LAJMI I FUNDIT:

Arben Kraja

11 Artikuj

Operacion ndërkombëtar për goditjen e mashtrimeve me kriptovalutat, gjashtë të arrestuar në Shqipëri

Operacion ndërkombëtar për goditjen e mashtrimeve me kriptovalutat, gjashtë të arrestuar në Shqipëri

Shqipëri
Ambasadorja amerikane shpreh mbështetje për prokurorët në Shqipëri: Askush nuk është mbi ligjin!

Ambasadorja amerikane shpreh mbështetje për prokurorët në Shqipëri: Askush nuk është mbi ligjin!

Shqipëri
Kreu i SPAK në Shqipëri: Prokurorë dhe gjyqtarë të kërcënuar, po hetojnë dosje të rëndësishme

Kreu i SPAK në Shqipëri: Prokurorë dhe gjyqtarë të kërcënuar, po hetojnë dosje të rëndësishme

Shqipëri
Asnjë kandidat për kreun e ri të Prokurorisë së Posaçme në Shqipëri

Asnjë kandidat për kreun e ri të Prokurorisë së Posaçme në Shqipëri

Shqipëri
Hetimi për Ilir Metën, Kraja: Jemi duke mbledhur provat

Hetimi për Ilir Metën, Kraja: Jemi duke mbledhur provat

Shqipëri
Kreu i Prokurorisë së Posaçme: Kemi hetime shumë të rëndësishme për pastrim parash dhe korrupsion

Kreu i Prokurorisë së Posaçme: Kemi hetime shumë të rëndësishme për pastrim parash dhe korrupsion

Shqipëri
Prokuroria konfirmon se Sali Berisha është nën hetim për dy çështje

Prokuroria konfirmon se Sali Berisha është nën hetim për dy çështje

Shqipëri
Meta akuzon kreun e prokurorisë: Spurdhjaku i partisë ka vendosur t’i shërbejë hapur mafies

Meta akuzon kreun e prokurorisë: Spurdhjaku i partisë ka vendosur t’i shërbejë hapur mafies

Shqipëri
Policia shqiptare godet 8 grupe kriminale që vepronin në 3 qytete, arrestohen 18 persona

Policia shqiptare godet 8 grupe kriminale që vepronin në 3 qytete, arrestohen 18 persona

Shqipëri
Ambasadorja amerikane në Shqipëri takon kreun e SPAK: SHBA mbështet fuqimisht reformën në drejtësi

Ambasadorja amerikane në Shqipëri takon kreun e SPAK: SHBA mbështet fuqimisht reformën në drejtësi

Shqipëri
Kosova dhe Shqipëria nënshkruajnë memorandum mirëkuptimi për luftimin e krimit, korrupsionit e terrorizmit

Kosova dhe Shqipëria nënshkruajnë memorandum mirëkuptimi për luftimin e krimit, korrupsionit e terrorizmit

Drejtësi