LAJMI I FUNDIT:

Arrestime

742 Artikuj

Përleshje në Kaçanik, arrestohen shtatë persona

Përleshje në Kaçanik, arrestohen shtatë persona

Kronika e Zezë
Norvegjezët arrestojnë shtetasit rusë për përdorimin e dronëve mbi objektet e ndjeshme, Rusia fton për bisedë ambasadorin e Norvegjisë

Norvegjezët arrestojnë shtetasit rusë për përdorimin e dronëve mbi objektet e ndjeshme, Rusia fton për bisedë ambasadorin e Norvegjisë

Evropa
Arrestohet shkupjani, pasi gjatë bastisjes në banesën e tij iu gjet një sasi marihuane

Arrestohet shkupjani, pasi gjatë bastisjes në banesën e tij iu gjet një sasi marihuane

Maqedonia e Veriut
Mashtrime për investime në bursa, arrestohen gjashtë persona në Tiranën

Mashtrime për investime në bursa, arrestohen gjashtë persona në Tiranën

Shqipëri
Arrestohen dy burra në Ferizaj, njëri rrah gruan e tjetri motrën

Arrestohen dy burra në Ferizaj, njëri rrah gruan e tjetri motrën

Kronika e Zezë
Arrestohen 11 persona në Shqipëri për vepra të ndryshme penale

Arrestohen 11 persona në Shqipëri për vepra të ndryshme penale

Shqipëri
Policia gjermane arreston tre bojaxhi ilegalë nga Maqedonia e Veriut

Policia gjermane arreston tre bojaxhi ilegalë nga Maqedonia e Veriut

Maqedonia e Veriut
Afera e impiantit të plehrave në Fier, Prokuroria e Posaçme lëshon 11 urdhër-arreste

Afera e impiantit të plehrave në Fier, Prokuroria e Posaçme lëshon 11 urdhër-arreste

Shqipëri
Shoqërohet Ramazan Rraja, policia aksion për mjetet e blinduara në Tiranë

Shoqërohet Ramazan Rraja, policia aksion për mjetet e blinduara në Tiranë

Shqipëri
Gjendet municion luftarak e mbi 30 kg kanabis, arrestohen dy vëllezër në Elbasan

Gjendet municion luftarak e mbi 30 kg kanabis, arrestohen dy vëllezër në Elbasan

Shqipëri
Ferma e kanabisit në Berat, mbi 100 të shoqëruar, kryesisht gra që pastronin dhe paketonin bimët

Ferma e kanabisit në Berat, mbi 100 të shoqëruar, kryesisht gra që pastronin dhe paketonin bimët

Shqipëri
15 të arrestuar në Tiranë, shpërndanin kokainë dhe heroinë afër shkollave

15 të arrestuar në Tiranë, shpërndanin kokainë dhe heroinë afër shkollave

Shqipëri
Luanin “barbut” në Gjakovë, arrestohen shtatë të dyshuarit

Luanin “barbut” në Gjakovë, arrestohen shtatë të dyshuarit

Kronika e Zezë
Policia jep detaje, një i mitur vodhi pije e cigare në një pompë derivatesh në Podujevë

Policia jep detaje, një i mitur vodhi pije e cigare në një pompë derivatesh në Podujevë

Kronika e Zezë
Policia arrestoi tetë meshkuj dhe gjashtë femra në një qendër të thirrjeve në Prishtinë, ndër ta një izraelit

Policia arrestoi tetë meshkuj dhe gjashtë femra në një qendër të thirrjeve në Prishtinë, ndër ta një izraelit

Kronika e Zezë
Prizren, arrestohen katër persona për posedim të drogës

Prizren, arrestohen katër persona për posedim të drogës

Kronika e Zezë
Bastisje në Tetovë, arrestohet një person

Bastisje në Tetovë, arrestohet një person

Maqedonia e Veriut
Gjendet drogë në Shkup, arrestohen pesë persona

Gjendet drogë në Shkup, arrestohen pesë persona

Maqedonia e Veriut
Për një muaj në Pejë u arrestuan 97 persona, po kërkoheshin me urdhëresë të gjykatave

Për një muaj në Pejë u arrestuan 97 persona, po kërkoheshin me urdhëresë të gjykatave

Kronika e Zezë
Sekuestrohen 9 armë zjarri dhe 2 thika në Prishtinë, arrestohen 10 persona

Sekuestrohen 9 armë zjarri dhe 2 thika në Prishtinë, arrestohen 10 persona

Kronika e Zezë
Arrestohen tre persona dy nga Shqipëria dhe një nga Kosova për trafikim me njerëz

Arrestohen tre persona dy nga Shqipëria dhe një nga Kosova për trafikim me njerëz

Kronika e Zezë
Goditi për vdekje 65 vjeçarin në derën e shtëpisë, arrestohet autori në Pogradec

Goditi për vdekje 65 vjeçarin në derën e shtëpisë, arrestohet autori në Pogradec

Shqipëri
Në kërkim për shpërndarje droge, arrestohen tre persona në Durrës

Në kërkim për shpërndarje droge, arrestohen tre persona në Durrës

Shqipëri
Policia e Shtetit njofton se janë finalizuar 28 operacione me 129 të arrestuar brenda një jave

Policia e Shtetit njofton se janë finalizuar 28 operacione me 129 të arrestuar brenda një jave

Shqipëri