LAJMI I FUNDIT:

Aston Martin

148 Artikuj

Cadillac, Porsche, Jaguar Land Rover… Cilat janë markat e veturave që prezantuan logot e reja viteve të fundit?

Cadillac, Porsche, Jaguar Land Rover… Cilat janë markat e veturave që prezantuan logot e reja viteve të fundit?

Auto Fun
Vetura e parë e Aston Martin DB12 u shit për 1.6 milion dollarë

Vetura e parë e Aston Martin DB12 u shit për 1.6 milion dollarë

Auto Lajme
Aston Martin prezantoi DB12

Aston Martin prezantoi DB12

Auto Lajme
Aston Martin i ri është veturë për adhuruesit e F1

Aston Martin i ri është veturë për adhuruesit e F1

Modelet e Reja
Aston Martin ndërton motorë dhe sisteme transmisioni të reja për veturën DB5 dhe modele të tjera klasike

Aston Martin ndërton motorë dhe sisteme transmisioni të reja për veturën DB5 dhe modele të tjera klasike

Auto Lajme
Ish-shefi i Ford, Steven Armstrong i bashkohet Aston Martin-it

Ish-shefi i Ford, Steven Armstrong i bashkohet Aston Martin-it

Auto Lajme
Shihet duke u testuar Aston Martin DB12 2024 i ri

Shihet duke u testuar Aston Martin DB12 2024 i ri

Modelet e Reja
Aston Martin DB6 i konvertuar në një veturë elektrike

Aston Martin DB6 i konvertuar në një veturë elektrike

Auto Lajme
Aston Martin po e përgatit veturën e saj të parë elektrike

Aston Martin po e përgatit veturën e saj të parë elektrike

Auto Lajme
Alonso reklamon markën e re të Aston Martin

Alonso reklamon markën e re të Aston Martin

Auto Lajme
Aston Martin DBS 770 Ultimate shitet për 761 mijë euro

Aston Martin DBS 770 Ultimate shitet për 761 mijë euro

Auto Lajme
AMB 001 është motoçikleta më e re nga Aston Martin

AMB 001 është motoçikleta më e re nga Aston Martin

Auto Lajme
Shitet për 3.4 milionë euro Aston Martin i James Bond

Shitet për 3.4 milionë euro Aston Martin i James Bond

Auto Lajme
Vetura më e shpejtë e çdo kompanie

Vetura më e shpejtë e çdo kompanie

Auto Lajme
Aston Martin V12 Vantage Roadster 2023 do të dalë në shitje edhe në tregun australian

Aston Martin V12 Vantage Roadster 2023 do të dalë në shitje edhe në tregun australian

Auto Lajme
Aston Martin DBR22, vetura superluksoze që kushton 2.1 milionë euro

Aston Martin DBR22, vetura superluksoze që kushton 2.1 milionë euro

EVs
Aston Martin DB5 nga filmi i James Bondit nxirret në ankand  për 2.4 milionë dollarë

Aston Martin DB5 nga filmi i James Bondit nxirret në ankand  për 2.4 milionë dollarë

Auto Lajme
Aston Martin ndryshon logon, por a mund ta vërejë dikush se cilat janë detajet që u ndërruan?

Aston Martin ndryshon logon, por a mund ta vërejë dikush se cilat janë detajet që u ndërruan?

Auto Lajme
Aston Martin zbulon planin e madh të investimit prej 770 milion eurove

Aston Martin zbulon planin e madh të investimit prej 770 milion eurove

Auto Lajme
Aston Martin pritet të lansojë automjetin e tij të parë elektrik në vitin 2025

Aston Martin pritet të lansojë automjetin e tij të parë elektrik në vitin 2025

Auto Lajme
Aston Martin prezanton SUV-in luksoz me afro 700 kuaj/fuqi

Aston Martin prezanton SUV-in luksoz me afro 700 kuaj/fuqi

Modelet e Reja
Aston Martin nuk do arrijë objektivat

Aston Martin nuk do arrijë objektivat

Auto Lajme
Shitet vetura e rrallë Aston Martin V8 Zagato që dikur i përkiste “Mr. Bean”

Shitet vetura e rrallë Aston Martin V8 Zagato që dikur i përkiste “Mr. Bean”

Auto Lajme
Mirupafshim V12: Aston Martin i thotë lamtumirë motorit të tij legjendar

Mirupafshim V12: Aston Martin i thotë lamtumirë motorit të tij legjendar

Auto Lajme