LAJMI I FUNDIT:

Arrestohet

104 Artikuj

Shkupjani arrestohet për shkak se rrahu nënën e tij

Shkupjani arrestohet për shkak se rrahu nënën e tij

Maqedonia e Veriut
Arrestohet hajduti serik nga Çegrani, 8 ditë paraburgim

Arrestohet hajduti serik nga Çegrani, 8 ditë paraburgim

Maqedonia e Veriut
Policia e Maqedonisë së Veriut arrestoi katër persona për falsifikim të dokumenteve

Policia e Maqedonisë së Veriut arrestoi katër persona për falsifikim të dokumenteve

Maqedonia e Veriut
Arrestohet një person nga Kërçova, do të vuaj 7 vjet burg

Arrestohet një person nga Kërçova, do të vuaj 7 vjet burg

Maqedonia e Veriut
Kërkohet paraburgim për të dyshuarin për vjedhje të rëndë në Shkup

Kërkohet paraburgim për të dyshuarin për vjedhje të rëndë në Shkup

Maqedonia e Veriut
Arrestohet 25 vjeçarja nga Tetova, kapet me drogë

Arrestohet 25 vjeçarja nga Tetova, kapet me drogë

Maqedonia e Veriut
Mbi 1600 mjete piroteknike janë sekuestruar në Tetovë, arrestohet një person

Mbi 1600 mjete piroteknike janë sekuestruar në Tetovë, arrestohet një person

Maqedonia e Veriut
Tentoi të përfitonte tokë me dokumente false në Ksamil, arrestohet 69-vjeçari

Tentoi të përfitonte tokë me dokumente false në Ksamil, arrestohet 69-vjeçari

Shqipëri
Arrestohet 17-vjeçari, i dyshuari i katërt për grabitjen me armë në pompën e derivateve në Bibaj të Ferizajt

Arrestohet 17-vjeçari, i dyshuari i katërt për grabitjen me armë në pompën e derivateve në Bibaj të Ferizajt

Kronika e Zezë
Gjuajti një person me armë, arratiset i dyshuari nga Podujeva

Gjuajti një person me armë, arratiset i dyshuari nga Podujeva

Kronika e Zezë
Arrestohet 53-vjeçari në Mitrovicë, dyshohet për falsifikim të dokumenteve

Arrestohet 53-vjeçari në Mitrovicë, dyshohet për falsifikim të dokumenteve

Kronika e Zezë
Ndalohet zyrtari i SHSKUK-së, dyshohet për keqpërdorim të pozitës

Ndalohet zyrtari i SHSKUK-së, dyshohet për keqpërdorim të pozitës

Kronika e Zezë
Arrestohet ish-ministri i Mjedisit në Shqipëri, Lefter Koka

Arrestohet ish-ministri i Mjedisit në Shqipëri, Lefter Koka

Shqipëri
Dyshohet se e rrahu dhe e largoi nga banesa bashkëshorten, arrestohet një person në Han të Elezit

Dyshohet se e rrahu dhe e largoi nga banesa bashkëshorten, arrestohet një person në Han të Elezit

Kronika e Zezë
Dyshohet se dhunoi seksualisht të miturën në Skenderaj, arrestohet i dyshuari

Dyshohet se dhunoi seksualisht të miturën në Skenderaj, arrestohet i dyshuari

Kronika e Zezë
Arrestohet ish-punonjësi i AKI-së, dyshohet se zbuloi informacione të klasifikuara dhe rrezikoi sigurinë e shtetit

Arrestohet ish-punonjësi i AKI-së, dyshohet se zbuloi informacione të klasifikuara dhe rrezikoi sigurinë e shtetit

Kronika e Zezë
Arrestohet 37-vjeçari në Ferizaj, dyshohet se ushtroi dhunë ndaj prindit

Arrestohet 37-vjeçari në Ferizaj, dyshohet se ushtroi dhunë ndaj prindit

Kronika e Zezë
Arrestohet ish-drejtori i RTSH-së, Thoma Gëllçi, dyshohet se shpalli tender pa lejen e bordit

Arrestohet ish-drejtori i RTSH-së, Thoma Gëllçi, dyshohet se shpalli tender pa lejen e bordit

Shqipëri
Arrestohet personi i kërkuar, ishte i dënuar për vrasje në tentativë

Arrestohet personi i kërkuar, ishte i dënuar për vrasje në tentativë

Kronika e Zezë
Arrestohet një person në Klinë, u zu në flagrancë duke u marrë me bimë narkotike

Arrestohet një person në Klinë, u zu në flagrancë duke u marrë me bimë narkotike

Kronika e Zezë
Arrestohet një mjek, dyshohet për keqpërdorim të pozitës zyrtare

Arrestohet një mjek, dyshohet për keqpërdorim të pozitës zyrtare

Kronika e Zezë
Arrestohet i dyshuari për falsifikim të testeve për COVID-19

Arrestohet i dyshuari për falsifikim të testeve për COVID-19

Kronika e Zezë
​Arrestohet një i dyshuar për veprën penale lëndim i rëndë trupor

​Arrestohet një i dyshuar për veprën penale lëndim i rëndë trupor

Kronika e Zezë
Kanosi policin dhe një banorë të lagjes, arrestohet i dyshuari në Fushë Kosovë

Kanosi policin dhe një banorë të lagjes, arrestohet i dyshuari në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë