LAJMI I FUNDIT:
Anwar Hadid

Anwar Hadid

175 Artikuj

Info

Anwar Mohamed Gerard Hadid (i lindur më 22 qershor 1999), i njohur më mirë si Anwar Hadid, është model amerikan, personalitet televiziv dhe biznesmen.

Dua Lipa konfirmon romancën e re me Anwar Hadid

Dua Lipa konfirmon romancën e re me Anwar Hadid

Po Flitet
Detaji që shton më shumë dyshimet për lidhjen e Dua Lipës me Anwar Hadid

Detaji që shton më shumë dyshimet për lidhjen e Dua Lipës me Anwar Hadid

Yjet
Mes thashethemeve rreth lidhjes me vëllanë e motrave Hadid, Dua Lipa vazhdon të incizojë këngë për albumin e ri

Mes thashethemeve rreth lidhjes me vëllanë e motrave Hadid, Dua Lipa vazhdon të incizojë këngë për albumin e ri

Yjet
Publikohen pamjet e para, Dua Lipa në krah të vëllait të Gigi dhe Bella Hadidit

Publikohen pamjet e para, Dua Lipa në krah të vëllait të Gigi dhe Bella Hadidit

Yjet
Pas ndarjes nga Isaac Carew, tabloidet spekulojnë për një lidhje të re të Duas

Pas ndarjes nga Isaac Carew, tabloidet spekulojnë për një lidhje të re të Duas

Po Flitet
Gigi dhe vëllai i saj Anwar Hadid pushtojnë revistën Vogue (Foto)

Gigi dhe vëllai i saj Anwar Hadid pushtojnë revistën Vogue (Foto)

Po Flitet
Edhe vëllai i bukur po aq sa Gigi Hadid (Foto)

Edhe vëllai i bukur po aq sa Gigi Hadid (Foto)

Yjet