LAJMI I FUNDIT:
Arbenita Ismajli

Arbenita Ismajli

166 Artikuj

Info

Arbenita Ismajli është një modele dhe influencuese e njohur shqiptare.

Ndezja e qirinjve për viktimat serbe indinjon thellë Arbenita Ismajlin: Marre, e keni kënaq me popullin tonë edhe kjo ju ka mbet

Ndezja e qirinjve për viktimat serbe indinjon thellë Arbenita Ismajlin: Marre, e keni kënaq me popullin tonë edhe kjo ju ka mbet

Yjet
“Shëndet e mbarësi” – të famshmit shqiptarë urojnë Fitër Bajramin

“Shëndet e mbarësi” – të famshmit shqiptarë urojnë Fitër Bajramin

Yjet
Fero përdori dhunë ndaj Arbenitës? Videoja bëhet virale

Fero përdori dhunë ndaj Arbenitës? Videoja bëhet virale

Yjet
Gjatë një bisede ‘live’ në TikTok Fero zbulon se gruaja ia falë pesë vaktet, Arbenita i ndërhyn dhe i thotë të ndalojë

Gjatë një bisede ‘live’ në TikTok Fero zbulon se gruaja ia falë pesë vaktet, Arbenita i ndërhyn dhe i thotë të ndalojë

Yjet
Fero publikon një fotografi të Arbenitës dhe Albin Kurtit në aeroplan

Fero publikon një fotografi të Arbenitës dhe Albin Kurtit në aeroplan

Yjet
Xhuli nuk doli fituese e BBVK, reagon Arbenita Ismajli: Edhe një herë tjetër drejtësia nuk shkon në vend

Xhuli nuk doli fituese e BBVK, reagon Arbenita Ismajli: Edhe një herë tjetër drejtësia nuk shkon në vend

Yjet
Arbenita del publikisht kundër Vivien, e krahason me palaço dhe bretkosë

Arbenita del publikisht kundër Vivien, e krahason me palaço dhe bretkosë

Yjet
“Momentet me të”, Fero dhe Arbenita shfaqen të lumtur përkrah njëri-tjetrit

“Momentet me të”, Fero dhe Arbenita shfaqen të lumtur përkrah njëri-tjetrit

Yjet
Fero me dedikim me Arbenita Ismajlin: Do të dua gjithmonë

Fero me dedikim me Arbenita Ismajlin: Do të dua gjithmonë

Yjet
Fero dëshmon se si Arbenita nuk ia ka kthyer mesazhet Neymarit kur ai i shkroi gjatë kohës sa ky ishte në burg

Fero dëshmon se si Arbenita nuk ia ka kthyer mesazhet Neymarit kur ai i shkroi gjatë kohës sa ky ishte në burg

Yjet
Arbenita Ismajli publikon mesazhin që Neymari ia ka dërguar në Instagram

Arbenita Ismajli publikon mesazhin që Neymari ia ka dërguar në Instagram

Yjet
Arbenita Ismajli poston imazhe me vajzën dhe i bën dedikim: Faleminderit që ma dhe emrin nënë

Arbenita Ismajli poston imazhe me vajzën dhe i bën dedikim: Faleminderit që ma dhe emrin nënë

Yjet
Arbenita Ismajli shfaqet provokuese në imazhet në bikini nga pushimet në Turqi

Arbenita Ismajli shfaqet provokuese në imazhet në bikini nga pushimet në Turqi

Yjet
U shfaq me varëse në formë kryqi, Arbenita Ismajli: Nuk e kam ndërruar fenë

U shfaq me varëse në formë kryqi, Arbenita Ismajli: Nuk e kam ndërruar fenë

Yjet
Fero dhe Arbenita Ismajli shijojnë pushimet në Dubai

Fero dhe Arbenita Ismajli shijojnë pushimet në Dubai

Yjet
Arbenita Ismajli me poza atraktive nga pushimet në Dubai

Arbenita Ismajli me poza atraktive nga pushimet në Dubai

Yjet
Arbenita Ismajli vazhdon të marrë vëmendje me pozat e reja nga pushimet në Spanjë

Arbenita Ismajli vazhdon të marrë vëmendje me pozat e reja nga pushimet në Spanjë

Yjet
Arbenita Ismajli kritikohet nga fansat pas arrestimit të Feros: Mos u reklamo se e ke burrin në burg

Arbenita Ismajli kritikohet nga fansat pas arrestimit të Feros: Mos u reklamo se e ke burrin në burg

Yjet
Arbenita Ismajli nxit imagjinatën me pozat provokuese në fustanin e shkurtër

Arbenita Ismajli nxit imagjinatën me pozat provokuese në fustanin e shkurtër

Yjet
Fero feston ditëlindjen e 25-të, merr dedikim të veçantë nga modelja Arbenita Ismajli

Fero feston ditëlindjen e 25-të, merr dedikim të veçantë nga modelja Arbenita Ismajli

Yjet
Arbenita Ismajli ndan momente intime me Feron, teksa merr vëmendje me paraqitjen elegante

Arbenita Ismajli ndan momente intime me Feron, teksa merr vëmendje me paraqitjen elegante

Yjet
Arbenita Ismajli feston ditëlindjen, Fero i bën urimin e veçantë: Bota ime

Arbenita Ismajli feston ditëlindjen, Fero i bën urimin e veçantë: Bota ime

Yjet
Arbenita Ismajli duket mahnitëse në të bardha, thekson format joshëse të trupit

Arbenita Ismajli duket mahnitëse në të bardha, thekson format joshëse të trupit

Yjet
Arbenita Ismajli shfaqet elegante dhe tërë shkëlqim, vë në pah format trupore e veshur në të kuqe

Arbenita Ismajli shfaqet elegante dhe tërë shkëlqim, vë në pah format trupore e veshur në të kuqe

Yjet