LAJMI I FUNDIT:

Arber Hajdari

17 Artikuj

Disa nga të famshmit që “thyen” rregullat në dasmën e Arbanës dhe Eduartit

Disa nga të famshmit që “thyen” rregullat në dasmën e Arbanës dhe Eduartit

Po Flitet
Rrëfimi i Arbër Hajdarit për sëmundjen në fëmijëri

Rrëfimi i Arbër Hajdarit për sëmundjen në fëmijëri

Po Flitet
“Vizitat e Luizit në spital” – Arbër Hajdari përshkruan momentet më të vështira në Big Brother VIP Albania

“Vizitat e Luizit në spital” – Arbër Hajdari përshkruan momentet më të vështira në Big Brother VIP Albania

Yjet
Habit Arbër Hajdari: Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, nuk kam folur me Zhaklinën

Habit Arbër Hajdari: Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, nuk kam folur me Zhaklinën

Yjet
Arbër Hajdari nuk do të jetë më opinionist në edicionin e tretë të Big Brother VIP Albania

Arbër Hajdari nuk do të jetë më opinionist në edicionin e tretë të Big Brother VIP Albania

TV / Film
Përgjigja e Kiarës nëse do t’i ftojë në dasmë Arbërin dhe Zhaklinën pas sherrit me opinionistët

Përgjigja e Kiarës nëse do t’i ftojë në dasmë Arbërin dhe Zhaklinën pas sherrit me opinionistët

Po Flitet
Nata gjysmëfinale e Big Brother VIP Albania – Salsano Rrapi dhe Rezart Veleshnja vijnë në rolin e opinionistëve

Nata gjysmëfinale e Big Brother VIP Albania – Salsano Rrapi dhe Rezart Veleshnja vijnë në rolin e opinionistëve

Yjet
Kiara ankohet se të gjithë janë kundër saj, Arbër Hajdari e mbyll debatin me ironi: Na fal, ke 100 për qind të drejtë

Kiara ankohet se të gjithë janë kundër saj, Arbër Hajdari e mbyll debatin me ironi: Na fal, ke 100 për qind të drejtë

Yjet
Opinionisti Arbër Hajdari i drejtohet Nita Latifit: Ke përfaqësuar denjësisht Kosovën në Big Brother VIP Albania

Opinionisti Arbër Hajdari i drejtohet Nita Latifit: Ke përfaqësuar denjësisht Kosovën në Big Brother VIP Albania

Yjet
Opinionistët e BBVA, Arbër Hajdari dhe Zhaklin Lekatari hyjnë në shtëpinë e famshme për të darkuar me banorët

Opinionistët e BBVA, Arbër Hajdari dhe Zhaklin Lekatari hyjnë në shtëpinë e famshme për të darkuar me banorët

Yjet
“Ai që del rrugëve, që mbledh fonde”, Olta Gixhari me akuza për Arbër Hajdarin – opinionisti kërkon sqarim

“Ai që del rrugëve, që mbledh fonde”, Olta Gixhari me akuza për Arbër Hajdarin – opinionisti kërkon sqarim

Yjet
Martesat e vitit 2022 në shoubizin shqiptar – kush nga të famshmit i dhanë fund beqarisë vitin e kaluar

Martesat e vitit 2022 në shoubizin shqiptar – kush nga të famshmit i dhanë fund beqarisë vitin e kaluar

Egzona Shigjeqi
Martohet ish-opinionisti i Big Brother VIP, Arbër Hajdari

Martohet ish-opinionisti i Big Brother VIP, Arbër Hajdari

Yjet
Arbër Hajdari flet për Big Brother VIP: Mes Donaldit dhe Beatrix ishte një pëlqim i momentit

Arbër Hajdari flet për Big Brother VIP: Mes Donaldit dhe Beatrix ishte një pëlqim i momentit

Yjet
Arbër Hajdari për Big Brother VIP: Të qenit opinionist në këtë program kaq të ndjekur nuk ishte e lehtë, ishte një sfidë e imja

Arbër Hajdari për Big Brother VIP: Të qenit opinionist në këtë program kaq të ndjekur nuk ishte e lehtë, ishte një sfidë e imja

Yjet
Opinionistët e Big Brother VIP, Arbër Hajdari dhe Balina Bodinaku futen në shtëpi

Opinionistët e Big Brother VIP, Arbër Hajdari dhe Balina Bodinaku futen në shtëpi

Yjet
Fondacioni “Fundjavë ndryshe” vjen në Prishtinë, ndihmon familjet në nevojë (Video)

Fondacioni “Fundjavë ndryshe” vjen në Prishtinë, ndihmon familjet në nevojë (Video)

Kosovë