LAJMI I FUNDIT:

Arrestime

742 Artikuj

Arresohet një burrë dhe një grua nga Shkupi, kanë blerë dhe mbajtur një pistoletë automatike

Arresohet një burrë dhe një grua nga Shkupi, kanë blerë dhe mbajtur një pistoletë automatike

Maqedonia e Veriut
Ferizajasi mori një veturë me qera dhe ia shet një personi tjetër për 3 mijë euro, arrestohet nga policia

Ferizajasi mori një veturë me qera dhe ia shet një personi tjetër për 3 mijë euro, arrestohet nga policia

Kronika e Zezë
Zbulohet vila trekatëshe me kanabis në Fier, arrestohen tre persona

Zbulohet vila trekatëshe me kanabis në Fier, arrestohen tre persona

Shqipëri
Serbët e arrestuar në Moldavi për planifikim të grusht-shtetit me urdhër të rusëve, janë pjesëtarë të tifo grupit nga Beogradi – “Grobari”

Serbët e arrestuar në Moldavi për planifikim të grusht-shtetit me urdhër të rusëve, janë pjesëtarë të tifo grupit nga Beogradi – “Grobari”

Evropa
E arrestuar për pastrim parash, sekuestrohet një apartament dhe një garazh në pronësi të Alda Klosit

E arrestuar për pastrim parash, sekuestrohet një apartament dhe një garazh në pronësi të Alda Klosit

Shqipëri
​Arrestohen dy persona të dyshuar për mashtrim

​Arrestohen dy persona të dyshuar për mashtrim

Kronika e Zezë
Arrestohet i dyshuari në Ferizaj për posedim të narkotikëve

Arrestohet i dyshuari në Ferizaj për posedim të narkotikëve

Kronika e Zezë
Operacion i gjerë policor, arrestohen disa persona të dyshuar për shitblerje të drogës

Operacion i gjerë policor, arrestohen disa persona të dyshuar për shitblerje të drogës

Kronika e Zezë
Vjedhje e rëndë në një lokal afarist në Gjilan, arrestohet një person

Vjedhje e rëndë në një lokal afarist në Gjilan, arrestohet një person

Kronika e Zezë
Arrestohen tre persona në Ferizaj, organizonin lojëra të fatit

Arrestohen tre persona në Ferizaj, organizonin lojëra të fatit

Kronika e Zezë
Arrestohet 19 vjeçari i kërkuar në Ferizaj nën dyshimin për dhunim

Arrestohet 19 vjeçari i kërkuar në Ferizaj nën dyshimin për dhunim

Kronika e Zezë
Arrestohen dy të dyshuar në kërkim për tentim vjedhje, policia falënderon qytetarët për bashkëpunimin

Arrestohen dy të dyshuar në kërkim për tentim vjedhje, policia falënderon qytetarët për bashkëpunimin

Kronika e Zezë
Arrestohet mësuesi në Tepelenë i cili dyshohet se ngacmoi seksualisht dy të mitura

Arrestohet mësuesi në Tepelenë i cili dyshohet se ngacmoi seksualisht dy të mitura

Shqipëri
Kanosi dhe ngacmoi seksualisht një femër në Prishtinë, arrestohet një person

Kanosi dhe ngacmoi seksualisht një femër në Prishtinë, arrestohet një person

Kronika e Zezë
Doza kokaine të vendosura në kuti gati për shitje, arrestohet 33 vjeçari në Fier

Doza kokaine të vendosura në kuti gati për shitje, arrestohet 33 vjeçari në Fier

Shqipëri
Përdornin qendrën e masazheve për prostitucion në Tiranë, arrestohen dy të rejat dhe shpallet në kërkim administratori

Përdornin qendrën e masazheve për prostitucion në Tiranë, arrestohen dy të rejat dhe shpallet në kërkim administratori

Shqipëri
Arrestohen dy persona për vjedhje të veturave në Gjakovë

Arrestohen dy persona për vjedhje të veturave në Gjakovë

Kronika e Zezë
Zbardhet vrasja e Edmond Papës në Tiranë, arrestohet një prej autorëve

Zbardhet vrasja e Edmond Papës në Tiranë, arrestohet një prej autorëve

Shqipëri
Arrestohet një shtetas i Kosovës në Maqedoni

Arrestohet një shtetas i Kosovës në Maqedoni

Maqedonia e Veriut
“Punonjësja mashtruese” në Korçë, zbardhen denoncimet e “viktimave” të Viola Sterjos

“Punonjësja mashtruese” në Korçë, zbardhen denoncimet e “viktimave” të Viola Sterjos

Shqipëri
Arrestohen katër persona në Zhur të Prizrenit, po organizonin lojëra të fatit

Arrestohen katër persona në Zhur të Prizrenit, po organizonin lojëra të fatit

Kronika e Zezë
Arrestohet ish polici serb në veri të Mitrovicës, nën dyshimin për krime lufte

Arrestohet ish polici serb në veri të Mitrovicës, nën dyshimin për krime lufte

Kronika e Zezë
Zbulohet një magazinë me kanabis në Malësinë e Madhe, në pranga pronarja, nisin hetimet për katër punonjës të OSHEE-së

Zbulohet një magazinë me kanabis në Malësinë e Madhe, në pranga pronarja, nisin hetimet për katër punonjës të OSHEE-së

Shqipëri
Planifikonin grusht shtet, policia arreston 25 anëtarë të një grupi ekstremistësh të djathtë në Gjermani

Planifikonin grusht shtet, policia arreston 25 anëtarë të një grupi ekstremistësh të djathtë në Gjermani

Evropa