth rastit Dehari, ministrja Haxhiu nesër jep dëshmi në Prokurorinë Speciale

Kosovë
Prindërit e Astrit Deharit kërkojnë shkarkimin e prokurorit Afrim Shefkiu – numërojnë 12 shkelje që ai ka bërë gjatë trajtimit të lëndës

Prindërit e Astrit Deharit kërkojnë shkarkimin e prokurorit Afrim Shefkiu – numërojnë 12 shkelje që ai ka bërë gjatë trajtimit të lëndës

Kosovë
Gashi: Hetimi i vdekjes së Astrit Deharit po politizohet, ka tensione mes Prokurorisë dhe Albulena Haxhiut

Gashi: Hetimi i vdekjes së Astrit Deharit po politizohet, ka tensione mes Prokurorisë dhe Albulena Haxhiut

Drejtësi
Haxhiu ftohet për të dëshmuar në Prokurorinë Speciale lidhur me deklaratën e saj për rastin Dehari

Haxhiu ftohet për të dëshmuar në Prokurorinë Speciale lidhur me deklaratën e saj për rastin Dehari

Kosovë
Konjufca: Drejtësia për Astritin do ta shënojë fitoren dhe reformimin e shumëpritur të sistemit të drejtësisë

Konjufca: Drejtësia për Astritin do ta shënojë fitoren dhe reformimin e shumëpritur të sistemit të drejtësisë

Drejtësi
​Ndizen qirinj në nderim të ish-aktivistit Astrit Dehari

​Ndizen qirinj në nderim të ish-aktivistit Astrit Dehari

Kosovë
Abazi i reagon Kurtit për rastin Dehari: Me pushtet absolut, kërkojnë drejtësi nga dikush tjetër

Abazi i reagon Kurtit për rastin Dehari: Me pushtet absolut, kërkojnë drejtësi nga dikush tjetër

Kosovë


mob5