LAJMI I FUNDIT:

Arrestim

3148 Artikuj

E kishte kthyer banesën në depo armësh, arrestohet qytetari në Tiranë

E kishte kthyer banesën në depo armësh, arrestohet qytetari në Tiranë

Shqipëri
Arrestimi i Ilir Beqajt, zbardhet skema e abuzimit me fondet e BE-së

Arrestimi i Ilir Beqajt, zbardhet skema e abuzimit me fondet e BE-së

Shqipëri
Arrestimi i Beqajt, Braçe: PS mban përgjegjësi morale, të hetohet seriozisht abuzimi me fondet e BE

Arrestimi i Beqajt, Braçe: PS mban përgjegjësi morale, të hetohet seriozisht abuzimi me fondet e BE

Shqipëri
Momenti kur arrestohet ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj

Momenti kur arrestohet ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj

Shqipëri
Arrestohet Ilir Beqaj, ish-ministri i Shëndetësisë ishte nën hetim nga SPAK për abuzim me fondet

Arrestohet Ilir Beqaj, ish-ministri i Shëndetësisë ishte nën hetim nga SPAK për abuzim me fondet

Shqipëri
Daçiq: Kemi arrestuar një person të dyshuar për “krime lufte” ndaj ushtarëve serbë në Koshare

Daçiq: Kemi arrestuar një person të dyshuar për “krime lufte” ndaj ushtarëve serbë në Koshare

Kosovë
E solli të miturën nga Zvicra në Viti dhe dyshohet se e dhunoi, policia arreston të dyshuarin

E solli të miturën nga Zvicra në Viti dhe dyshohet se e dhunoi, policia arreston të dyshuarin

Kronika e Zezë
I vunë zjarrin makinës së policit në Lezhë, zbardhet ngjarja dhe arrestohen autorët

I vunë zjarrin makinës së policit në Lezhë, zbardhet ngjarja dhe arrestohen autorët

Shqipëri
Dyshohet për abort të paligjshëm në QKUK – arrestohen dy persona

Dyshohet për abort të paligjshëm në QKUK – arrestohen dy persona

Kronika e Zezë
Ryshfeti me patentë-shofer, kapet në flagrancë instruktori i autoshkollës në Pejë

Ryshfeti me patentë-shofer, kapet në flagrancë instruktori i autoshkollës në Pejë

Kronika e Zezë
Arrestohet një person, dyshohet për krime të luftës në zonën e Malishevës

Arrestohet një person, dyshohet për krime të luftës në zonën e Malishevës

Kronika e Zezë
Në rajonin e Mitrovicës arrestohet një i dyshuar për spiunazh

Në rajonin e Mitrovicës arrestohet një i dyshuar për spiunazh

Siguri
Arrestohet 15-vjeçari në Hajvali, sulmoi fizikisht motrën

Arrestohet 15-vjeçari në Hajvali, sulmoi fizikisht motrën

Kronika e Zezë
Arrestohen dy të dyshuar për hedhjen e granatës nëntorin e vitit 2023 në Prishtinë

Arrestohen dy të dyshuar për hedhjen e granatës nëntorin e vitit 2023 në Prishtinë

Drejtësi
E fejuan pa dëshirën e saj dhe e rrahën – lihen në burg babai, vëllai dhe partneri i 29-vjeçares në Vlorë

E fejuan pa dëshirën e saj dhe e rrahën – lihen në burg babai, vëllai dhe partneri i 29-vjeçares në Vlorë

Shqipëri
Arrestohet në Durrës një person me rrezikshmëri të lartë, i akuzuar në Spanjë për vrasje – Policia e shtetit publikon pamje

Arrestohet në Durrës një person me rrezikshmëri të lartë, i akuzuar në Spanjë për vrasje – Policia e shtetit publikon pamje

Shqipëri
Në “luftë me fajdexhinjtë”, aksion i ri i Policisë në tri lokacione në Gjilan – pamje nga arrestimi i dy të dyshuarve

Në “luftë me fajdexhinjtë”, aksion i ri i Policisë në tri lokacione në Gjilan – pamje nga arrestimi i dy të dyshuarve

Kronika e Zezë
Shiste kokainë dhe kanabis në Fier, arrestohet 20-vjeçari

Shiste kokainë dhe kanabis në Fier, arrestohet 20-vjeçari

Shqipëri
Gjuajtën me armë zjarri – tre të arrestuar në Prishtinë

Gjuajtën me armë zjarri – tre të arrestuar në Prishtinë

Kronika e Zezë
Arrestohet një person në Leposaviq

Arrestohet një person në Leposaviq

Kronika e Zezë
Operacion kundër prostitucionit në Greqi, arrestohen 3 shqiptarë, mes tyre edhe një grua

Operacion kundër prostitucionit në Greqi, arrestohen 3 shqiptarë, mes tyre edhe një grua

Shqipëri
Përndjekje dhe dhunë në familje, arrestohet polici në Himarë

Përndjekje dhe dhunë në familje, arrestohet polici në Himarë

Shqipëri
Ngacmoi seksualisht një shtetase të mitur, arrestohet 55-vjeçari në Tiranë

Ngacmoi seksualisht një shtetase të mitur, arrestohet 55-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Dogji tri vetura, arrestohet prishtinasi

Dogji tri vetura, arrestohet prishtinasi

Kronika e Zezë


mob5