LAJMI I FUNDIT:

Ashensori

38 Artikuj

Nga problemi teknik në ashensor, u lënduan tre persona në një ndërtesë në Kinë – pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë momentin

Nga problemi teknik në ashensor, u lënduan tre persona në një ndërtesë në Kinë – pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë momentin

Azia
Bllokohen në ashensor – fillojnë grindjen dy persona në Prizren, sulmojnë dhe zyrtarët policorë

Bllokohen në ashensor – fillojnë grindjen dy persona në Prizren, sulmojnë dhe zyrtarët policorë

Kronika e Zezë
Vdekja e tmerrshme e postieres në Uzbekistan, u gjet e pajetë pasi kishte ngecur tre ditë në ashensor

Vdekja e tmerrshme e postieres në Uzbekistan, u gjet e pajetë pasi kishte ngecur tre ditë në ashensor

Azia
Rrëzimi i ashensorit në Krujë, arrestohet drejtuesi teknik i kompanisë

Rrëzimi i ashensorit në Krujë, arrestohet drejtuesi teknik i kompanisë

Shqipëri
Bie ashensori në një ndërtesë në lagjen “Emshir” – lëndohen tre nga nëntë personat që ishin brenda

Bie ashensori në një ndërtesë në lagjen “Emshir” – lëndohen tre nga nëntë personat që ishin brenda

Kronika e Zezë
Në një ashensor të projektuar për 8 persona janë futur 11 – se çfarë mund të ndodhë në një rast të tillë tregojnë këto pamje nga Brazili

Në një ashensor të projektuar për 8 persona janë futur 11 – se çfarë mund të ndodhë në një rast të tillë tregojnë këto pamje nga Brazili

Amerika Latine
Bie ashensori në një ndërtesë në Prishtinë, lëndohen gjashtë persona

Bie ashensori në një ndërtesë në Prishtinë, lëndohen gjashtë persona

Kronika e Zezë
Këputet ashensori dhe bie nga kati i pestë, plagosen burrë e grua në Tiranë

Këputet ashensori dhe bie nga kati i pestë, plagosen burrë e grua në Tiranë

Shqipëri
Një person humb jetën në Pejë, e zuri ashensori

Një person humb jetën në Pejë, e zuri ashensori

Kronika e Zezë
Si të shpëtoni kur bllokohet ashensori?

Si të shpëtoni kur bllokohet ashensori?

Këshilla Lifestyle
Ashensori bie poshtë pas ndaljes së rrymës në Fushë Kosovë– një femër pëson lëndime të rënda trupore

Ashensori bie poshtë pas ndaljes së rrymës në Fushë Kosovë– një femër pëson lëndime të rënda trupore

Kronika e Zezë
Një burrë në Angli që u bllokua brenda një ashensori për shtatë orë ka përshkruar ‘natën më të tmerrshme të jetës së tij’

Një burrë në Angli që u bllokua brenda një ashensori për shtatë orë ka përshkruar ‘natën më të tmerrshme të jetës së tij’

Evropa
55-vjeçari shpëtoi pa iu këputur këmbët kur u bllokua në ashensor – videoja tregon të gjithë incidentin

55-vjeçari shpëtoi pa iu këputur këmbët kur u bllokua në ashensor – videoja tregon të gjithë incidentin

Azia
Qenit i kapet zinxhiri në dyert e ashensorit duke e lënë atë të varur për disa momente – për fat të mirë një burrë arriti ta shpëtojë atë

Qenit i kapet zinxhiri në dyert e ashensorit duke e lënë atë të varur për disa momente – për fat të mirë një burrë arriti ta shpëtojë atë

Interesante
Bie ashensori: Arrestohet tekniku i mirëmbajtjes, procedohet penalisht edhe vëllai që ishte administratori i firmës

Bie ashensori: Arrestohet tekniku i mirëmbajtjes, procedohet penalisht edhe vëllai që ishte administratori i firmës

Shqipëri
Skenat më të çuditshme nga ashensori – Ata menduan se askush nuk do t’i shihte, por kamera regjistroi gjithçka

Skenat më të çuditshme nga ashensori – Ata menduan se askush nuk do t’i shihte, por kamera regjistroi gjithçka

Fun
Furgoni me ashensor, ofron një pamje panoramike dhe një luks të jashtëzakonshëm

Furgoni me ashensor, ofron një pamje panoramike dhe një luks të jashtëzakonshëm

Auto Lajme
Prej xhami dhe 326 metra i lartë: Njihuni me ashensorin më të lartë në botë

Prej xhami dhe 326 metra i lartë: Njihuni me ashensorin më të lartë në botë

Kuriozitete
Dikush vendosi një poster gjigant të Putinit brenda një ashensori – kamera tregon reagimin e banorëve të ndërtesës

Dikush vendosi një poster gjigant të Putinit brenda një ashensori – kamera tregon reagimin e banorëve të ndërtesës

Fun Lajme
Pse nuk duhet të flisni kurrë në telefon kur ndodheni në ashensor

Pse nuk duhet të flisni kurrë në telefon kur ndodheni në ashensor

Të tjera
Vetëm për më të guximshmit: Ashensori më i lartë në botë varet në shkëmb

Vetëm për më të guximshmit: Ashensori më i lartë në botë varet në shkëmb

Çfarë të vizitosh
Një nënë në Brazil përjetoi tmerrin e jetës – vogëlushi mbetet në ashensor, zbret 17 kate më poshtë

Një nënë në Brazil përjetoi tmerrin e jetës – vogëlushi mbetet në ashensor, zbret 17 kate më poshtë

Dështime
Papa Françesku mbeti i mbyllur në ashensor, e shpëtuan zjarrfikësit

Papa Françesku mbeti i mbyllur në ashensor, e shpëtuan zjarrfikësit

Nga Bota
I biri deshi të afrohet te shkallët, e ëma reagon në sekondën e fundit – e shpëton nga më e keqja (Video)

I biri deshi të afrohet te shkallët, e ëma reagon në sekondën e fundit – e shpëton nga më e keqja (Video)

Nga Bota