LAJMI I FUNDIT:

Armand Duka

166 Artikuj

Armand Duka rizgjidhet sërish anëtar i Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s

Armand Duka rizgjidhet sërish anëtar i Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s

Ndërkombëtare
Përse Sylvinho? Duka thotë se ka luajtur me Zotin e futbollit – Messin

Përse Sylvinho? Duka thotë se ka luajtur me Zotin e futbollit – Messin

Kombëtarja e Shqipërisë
Duka e vlerëson Rejan si një nga bashkëpunëtorët më të mirë

Duka e vlerëson Rejan si një nga bashkëpunëtorët më të mirë

Kombëtarja e Shqipërisë
Sylvinho prezantohet zyrtarisht te Shqipëria

Sylvinho prezantohet zyrtarisht te Shqipëria

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja largohet nga Shqipëria, derisa la një mesazh për Sylvinhon

Reja largohet nga Shqipëria, derisa la një mesazh për Sylvinhon

Kombëtarja e Shqipërisë
Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Sport vendor
Ademi dhe Duka drekojnë në Doha të Katarit së bashku me presidentin Aleksandër Çeferin

Ademi dhe Duka drekojnë në Doha të Katarit së bashku me presidentin Aleksandër Çeferin

Ndërkombëtare
Duka dhe Reja komentojnë rrugën drejt Gjermania 2024: Short i fortë, Evropiani objektivi jonë

Duka dhe Reja komentojnë rrugën drejt Gjermania 2024: Short i fortë, Evropiani objektivi jonë

Kombëtarja e Shqipërisë
Infantino sot viziton Shqipërinë, nesër Kosovën

Infantino sot viziton Shqipërinë, nesër Kosovën

Superliga
Ademi e Duka bëjnë homazhe te shtatorja e Vokrrit, e vlerësojnë lart kontributin e tij

Ademi e Duka bëjnë homazhe te shtatorja e Vokrrit, e vlerësojnë lart kontributin e tij

Superliga
“Asllani është Modriçi i ri, shumë shpejt titullar i Inter!”, Duka flet për talentin kuqezi dhe të ardhmen e futbollit shqiptar

“Asllani është Modriçi i ri, shumë shpejt titullar i Inter!”, Duka flet për talentin kuqezi dhe të ardhmen e futbollit shqiptar

Ndërkombëtare
FSHF vazhdon bashkëpunimin me kompaninë italiane, Kombëtarja do të vazhdoj të vishet nga Macron edhe për pesë vite

FSHF vazhdon bashkëpunimin me kompaninë italiane, Kombëtarja do të vazhdoj të vishet nga Macron edhe për pesë vite

Kombëtarja e Shqipërisë
UEFA i shkruan Dukës për finalen e Ligës së Konferencës

UEFA i shkruan Dukës për finalen e Ligës së Konferencës

Shqipëri
Ademi dhe Duka priten nga Infantino në selinë e re të FIFA-s

Ademi dhe Duka priten nga Infantino në selinë e re të FIFA-s

Kosovë
Duka krenar që Shqipëria organizoi finalen e Ligës së Konferencës: E ardhshmja ndoshta Superkupa e Evropës ose Kampionatin evropian për të rinjtë

Duka krenar që Shqipëria organizoi finalen e Ligës së Konferencës: E ardhshmja ndoshta Superkupa e Evropës ose Kampionatin evropian për të rinjtë

Ndërkombëtare
Dreka zyrtare para finales, FSHF mbledh drejtuesit e UEFA-s dhe legjendat e futbollit evropian

Dreka zyrtare para finales, FSHF mbledh drejtuesit e UEFA-s dhe legjendat e futbollit evropian

Ligat tjera
Presidenti i FIFA, Gianni Infantino i shkruan Dukës: Kënaqësi të vizitoj Shqipërinë në muajt në vijim

Presidenti i FIFA, Gianni Infantino i shkruan Dukës: Kënaqësi të vizitoj Shqipërinë në muajt në vijim

Ndërkombëtare
Shqipëria feston 90 vjetorin e pranimit në FIFA, Infantino me urim për futbollin shqiptar dhe FSHF-në

Shqipëria feston 90 vjetorin e pranimit në FIFA, Infantino me urim për futbollin shqiptar dhe FSHF-në

Kombëtarja e Shqipërisë
Armand Duka mirëpret finalen Roma-Feyenoord, thotë se fillimisht ishte një ide dhe ëndërr e çmendur

Armand Duka mirëpret finalen Roma-Feyenoord, thotë se fillimisht ishte një ide dhe ëndërr e çmendur

Ligat tjera
Krerët e FSHF-së dhe FFM-së me telegrame urimi për gjashtëvjetorin e anëtarësimit të Kosovës në UEFA

Krerët e FSHF-së dhe FFM-së me telegrame urimi për gjashtëvjetorin e anëtarësimit të Kosovës në UEFA

Sport vendor
Duka para pjesëmarrësve në Kuvendin Zgjedhor të FFK-së: Në futbollin kosovar është bërë shumë

Duka para pjesëmarrësve në Kuvendin Zgjedhor të FFK-së: Në futbollin kosovar është bërë shumë

Kosovë
Armand Duka rizgjidhet president i FSHF-së për herë të gjashtë

Armand Duka rizgjidhet president i FSHF-së për herë të gjashtë

Shqipëri
Zgjedhjet për kreun e FSHF-së, Duka: Na kanë sulmuar, por ju sot do dini të zgjidhni rrugën e duhur

Zgjedhjet për kreun e FSHF-së, Duka: Na kanë sulmuar, por ju sot do dini të zgjidhni rrugën e duhur

Shqipëri
Ademi merr letër urimi nga Duka me rastin e Ditës së Pavarësisë së Kosovës

Ademi merr letër urimi nga Duka me rastin e Ditës së Pavarësisë së Kosovës

Sport vendor