LAJMI I FUNDIT:

Arrest shtëpiak

63 Artikuj

Rrëzohet kërkesa në Apel, Berisha mbetet në arrest shtëpiak

Rrëzohet kërkesa në Apel, Berisha mbetet në arrest shtëpiak

Shqipëri
Theu arrestin shtëpiak dhe dyshohet se sulmoi fizikisht vjehrrën, arrestohet 47-vjeçari në Korçë

Theu arrestin shtëpiak dhe dyshohet se sulmoi fizikisht vjehrrën, arrestohet 47-vjeçari në Korçë

Shqipëri
Vetëvrasja e polices në Tiranë, gjykata vendos arrest në shtëpi për të dashurin e saj

Vetëvrasja e polices në Tiranë, gjykata vendos arrest në shtëpi për të dashurin e saj

Shqipëri
Kthimi i Enver Sekiraqës në arrest shtëpiak, Apeli thotë se ai mund të arratisej përsëri

Kthimi i Enver Sekiraqës në arrest shtëpiak, Apeli thotë se ai mund të arratisej përsëri

Drejtësi
Sali Berisha nga arresti shtëpiak: Edi Rama vendosi në kontroll të plotë drejtësinë

Sali Berisha nga arresti shtëpiak: Edi Rama vendosi në kontroll të plotë drejtësinë

Kosovë
Berisha në arrest shtëpie, del për shëtitje në tarracën e tij

Berisha në arrest shtëpie, del për shëtitje në tarracën e tij

Shqipëri
Apeli i Gjykatës së Posaçme rrëzon ankimimin, Sali Berisha mbetet në arrest shtëpiak

Apeli i Gjykatës së Posaçme rrëzon ankimimin, Sali Berisha mbetet në arrest shtëpiak

Shqipëri
Në arrest shtëpiak që prej 30 dhjetorit, Sali Berisha bën ecje në verandë

Në arrest shtëpiak që prej 30 dhjetorit, Sali Berisha bën ecje në verandë

Shqipëri
Berisha në arrest shtëpiak, oficerët e Policisë Gjyqësore i shkojnë për kontroll

Berisha në arrest shtëpiak, oficerët e Policisë Gjyqësore i shkojnë për kontroll

Shqipëri
Avokatët e Berishës ankimojnë masën e sigurisë arrest shtëpie për ish-kryeministrin

Avokatët e Berishës ankimojnë masën e sigurisë arrest shtëpie për ish-kryeministrin

Shqipëri
Në arrest shtëpiak, mbështetësit i shkojnë poshtë ndërtesës ku jeton, Berisha: Ky flamur i pluralizmit nuk mposhtet kurrë

Në arrest shtëpiak, mbështetësit i shkojnë poshtë ndërtesës ku jeton, Berisha: Ky flamur i pluralizmit nuk mposhtet kurrë

Shqipëri
Iu caktua masa e sigurisë “arrest në shtëpi”, reagon Berisha: Hakmarrje politike e Edi Ramës, asgjë s’më ndalon

Iu caktua masa e sigurisë “arrest në shtëpi”, reagon Berisha: Hakmarrje politike e Edi Ramës, asgjë s’më ndalon

Shqipëri
Ish-kryeministri Sali Berisha mbetet në arrest shtëpiak, nuk mund të komunikojë me askënd përveç anëtarëve të familjes

Ish-kryeministri Sali Berisha mbetet në arrest shtëpiak, nuk mund të komunikojë me askënd përveç anëtarëve të familjes

Shqipëri
Pritet t’i hiqet mandati i deputetit dhe të shkojë në arrest shtëpiak, Berisha: I gjithë procesi i dirigjuar nga Rama

Pritet t’i hiqet mandati i deputetit dhe të shkojë në arrest shtëpiak, Berisha: I gjithë procesi i dirigjuar nga Rama

Shqipëri
Arrest shtëpiak ndaj drejtorit të Shërbimeve Publike në Fushë Kosovë

Arrest shtëpiak ndaj drejtorit të Shërbimeve Publike në Fushë Kosovë

Kosovë
Shkeli masën arrest shtëpie dhe u kap me kokainë, arrestohet 37-vjeçari në Tiranë

Shkeli masën arrest shtëpie dhe u kap me kokainë, arrestohet 37-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Pronarja e ordinancës ku vdiq pacientja në Malishevë, kishte të kryer shkollën fillore dhe ishte rrobaqepëse

Pronarja e ordinancës ku vdiq pacientja në Malishevë, kishte të kryer shkollën fillore dhe ishte rrobaqepëse

Kosovë
Vdekja e pacientes 35-vjeçare në Malishevë, njërit nga të dyshuarit i caktohet paraburgim e tjetrit arrest shtëpiak

Vdekja e pacientes 35-vjeçare në Malishevë, njërit nga të dyshuarit i caktohet paraburgim e tjetrit arrest shtëpiak

Kosovë


mob5