LAJMI I FUNDIT:

Art Abazi

33 Artikuj

Çiftet e famshme shqiptare që i dhanë fund marrëdhënies së tyre në vitin që shkoi

Çiftet e famshme shqiptare që i dhanë fund marrëdhënies së tyre në vitin që shkoi

Egzona Shigjeqi
Getinjo, Shota Baraliu dhe Art Abazi në Big Brother VIP Kosova?

Getinjo, Shota Baraliu dhe Art Abazi në Big Brother VIP Kosova?

Po Flitet
Art Abazi sjell “Harrom”

Art Abazi sjell “Harrom”

Muzikë
Art Abazi publikon projektin e ri muzikor “Jeta”

Art Abazi publikon projektin e ri muzikor “Jeta”

Muzikë
Art Abazi iu kërkon falje mediave për reagimin e shpejtë, gjersa konfirmon se është ndarë nga e fejuara

Art Abazi iu kërkon falje mediave për reagimin e shpejtë, gjersa konfirmon se është ndarë nga e fejuara

Yjet
Art Abazi demanton lajmet se është ndarë nga e fejuara, publikon një moment intim me të

Art Abazi demanton lajmet se është ndarë nga e fejuara, publikon një moment intim me të

Yjet
Art Abazi ndahet nga e fejuara?

Art Abazi ndahet nga e fejuara?

Po Flitet
Art Abazi rikthehet me projektin e ri “N’buzët e saj”

Art Abazi rikthehet me projektin e ri “N’buzët e saj”

Muzikë
Pas 12 vjetësh, këngëtari Art Abazi heq dorë nga puna në Telekomin e Kosovës

Pas 12 vjetësh, këngëtari Art Abazi heq dorë nga puna në Telekomin e Kosovës

Yjet
Fejohet këngëtari Art Abazi

Fejohet këngëtari Art Abazi

Yjet
Art Abazi promovon peisazhet e bukura të Kosovës përmes fotografive të veçanta

Art Abazi promovon peisazhet e bukura të Kosovës përmes fotografive të veçanta

Yjet
E pyesin se përse nuk mban koncerte, Art Abazi: Nuk po mundem të përfshij në tekstet e mia fjalën ‘Habib’ e as gjermanisht nuk di të këndoj

E pyesin se përse nuk mban koncerte, Art Abazi: Nuk po mundem të përfshij në tekstet e mia fjalën ‘Habib’ e as gjermanisht nuk di të këndoj

Yjet
Art Abazi publikon këngën e re “S’më doje”

Art Abazi publikon këngën e re “S’më doje”

Muzikë
Artistët shqiptarë që u infektuan me COVID-19 dhe eksperiencat e tyre – nga Muhamet Sejdiu e deri te Genc Prelvukaj

Artistët shqiptarë që u infektuan me COVID-19 dhe eksperiencat e tyre – nga Muhamet Sejdiu e deri te Genc Prelvukaj

Egzona Shigjeqi
Art Abazi infektohet me coronavirus

Art Abazi infektohet me coronavirus

Yjet
Art Abazi largohet nga labeli PINT

Art Abazi largohet nga labeli PINT

Po Flitet
Art Abazi reagon pas publikimit të listës së subvencioneve nga Komuna e Prishtinës: Ky subvencion mund të quhet i turpshëm, i gatshëm për performancë falas

Art Abazi reagon pas publikimit të listës së subvencioneve nga Komuna e Prishtinës: Ky subvencion mund të quhet i turpshëm, i gatshëm për performancë falas

Yjet
Art Abazi dhe Lluni publikojnë klipin e këngës “Dora jote”

Art Abazi dhe Lluni publikojnë klipin e këngës “Dora jote”

Muzikë
Art Abazi zyrtarisht pjesë e PINT

Art Abazi zyrtarisht pjesë e PINT

Yjet
“Enigme”, bashkëpunimi më i ri Art Abazit me MC Kreshën

“Enigme”, bashkëpunimi më i ri Art Abazit me MC Kreshën

Muzikë
Art Abazi prezanton të dashurën?

Art Abazi prezanton të dashurën?

Po Flitet
I bëjnë ofertë për blerje klikimesh, këngëtari Art Abazi ia kthen me sarkazëm përgjigjen ‘hackerit’ anonim

I bëjnë ofertë për blerje klikimesh, këngëtari Art Abazi ia kthen me sarkazëm përgjigjen ‘hackerit’ anonim

Yjet
Këngëtarit Art Abazi ia thyejnë veturën që në mëngjes

Këngëtarit Art Abazi ia thyejnë veturën që në mëngjes

Yjet
“Asnjo si ti”, Art Abazi lanson këngën e re

“Asnjo si ti”, Art Abazi lanson këngën e re

Muzikë