LAJMI I FUNDIT:
Anwar Hadid

Anwar Hadid

175 Artikuj

Info

Anwar Mohamed Gerard Hadid (i lindur më 22 qershor 1999), i njohur më mirë si Anwar Hadid, është model amerikan, personalitet televiziv dhe biznesmen.

Dua Lipa ndan të tjera momente krah Anwar nga festa e ditëlindjes

Dua Lipa ndan të tjera momente krah Anwar nga festa e ditëlindjes

Yjet
Urimi i Anwar Hadid në ditëlindjen e 26-të të Dua Lipës: Gëzuar ditëlindjen vajza e ëndrrave të mia

Urimi i Anwar Hadid në ditëlindjen e 26-të të Dua Lipës: Gëzuar ditëlindjen vajza e ëndrrave të mia

Yjet
Pas pushimeve në Shqipëri, Dua Lipa largohet me të dashurin e saj për në Ibiza

Pas pushimeve në Shqipëri, Dua Lipa largohet me të dashurin e saj për në Ibiza

Yjet
‘Dashuria ime’ – Dua Lipa shpërndan një tjetër fotografi të përbashkët me Anwar Hadid

‘Dashuria ime’ – Dua Lipa shpërndan një tjetër fotografi të përbashkët me Anwar Hadid

Yjet
Tërheqëse me bikini të zeza – Dua publikon video duke u hedhur nga anija me Anwar, teksa dëgjohet duke folur në shqip

Tërheqëse me bikini të zeza – Dua publikon video duke u hedhur nga anija me Anwar, teksa dëgjohet duke folur në shqip

Yjet
Dua Lipa zbarkon me jaht luksoz brigjeve të Dhërmiut

Dua Lipa zbarkon me jaht luksoz brigjeve të Dhërmiut

Yjet
‘Djemtë e Shqiponjave’ – Anwar Hadid publikon fotografi nga vizita në Shqipëri

‘Djemtë e Shqiponjave’ – Anwar Hadid publikon fotografi nga vizita në Shqipëri

Yjet
‘Sot ishte ditë e mirë’ – pas aktivitetit në Tiranë, Dua publikon imazhe relaksi me të dashurin

‘Sot ishte ditë e mirë’ – pas aktivitetit në Tiranë, Dua publikon imazhe relaksi me të dashurin

Yjet
Erion Veliaj i dhuron Anwar Hadidit fanellën e personalizuar të KF Tirana si dhe xhubletën tradicinale

Erion Veliaj i dhuron Anwar Hadidit fanellën e personalizuar të KF Tirana si dhe xhubletën tradicinale

Yjet
Dua Lipa bën të komentohet për një imazh të të dashurit të saj me flamurin shqiptar

Dua Lipa bën të komentohet për një imazh të të dashurit të saj me flamurin shqiptar

Yjet
“Ndjehem me fat që jam e dashuruar në ty”, Dua Lipa uron me fjalë tëmbla të dashurin në ditëlindjen e tij të 22-të

“Ndjehem me fat që jam e dashuruar në ty”, Dua Lipa uron me fjalë tëmbla të dashurin në ditëlindjen e tij të 22-të

Yjet
Dua Lipa duket tejet e dashuruar në krahët e të dashurit, ndërsa fotografohet duke u larguar nën shoqërinë e tij në Hollywood

Dua Lipa duket tejet e dashuruar në krahët e të dashurit, ndërsa fotografohet duke u larguar nën shoqërinë e tij në Hollywood

Yjet
Dua Lipa dhe Anwar Hadid festojnë dy vjetorin e romancës së tyre

Dua Lipa dhe Anwar Hadid festojnë dy vjetorin e romancës së tyre

Yjet
Anwar Hadid rikthehet me këngën e re “Off@Night”, merr mbështetje të madhe nga Dua Lipa

Anwar Hadid rikthehet me këngën e re “Off@Night”, merr mbështetje të madhe nga Dua Lipa

Muzikë
Dua Lipa tregon stilin e saj shumëngjyrësh, ndërsa shijon një darkë romantike me të dashurin në një restorant pranë oqeanit

Dua Lipa tregon stilin e saj shumëngjyrësh, ndërsa shijon një darkë romantike me të dashurin në një restorant pranë oqeanit

Yjet
Dua Lipa duket serioze në stil, ndërsa fotografohet gjatë mbërritjes në aeroport

Dua Lipa duket serioze në stil, ndërsa fotografohet gjatë mbërritjes në aeroport

Yjet
Dua Lipa dhe i dashuri i saj shfaqen me stil të çuditshëm, ndërsa shijojnë nga një akullore në Hollywood

Dua Lipa dhe i dashuri i saj shfaqen me stil të çuditshëm, ndërsa shijojnë nga një akullore në Hollywood

Yjet
Me flutura e tullumbace shumëngjyrëshe, Dua Lipa befasohet në shtëpi nga i dashuri pas ceremonisë së ‘Grammy’

Me flutura e tullumbace shumëngjyrëshe, Dua Lipa befasohet në shtëpi nga i dashuri pas ceremonisë së ‘Grammy’

Yjet
Dua Lipa shfaqet me ngjyrat e pranverës në krahët e të dashurit, pak ditë pasi çifti festuan Shën Valentinin

Dua Lipa shfaqet me ngjyrat e pranverës në krahët e të dashurit, pak ditë pasi çifti festuan Shën Valentinin

Yjet
Dua Lipa dhe Anwar Hadid shihen të dashuruar gjatë një darke me miq në Los Angeles

Dua Lipa dhe Anwar Hadid shihen të dashuruar gjatë një darke me miq në Los Angeles

Yjet
Dua Lipa shpërndau imazhe duke u puthur me Anwar Hadid

Dua Lipa shpërndau imazhe duke u puthur me Anwar Hadid

Yjet
Dua Lipa tregon fizikun e saj të formësuar në një veshje të zakonshme, ndërsa i jep një përqafim të ngrohtë të dashurit të saj

Dua Lipa tregon fizikun e saj të formësuar në një veshje të zakonshme, ndërsa i jep një përqafim të ngrohtë të dashurit të saj

Yjet
Dua Lipa dhe Anwar Hadid shfaqen me veshje të çuditshme rrugëve të Hollywoodit

Dua Lipa dhe Anwar Hadid shfaqen me veshje të çuditshme rrugëve të Hollywoodit

Yjet
Dua Lipa sjell të tjera imazhe atraktive në bikini nga pushimet në Meksikë

Dua Lipa sjell të tjera imazhe atraktive në bikini nga pushimet në Meksikë

Yjet