LAJMI I FUNDIT:

Artan Thaçi

31 Artikuj

Kujtim nga Big Brother – ‘Ciao Berto’ mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother – ‘Ciao Berto’ mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Butrint Avdyli
Mospjesëmarrja në Post BBVK, Vedati reagon duke publikuar sondazhet që e kanë nxjerrë atë fitues dhe jo Stresin

Mospjesëmarrja në Post BBVK, Vedati reagon duke publikuar sondazhet që e kanë nxjerrë atë fitues dhe jo Stresin

Yjet
Artan Thaçi: Ju falënderoj për përkrahjen në Big Brother VIP Kosova, jam munduar të tregoj vlerat më të mira që kemi si shoqëri

Artan Thaçi: Ju falënderoj për përkrahjen në Big Brother VIP Kosova, jam munduar të tregoj vlerat më të mira që kemi si shoqëri

Yjet
Mbresa dhe Artan Thaçi largohen nga gara për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh

Mbresa dhe Artan Thaçi largohen nga gara për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh

Yjet
Si finalist – Artan Thaçi shpërblehet me një udhëtim në Bodrum, ndërsa befasohet edhe nga e ëma

Si finalist – Artan Thaçi shpërblehet me një udhëtim në Bodrum, ndërsa befasohet edhe nga e ëma

Yjet
Përfundon edicioni i parë i BBVK me Stresin fitues – Gjithçka që ndodhi në finalen e madhe

Përfundon edicioni i parë i BBVK me Stresin fitues – Gjithçka që ndodhi në finalen e madhe

TV / Film
Mbyllet sondazhi i madh i Telegrafit për finalen e BBVK me mbi 40 mijë vota – kush është fituesi që prin bindshëm me përqindje

Mbyllet sondazhi i madh i Telegrafit për finalen e BBVK me mbi 40 mijë vota – kush është fituesi që prin bindshëm me përqindje

TV / Film
Sondazh: Kush mendoni se do ta fitojë Big Brother VIP Kosova?

Sondazh: Kush mendoni se do ta fitojë Big Brother VIP Kosova?

Yjet
Artan Thaçi thotë se do t’i dhurojë 100 mijë euro për bamirësi nëse e fiton Big Brother VIP Kosova

Artan Thaçi thotë se do t’i dhurojë 100 mijë euro për bamirësi nëse e fiton Big Brother VIP Kosova

Yjet
Garë e fortë në nominimet e BBVK: Xhuli, Stresi, Mbresa, Melisa, Artani dhe Vedati

Garë e fortë në nominimet e BBVK: Xhuli, Stresi, Mbresa, Melisa, Artani dhe Vedati

TV / Film
Ciao Berto i bën dhuratë familjes së Artanit kolltukun që ai e dizajnoi brenda shtëpisë së BBVK

Ciao Berto i bën dhuratë familjes së Artanit kolltukun që ai e dizajnoi brenda shtëpisë së BBVK

TV / Film
Ofendimet e Stresit ndaj Artanit, Adelina Thaçi reagon me kërkesë publike ndaj produksionit: Kjo nuk duhet lejuar

Ofendimet e Stresit ndaj Artanit, Adelina Thaçi reagon me kërkesë publike ndaj produksionit: Kjo nuk duhet lejuar

Yjet
Artani rikthen në vëmendje momentin kur Stresi e goditi në të pasme Xhulin: Ishte ngacmim seksual

Artani rikthen në vëmendje momentin kur Stresi e goditi në të pasme Xhulin: Ishte ngacmim seksual

Yjet
Blasta lëndohet aksidentalisht nga Artani në një pjesë intime, largohet nga shtëpia për të marrë trajtim mjekësor

Blasta lëndohet aksidentalisht nga Artani në një pjesë intime, largohet nga shtëpia për të marrë trajtim mjekësor

Yjet
Përplasen sërish në BBVK – Stresi e quan spiun Artan Thaçin

Përplasen sërish në BBVK – Stresi e quan spiun Artan Thaçin

Yjet
Artani për Stresin dhe Xhulin: Të veshur me rroba të moralistit, brenda ka gënjeshtra e shantazhe

Artani për Stresin dhe Xhulin: Të veshur me rroba të moralistit, brenda ka gënjeshtra e shantazhe

Yjet
Artani tregon se Cima ishte kërcënuar disa herë me jetë: Një herë e therën me thikë

Artani tregon se Cima ishte kërcënuar disa herë me jetë: Një herë e therën me thikë

Yjet
Artani i drejtohet Stresit: Me kthimin e fanellës e ke njollosur emrin e babait tim

Artani i drejtohet Stresit: Me kthimin e fanellës e ke njollosur emrin e babait tim

Yjet
Pas debatit, Stresi ia kthen Artanit bluzën e Cimës: Nuk je shoku im kur më përmend nderin

Pas debatit, Stresi ia kthen Artanit bluzën e Cimës: Nuk je shoku im kur më përmend nderin

Yjet
“Je i pabesë” – shpërthen debati mes Stresit dhe Artanit

“Je i pabesë” – shpërthen debati mes Stresit dhe Artanit

Yjet
Edoni i drejtohet Artanit: Nuk je mashkull në shijet e mia, as me personalitet e as me trup

Edoni i drejtohet Artanit: Nuk je mashkull në shijet e mia, as me personalitet e as me trup

Yjet
Artani dhe Andi imituan banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova në natën e ndërrimit të moteve

Artani dhe Andi imituan banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova në natën e ndërrimit të moteve

Yjet
Artani në prehërin e Andit, përqafohen dhe ledhatohen në Big Brother VIP Kosova

Artani në prehërin e Andit, përqafohen dhe ledhatohen në Big Brother VIP Kosova

Yjet
I emocionuar dhe përlotur, Artani befasohet nga fëmijët e tij në Big Brother VIP Kosova

I emocionuar dhe përlotur, Artani befasohet nga fëmijët e tij në Big Brother VIP Kosova

Yjet