LAJMI I FUNDIT:

Apartamente

11 Artikuj

Tiranë, 40 mijë apartamente bosh – nuk shiten e as jepen me qira

Tiranë, 40 mijë apartamente bosh – nuk shiten e as jepen me qira

Shqipëri
Kulla futuriste në Dubai do të ketë apartamente luksoze dhe ujëvara private

Kulla futuriste në Dubai do të ketë apartamente luksoze dhe ujëvara private

Udhëtime
Mori me qira një apartament në Nju Jork, e pritën rregullat e çuditshme: Mos përdor parfum, uji i nxehtë fiket pas tetë minutave

Mori me qira një apartament në Nju Jork, e pritën rregullat e çuditshme: Mos përdor parfum, uji i nxehtë fiket pas tetë minutave

Fun Lajme
Brenda anijes luksoze me 627 rezidenca, aty ku nuk mungon asgjë – nga klubet e natës e deri te palestrat sportive

Brenda anijes luksoze me 627 rezidenca, aty ku nuk mungon asgjë – nga klubet e natës e deri te palestrat sportive

Interesante
Pse në Hong Kong po ndërtohen ndërtesa me madhësinë e parkingut të një veture?

Pse në Hong Kong po ndërtohen ndërtesa me madhësinë e parkingut të një veture?

Azia
Nëse jeni duke kërkuar mënyra për të kursyer hapësirë ​​në një shtëpi – Shikoni disa ide te mira

Nëse jeni duke kërkuar mënyra për të kursyer hapësirë ​​në një shtëpi – Shikoni disa ide te mira

Interesante
Të pasurit do të mund të blejnë 39 apartamente në jahtin më të madh në botë, ajo është 222 metra dhe kushton 500 milionë euro

Të pasurit do të mund të blejnë 39 apartamente në jahtin më të madh në botë, ajo është 222 metra dhe kushton 500 milionë euro

Interesante
Në Hong Kong jetojnë në “apartamentet-kafaze” prej 15 metrave katrorë, tualetin e kanë të përbashkët – fqinji i parë është vetëm gjysmë metri larg

Në Hong Kong jetojnë në “apartamentet-kafaze” prej 15 metrave katrorë, tualetin e kanë të përbashkët – fqinji i parë është vetëm gjysmë metri larg

Nga Bota
Edhe zyrtarisht bëhet ndërtesa më e lartë në botë, i ka 131 kate – apartamenti më luksoz kushton 63 milionë dollarë

Edhe zyrtarisht bëhet ndërtesa më e lartë në botë, i ka 131 kate – apartamenti më luksoz kushton 63 milionë dollarë

Nga Bota
Erërat e forta krijuan dallgë të mëdha që shkatërruan tarracat e bllokut të apartamenteve në Spanjë (Video)

Erërat e forta krijuan dallgë të mëdha që shkatërruan tarracat e bllokut të apartamenteve në Spanjë (Video)

Nga Bota
Fabrika për fshesa elektrike, shndërrohet në apartamente luksoze që kushtojnë nga 700 mijë euro – në çmim përfshihet edhe një fshesë (Foto)

Fabrika për fshesa elektrike, shndërrohet në apartamente luksoze që kushtojnë nga 700 mijë euro – në çmim përfshihet edhe një fshesë (Foto)

Fun Lajme