LAJMI I FUNDIT:

Armend Dallku

158 Artikuj

Dallku: Humbje zhgënjyese në Suharekë

Dallku: Humbje zhgënjyese në Suharekë

Superliga
Dallku flet pas fitores ndaj Dritës, përgëzon futbollistët për angazhimin

Dallku flet pas fitores ndaj Dritës, përgëzon futbollistët për angazhimin

Superliga
Emërimi i Egbos te Prishtina kambanë alarmi për trajnerët kosovarë

Emërimi i Egbos te Prishtina kambanë alarmi për trajnerët kosovarë

Shkumbin Pireva
Dallku: Ekipi tregoi shpirt luftarak, kemi analizuar gabimet që bëmë në mbrojtje

Dallku: Ekipi tregoi shpirt luftarak, kemi analizuar gabimet që bëmë në mbrojtje

Superliga
Dallku për rezultatet e Kosovës: Shumë presion nga analistët, por edhe lojtarët duhet të marrin më shumë përgjegjësi pa marr parasysh kush është përzgjedhës

Dallku për rezultatet e Kosovës: Shumë presion nga analistët, por edhe lojtarët duhet të marrin më shumë përgjegjësi pa marr parasysh kush është përzgjedhës

Lavdim Pireva
Armend Dallku analizon Shqipërinë e Sylvinhos: Grupi është shumë i fortë, por do të veçoja Berishën, Gjimshitin dhe Ramadanin

Armend Dallku analizon Shqipërinë e Sylvinhos: Grupi është shumë i fortë, por do të veçoja Berishën, Gjimshitin dhe Ramadanin

Lavdim Pireva
Dallku pas barazimit ndaj Gjilanit fajëson mbrojtjen për pranimin e golave të lehtë

Dallku pas barazimit ndaj Gjilanit fajëson mbrojtjen për pranimin e golave të lehtë

Superliga
Dallku: Kjo ndeshje do të jetë motiv shtesë për lojtarët, po pësojmë gola të lehtë

Dallku: Kjo ndeshje do të jetë motiv shtesë për lojtarët, po pësojmë gola të lehtë

Superliga
Dallku thotë se kontrolluan lojën ndaj Prishtinës: Seria e rezultateve pozitive te Dukagjini po vazhdon

Dallku thotë se kontrolluan lojën ndaj Prishtinës: Seria e rezultateve pozitive te Dukagjini po vazhdon

Superliga
Dallku: Ndryshimet kërkojnë kohë, ky trepikësh i mirëseardhur

Dallku: Ndryshimet kërkojnë kohë, ky trepikësh i mirëseardhur

Superliga
Dukagjini shijon fitoren e parë, mposht minimalisht Fushë Kosovën

Dukagjini shijon fitoren e parë, mposht minimalisht Fushë Kosovën

Superliga
Dallku: Kemi bërë progres, fitoret do të vijnë shpejtë

Dallku: Kemi bërë progres, fitoret do të vijnë shpejtë

Superliga
Dallku nuk është i kënaqur me barazimin e Dukagjinit ndaj Dritës

Dallku nuk është i kënaqur me barazimin e Dukagjinit ndaj Dritës

Superliga
Dallku pas barazimit me Lirinë: Do ta kalojmë këtë ngërç psikologjik

Dallku pas barazimit me Lirinë: Do ta kalojmë këtë ngërç psikologjik

Superliga
Dallku aspak i kënaqur me angazhimin e lojtarëve në ndeshjen ndaj Llapit

Dallku aspak i kënaqur me angazhimin e lojtarëve në ndeshjen ndaj Llapit

Superliga
Dallku për humbjen nga Malisheva: Kishim probleme me disa lëndime e mungesa tjera

Dallku për humbjen nga Malisheva: Kishim probleme me disa lëndime e mungesa tjera

Superliga
Dallku shpreson që me disiplinë të hekurt të arrijë rezultat pozitiv ndaj Rijekës

Dallku shpreson që me disiplinë të hekurt të arrijë rezultat pozitiv ndaj Rijekës

Superliga
Debutimi fantastik i Armend Dallkut si trajner në garat ndërkombëtare: Fitorja, përballja me Rijekën dhe rekordi që arriti

Debutimi fantastik i Armend Dallkut si trajner në garat ndërkombëtare: Fitorja, përballja me Rijekën dhe rekordi që arriti

Lavdim Pireva
Dallku i pakënaqur edhe përkundër fitores: Mund të kishim rezultat më të thellë

Dallku i pakënaqur edhe përkundër fitores: Mund të kishim rezultat më të thellë

Ligat tjera
Dallku thotë se me fitoren ndaj Malishevës po e ëndërrojnë Evropën

Dallku thotë se me fitoren ndaj Malishevës po e ëndërrojnë Evropën

Superliga
Dallku për golin e barazimit të Ballkanit: Rasti ishte diskutabil

Dallku për golin e barazimit të Ballkanit: Rasti ishte diskutabil

Superliga
Dallku: Luajtëm mençur, jam i kënaqur me pikën e fituar

Dallku: Luajtëm mençur, jam i kënaqur me pikën e fituar

Superliga
Dallku për fitoren ndaj Prishtinës: Lojtarët e ekipit tim janë heronj të vërtetë

Dallku për fitoren ndaj Prishtinës: Lojtarët e ekipit tim janë heronj të vërtetë

Superliga
Dallku i pakënaqur me ndarjen e drejtësisë dhe humbjen nga Trepça ’89

Dallku i pakënaqur me ndarjen e drejtësisë dhe humbjen nga Trepça ’89

Superliga