LAJMI I FUNDIT:

Arijanet Muric

160 Artikuj

Dygolësh nga Balotelli, intervenime vendimtare nga Muriq – dy protagonistët e fitores së Demirspor

Dygolësh nga Balotelli, intervenime vendimtare nga Muriq – dy protagonistët e fitores së Demirspor

Ligat tjera
Aro Muric portieri i tretë më i mirë në Evropë sa i përket përqindjes së pritjeve – ai lë pas emra si De Gea, Mendy e Courtois

Aro Muric portieri i tretë më i mirë në Evropë sa i përket përqindjes së pritjeve – ai lë pas emra si De Gea, Mendy e Courtois

Ligat tjera
Trajneri i ri i Galatasarayt kërkon transferimin e Aro Muric

Trajneri i ri i Galatasarayt kërkon transferimin e Aro Muric

Ndërkombëtare
Top transferimet e futbollistëve shqiptarë që ndodhen në vitin 2021

Top transferimet e futbollistëve shqiptarë që ndodhen në vitin 2021

Romak Zeqiri
Top lojtarët shqiptarë që shpërthyen në vitin 2021

Top lojtarët shqiptarë që shpërthyen në vitin 2021

Romak Zeqiri
Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Jordanisë – Gliha pa ndonjë befasi të theksuar

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Jordanisë – Gliha pa ndonjë befasi të theksuar

Përfaqësuesja e Kosovës
Aro Muric rikthehet në portë për Adanan dhe bën paraqitje të jashtëzakonshme – shtatë gjuajtje të pritura dhe nota më e lartë në ndeshje

Aro Muric rikthehet në portë për Adanan dhe bën paraqitje të jashtëzakonshme – shtatë gjuajtje të pritura dhe nota më e lartë në ndeshje

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve: Kosova 1-2 Gjeorgjia, vlerësohen Muriqi, Celina dhe Vojvoda

Notat e lojtarëve: Kosova 1-2 Gjeorgjia, vlerësohen Muriqi, Celina dhe Vojvoda

Përfaqësuesja e Kosovës
Aro Muric, lojtari më i vlerësuar nga lexuesit e Telegrafit për ndeshjen ndaj Suedisë

Aro Muric, lojtari më i vlerësuar nga lexuesit e Telegrafit për ndeshjen ndaj Suedisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Portieri Muric: Suedia na befasoi herët, do të luftojmë për vendin e tretë

Portieri Muric: Suedia na befasoi herët, do të luftojmë për vendin e tretë

Përfaqësuesja e Kosovës
Aro Muric: Suedia me ose pa Zlatan Ibrahimovicin shumë e fortë, Kosova ka ardhur të paraqitet mirë

Aro Muric: Suedia me ose pa Zlatan Ibrahimovicin shumë e fortë, Kosova ka ardhur të paraqitet mirë

Përfaqësuesja e Kosovës
Lexuesit e Telegrafit votojnë më të mirët e ndeshjes Kosovë 0–2 Spanjë: Aro Muric i pari, i ndjekur nga Dresevic e Loshaj

Lexuesit e Telegrafit votojnë më të mirët e ndeshjes Kosovë 0–2 Spanjë: Aro Muric i pari, i ndjekur nga Dresevic e Loshaj

Përfaqësuesja e Kosovës
Sondazh: Vlerëso paraqitjen e lojtarëve të Kosovës nga humbja 0-2 ndaj Spanjës

Sondazh: Vlerëso paraqitjen e lojtarëve të Kosovës nga humbja 0-2 ndaj Spanjës

Përfaqësuesja e Kosovës
Lexuesit e Telegrafit votojnë për më të mirët në ndeshjen Kosovë 1-1 Greqi: Vedat Muriqi më i votuari

Lexuesit e Telegrafit votojnë për më të mirët në ndeshjen Kosovë 1-1 Greqi: Vedat Muriqi më i votuari

Përfaqësuesja e Kosovës
Sondazh: Vlerëso paraqitjen e lojtarëve të Kosovës nga barazimi 1-1 ndaj Greqisë

Sondazh: Vlerëso paraqitjen e lojtarëve të Kosovës nga barazimi 1-1 ndaj Greqisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Lexuesit e Telegrafit votojnë për futbollistin e ndeshjes Gjeorgji-Kosovë, Dresevic merr më së shumti vota

Lexuesit e Telegrafit votojnë për futbollistin e ndeshjes Gjeorgji-Kosovë, Dresevic merr më së shumti vota

Përfaqësuesja e Kosovës
Sondazh: Vlerëso paraqitjen e lojtarëve të Kosovës nga fitorja 0-1 ndaj Gjeorgjisë

Sondazh: Vlerëso paraqitjen e lojtarëve të Kosovës nga fitorja 0-1 ndaj Gjeorgjisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Vicenzo Montella, trajneri i ri i Adana Demirspor – ai do t’i gjejë në skuadër Aro Muricin dhe Mario Balotellin

Vicenzo Montella, trajneri i ri i Adana Demirspor – ai do t’i gjejë në skuadër Aro Muricin dhe Mario Balotellin

Ligat tjera
Paraqitje fantastike nga Aro Muric, Adana fiton pikën e parë në Superligë

Paraqitje fantastike nga Aro Muric, Adana fiton pikën e parë në Superligë

Ndërkombëtare
Aro Muric për mediat turke: Jam përshtatur mirë te Adana Demirspor, skuadra do të përmirësohet

Aro Muric për mediat turke: Jam përshtatur mirë te Adana Demirspor, skuadra do të përmirësohet

Ligat tjera
Prezantimi fantastik i Aro Muric para tifozëve të Adanaspor

Prezantimi fantastik i Aro Muric para tifozëve të Adanaspor

Ndërkombëtare
Prezantimi interesant i Aro Muric tek skuadra turke

Prezantimi interesant i Aro Muric tek skuadra turke

Ndërkombëtare
Arijanet Muric drejt huazimit në Superligën e Turqisë

Arijanet Muric drejt huazimit në Superligën e Turqisë

Premier League
Dresevic dhe Muric nuk i bashkohen Kosovës, Challandes zbulon arsyen

Dresevic dhe Muric nuk i bashkohen Kosovës, Challandes zbulon arsyen

Përfaqësuesja e Kosovës