LAJMI I FUNDIT:

Ardian Limani

51 Artikuj

Drita ndryshon tërësisht për sezonin e ri: Largime të shumta, oferta nga Evropa për yjet e skuadrës dhe afrimet e mundshme në verë

Drita ndryshon tërësisht për sezonin e ri: Largime të shumta, oferta nga Evropa për yjet e skuadrës dhe afrimet e mundshme në verë

Lavdim Pireva
Drita dhe Ardian Limani ndajnë rrugët pas gjashtë vitesh

Drita dhe Ardian Limani ndajnë rrugët pas gjashtë vitesh

Superliga
Formacioni i vitit 2022 në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni i vitit 2022 në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Sport vendor
Formacioni më i mirë i vitit 2022 në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i vitit 2022 në Superligën e Kosovës

Superliga
Ndryshime në vlerat e futbollistëve në futbollin kosovar – këta janë 15 më të shtrenjtët në Albi Mall Superligë

Ndryshime në vlerat e futbollistëve në futbollin kosovar – këta janë 15 më të shtrenjtët në Albi Mall Superligë

Superliga
Nuhiu dhe Limani flasin për ndeshjen me Royal Antwerp, besojnë në rezultat të mirë nga përballja e parë

Nuhiu dhe Limani flasin për ndeshjen me Royal Antwerp, besojnë në rezultat të mirë nga përballja e parë

Ligat tjera
Trajneri dhe kapiteni i Dritës deklarohen për finalen e Kupës së Kosovës ndaj Llapit

Trajneri dhe kapiteni i Dritës deklarohen për finalen e Kupës së Kosovës ndaj Llapit

Superliga
Formacioni më i mirë i edicionit 2021/22 në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i edicionit 2021/22 në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Drita blindon kapitenin, Limani udhëheq bardhekaltërtit deri në vitin 2025

Drita blindon kapitenin, Limani udhëheq bardhekaltërtit deri në vitin 2025

Superliga
Drita dhe Gjilani gati për derbin e madh – një përballje për titull që mund të diktojë rrugën e të dyja skuadrave

Drita dhe Gjilani gati për derbin e madh – një përballje për titull që mund të diktojë rrugën e të dyja skuadrave

Driton Gajraku
Telegrafi Sport zgjodhi më të mirët në Superligën e Kosovës për vitin 2021

Telegrafi Sport zgjodhi më të mirët në Superligën e Kosovës për vitin 2021

Superliga
Dhjetë lojtarët më të vlefshëm në BKT Superigën e Kosovës 2021/22

Dhjetë lojtarët më të vlefshëm në BKT Superigën e Kosovës 2021/22

Superliga
Sondazh: Cili është lojtari më i mirë në BKT Superligën e Kosovës në sezonin vjeshtor 2021/22?

Sondazh: Cili është lojtari më i mirë në BKT Superligën e Kosovës në sezonin vjeshtor 2021/22?

Superliga
Formacioni më i mirë i stinorit vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i stinorit vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni i javës së nëntë në BKT Superligë

Formacioni i javës së nëntë në BKT Superligë

Superliga
Limani: Në derbi futemi vetëm për fitore, tifozët forca jonë shtesë

Limani: Në derbi futemi vetëm për fitore, tifozët forca jonë shtesë

Superliga
Formacioni më i mirë i xhiros së pestë në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i xhiros së pestë në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni i xhiros së dytë në Superligën e Kosovës

Formacioni i xhiros së dytë në Superligën e Kosovës

Superliga
Drita gati për Deçiçin, kërkojnë kalimin tutje

Drita gati për Deçiçin, kërkojnë kalimin tutje

Ligat tjera
Formacioni më i mirë në Superligën e Kosovës për edicionin 2020/21

Formacioni më i mirë në Superligën e Kosovës për edicionin 2020/21

Superliga
Formacioni i javës së 24-të në Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së 24-të në Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 19-të në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i javës së 19-të në Superligën e Kosovës

Superliga
Limani: Ishte ndeshje e mirë, por ne kemi fokusin tek kampionati dhe Kupa

Limani: Ishte ndeshje e mirë, por ne kemi fokusin tek kampionati dhe Kupa

Superliga