LAJMI I FUNDIT:

Armando Izzo

19 Artikuj

Notat e lojtarëve: Monza 1-0 Juventus, zhgënjen Di Maria

Notat e lojtarëve: Monza 1-0 Juventus, zhgënjen Di Maria

Serie A
Notat e lojtarëve: Torino 1-2 Inter, Lautaro lojtar i ndeshjes

Notat e lojtarëve: Torino 1-2 Inter, Lautaro lojtar i ndeshjes

Serie A
Interi dhe Roma në ‘luftë’ për mbrojtësin Armando Izzo

Interi dhe Roma në ‘luftë’ për mbrojtësin Armando Izzo

Serie A
Interi dhe Torino do të tentojnë shkëmbimin Vecino-Izzo edhe në janar

Interi dhe Torino do të tentojnë shkëmbimin Vecino-Izzo edhe në janar

Serie A
Roma blindon mbrojtjen, Smalling do të rikthehet në kryeqytet, gati edhe transferimi i Armando Izzos

Roma blindon mbrojtjen, Smalling do të rikthehet në kryeqytet, gati edhe transferimi i Armando Izzos

Serie A
Torino i ofron Interit shkëmbimin Izzo-Vecino

Torino i ofron Interit shkëmbimin Izzo-Vecino

Serie A
Nainggolan drejt transferimit te Torino, Interi gati ta shkëmbejë belgun me një mbrojtës

Nainggolan drejt transferimit te Torino, Interi gati ta shkëmbejë belgun me një mbrojtës

Serie A
Interi po vlerëson tre qendërmbrojtës për sezonin e ardhshëm, Marash Kumbulla favorit

Interi po vlerëson tre qendërmbrojtës për sezonin e ardhshëm, Marash Kumbulla favorit

Serie A
Interi është gati ta sakrifikojë talentin Pinamonti për Armando Izzon

Interi është gati ta sakrifikojë talentin Pinamonti për Armando Izzon

Serie A
Unitedi dhe Evertoni rivalizojnë Arsenalin për Izzon

Unitedi dhe Evertoni rivalizojnë Arsenalin për Izzon

Premier League
Arsenali në bisedime të avancuara me italianin Izzo

Arsenali në bisedime të avancuara me italianin Izzo

Serie A
Formacioni më i mirë i Serie A – shumë befasi, vetëm Ronaldo nga Juventusi

Formacioni më i mirë i Serie A – shumë befasi, vetëm Ronaldo nga Juventusi

Serie A
Torino 1-0 Inter: Notat e lojtarëve, Skriniar më i miri

Torino 1-0 Inter: Notat e lojtarëve, Skriniar më i miri

Serie A
Assesi të këndellet Interi, humb nga Torino

Assesi të këndellet Interi, humb nga Torino

Serie A
Notat e lojtarëve: Milan 0-0 Torino, vlerësohen mbrojtësit mysafirë

Notat e lojtarëve: Milan 0-0 Torino, vlerësohen mbrojtësit mysafirë

Serie A
U dënua me 18 muaj moslojë, por gjykata redukton dënimin e Izzos

U dënua me 18 muaj moslojë, por gjykata redukton dënimin e Izzos

Serie A
Lojtari i kombëtares italiane Izzo merr dënim prej 18 muaj moslojë

Lojtari i kombëtares italiane Izzo merr dënim prej 18 muaj moslojë

Serie A
Javën e ardhshme konfirmohet ndalimi gjashtë vjeçar i Izzos?

Javën e ardhshme konfirmohet ndalimi gjashtë vjeçar i Izzos?

Serie A
Lojtari i kombëtares italiane rrezikon gjashtë vjet ndalesë dhe 20 mijë euro gjobë

Lojtari i kombëtares italiane rrezikon gjashtë vjet ndalesë dhe 20 mijë euro gjobë

Përfaqësueset