LAJMI I FUNDIT:
Anwar Hadid

Anwar Hadid

175 Artikuj

Info

Anwar Mohamed Gerard Hadid (i lindur më 22 qershor 1999), i njohur më mirë si Anwar Hadid, është model amerikan, personalitet televiziv dhe biznesmen.

Anwar Hadid thyen rregullat e pandemisë, nuk karantinohet për 10 ditë pas kthimit në Londër me Duan nga pushimet në Meksikë

Anwar Hadid thyen rregullat e pandemisë, nuk karantinohet për 10 ditë pas kthimit në Londër me Duan nga pushimet në Meksikë

Yjet
Dua Lipa flet për mënyrën se si u përhapën thashethemet për “shtatzëninë” e saj: Është qesharake

Dua Lipa flet për mënyrën se si u përhapën thashethemet për “shtatzëninë” e saj: Është qesharake

Po Flitet
Dua Lipa thotë se ndjehet më “e rehatshme” me Anwarin, se sa që është ndjerë ndonjëherë në ndonjë lidhje tjetër

Dua Lipa thotë se ndjehet më “e rehatshme” me Anwarin, se sa që është ndjerë ndonjëherë në ndonjë lidhje tjetër

Yjet
Dukagjin Lipa publikon një fotografi të Anwar Hadid duke bërë shqiponjën

Dukagjin Lipa publikon një fotografi të Anwar Hadid duke bërë shqiponjën

Yjet
Dua Lipa u përgjigjet fansave që aluduan se mund të jetë shtatzënë

Dua Lipa u përgjigjet fansave që aluduan se mund të jetë shtatzënë

Yjet
Dua Lipa fotografohet duke konsumuar cigare, ndërsa shijon pushimet me të dashurin në Meksikë

Dua Lipa fotografohet duke konsumuar cigare, ndërsa shijon pushimet me të dashurin në Meksikë

Yjet
‘Trupat bëjnë më shumë sesa mendojmë’, Anwar Hadid thotë se nuk do e marrë vaksinën kundër COVID-19

‘Trupat bëjnë më shumë sesa mendojmë’, Anwar Hadid thotë se nuk do e marrë vaksinën kundër COVID-19

Yjet
Dua Lipa bashkohet sërish me Anwar Hadid, pas koncertit virtual në Londër

Dua Lipa bashkohet sërish me Anwar Hadid, pas koncertit virtual në Londër

Yjet
Dua Lipa surprizohet nga i dashuri Anwar Hadid: Ndihem vajza më me fat në botë

Dua Lipa surprizohet nga i dashuri Anwar Hadid: Ndihem vajza më me fat në botë

Yjet
“Më mungon ky përqafim”, Dua Lipa tregon mallin që ndjen për të dashurin pasi masat e reja kufizuese po i mbajnë të ndarë

“Më mungon ky përqafim”, Dua Lipa tregon mallin që ndjen për të dashurin pasi masat e reja kufizuese po i mbajnë të ndarë

Yjet
Lumturia e tyre vërehet edhe pse kanë maska në fytyrë, Dua Lipa dhe Anwar duken të gëzuar në krahët e njëri-tjetrit

Lumturia e tyre vërehet edhe pse kanë maska në fytyrë, Dua Lipa dhe Anwar duken të gëzuar në krahët e njëri-tjetrit

Yjet
Dua Lipa ndan momente të lumtura krah të dashurit Anwar Hadid

Dua Lipa ndan momente të lumtura krah të dashurit Anwar Hadid

Yjet
Dua Lipa thekson të pasmet në pantallona të ngushta lëkure, ndërsa shijon shëtitjet në New York me të dashurin

Dua Lipa thekson të pasmet në pantallona të ngushta lëkure, ndërsa shijon shëtitjet në New York me të dashurin

Yjet
Dua vazhdon të shijojë jetën e natës në New York me të dashurin e saj, Anwar Hadid

Dua vazhdon të shijojë jetën e natës në New York me të dashurin e saj, Anwar Hadid

Yjet
Dua Lipa shijon mbrëmjet me të dashurin në New York, teksa fotografohen nga paparacët duke u puthur me njëri-tjetrin

Dua Lipa shijon mbrëmjet me të dashurin në New York, teksa fotografohen nga paparacët duke u puthur me njëri-tjetrin

Yjet
Dua Lipa shijon një kohë të mirë në New York, derisa fotografohen me maska me të dashurin Anwar Hadid

Dua Lipa shijon një kohë të mirë në New York, derisa fotografohen me maska me të dashurin Anwar Hadid

Yjet
Dua Lipa fotografohet me plot stil gjatë një shëtitje në New York me të dashurin e saj, Anwar Hadid

Dua Lipa fotografohet me plot stil gjatë një shëtitje në New York me të dashurin e saj, Anwar Hadid

Yjet
Dua Lipa u fotografua në humor të mirë, derisa shijoi një mbrëmje në New York me të dashurin Anwar Hadid

Dua Lipa u fotografua në humor të mirë, derisa shijoi një mbrëmje në New York me të dashurin Anwar Hadid

Yjet
Dua Lipa shfaqet me një stil të çuditshëm, endet me rroba shumë të gjera krah Anwarit në Los Angeles

Dua Lipa shfaqet me një stil të çuditshëm, endet me rroba shumë të gjera krah Anwarit në Los Angeles

Yjet
Dua Lipa me të dashurin shijojnë çaste të këndshme me njëri-tjetrin në shkretëtirë

Dua Lipa me të dashurin shijojnë çaste të këndshme me njëri-tjetrin në shkretëtirë

Yjet
Dua Lipa duket tërheqëse në të kuqe, ndërsa fotografohet me të dashurin pas zhvendosjes në Los Angeles

Dua Lipa duket tërheqëse në të kuqe, ndërsa fotografohet me të dashurin pas zhvendosjes në Los Angeles

Yjet
Dua Lipa dhe Anwar Hadid lundrojnë mbi dallgë, nuk mungojnë as puthjet mes tyre

Dua Lipa dhe Anwar Hadid lundrojnë mbi dallgë, nuk mungojnë as puthjet mes tyre

Yjet
Dua Lipa festoi ditëlindjen e 25-të me Anwar Hadid dhe miqtë e saj në Malibu, shfaq linjat trupore në bikini

Dua Lipa festoi ditëlindjen e 25-të me Anwar Hadid dhe miqtë e saj në Malibu, shfaq linjat trupore në bikini

Yjet
Anwar Hadid zgjedh fjalët më të ëmbla për ditëlindjen e Dua Lipës

Anwar Hadid zgjedh fjalët më të ëmbla për ditëlindjen e Dua Lipës

Yjet