LAJMI I FUNDIT:

Arresim

13 Artikuj

Arrestohet i mituri në Podujevë, vodhi pije e cigare në një lokal

Arrestohet i mituri në Podujevë, vodhi pije e cigare në një lokal

Kronika e Zezë
Në Ferizaj arrestohen dy persona, ishin në kërkim nga policia

Në Ferizaj arrestohen dy persona, ishin në kërkim nga policia

Kronika e Zezë
Në kërkim ndërkombëtar, ekstradohen nga Franca dhe Kosova drejt Shqipërisë dy shtetas

Në kërkim ndërkombëtar, ekstradohen nga Franca dhe Kosova drejt Shqipërisë dy shtetas

Shqipëri
Policia shqiptare përgënjeshtron lajmet e rreme për arratisjen e Alqi Bllakos

Policia shqiptare përgënjeshtron lajmet e rreme për arratisjen e Alqi Bllakos

Shqipëri
IPK arreston një zyrtar policor i dyshuar për fajde – rasti ndërlidhet me arrestimet e 17 të tjerëve në muajin shkurt

IPK arreston një zyrtar policor i dyshuar për fajde – rasti ndërlidhet me arrestimet e 17 të tjerëve në muajin shkurt

Drejtësi
Në Gjakovë arrestohet personi që vidhte alkool të shtrenjtë në një qendër tregtare

Në Gjakovë arrestohet personi që vidhte alkool të shtrenjtë në një qendër tregtare

Kronika e Zezë
Një i arrestuar në Prizren, bashkëjetoi me një mitur që ishte raportuar e zhdukur

Një i arrestuar në Prizren, bashkëjetoi me një mitur që ishte raportuar e zhdukur

Kronika e Zezë
Nuk ndaloi në shenjën stop të policisë, arrestohet ferizajasi

Nuk ndaloi në shenjën stop të policisë, arrestohet ferizajasi

Kronika e Zezë
Arrestimi i drejtorit të Financave, KPM: Institucionet e drejtësisë të bëjnë zbardhjen e plotë të rastit

Arrestimi i drejtorit të Financave, KPM: Institucionet e drejtësisë të bëjnë zbardhjen e plotë të rastit

Kosovë
Të dehur shkaktuan probleme në një lokal, policia arreston dy persona nga Malisheva

Të dehur shkaktuan probleme në një lokal, policia arreston dy persona nga Malisheva

Kronika e Zezë
Nuk mbylli restorantin dhe sulmoi zyrtarin policor, arrestohet një person në Graçanicë

Nuk mbylli restorantin dhe sulmoi zyrtarin policor, arrestohet një person në Graçanicë

Kronika e Zezë
Një muaj paraburgim për policët hetues që u arrestuan për marrje ryshfeti

Një muaj paraburgim për policët hetues që u arrestuan për marrje ryshfeti

Kosovë
Armëmbajtje pa leje, arrestohet një person në Podujevë

Armëmbajtje pa leje, arrestohet një person në Podujevë

Kronika e Zezë