Arturo Vidal

Arturo Vidal

Vidal është futbollist kilian që luan si mesfushor. Ai ka lindur më 22 maj 1987. Në të kaluarën ka luajtur edhe për Bayer Leverkusenin dhe Juventusin.

352 Artikuj