LAJMI I FUNDIT:
Anwar Hadid

Anwar Hadid

174 Artikuj

Info

Anwar Mohamed Gerard Hadid (i lindur më 22 qershor 1999), i njohur më mirë si Anwar Hadid, është model amerikan, personalitet televiziv dhe biznesmen.

Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Yjet
Ish i dashuri i Dua Lipës habit me reagimin pas lidhjes së saj me Romain Gavras

Ish i dashuri i Dua Lipës habit me reagimin pas lidhjes së saj me Romain Gavras

Yjet
Gigi Hadid duket e mahnitshme në të bardha në festën e ditëlindjes së 27-të e shoqëruar nga familja dhe miqtë e saj

Gigi Hadid duket e mahnitshme në të bardha në festën e ditëlindjes së 27-të e shoqëruar nga familja dhe miqtë e saj

Yjet
E ndërtoi jashtë standardeve, shteti ia rrëzon rezidencën milionëshe babait të modeleve Bella dhe Gigi, Mohamed Hadidit

E ndërtoi jashtë standardeve, shteti ia rrëzon rezidencën milionëshe babait të modeleve Bella dhe Gigi, Mohamed Hadidit

Yjet
Dua Lipa këmbëngul se gjithçka është mirë në jetën e saj pas ndarjes nga Anwar Hadid

Dua Lipa këmbëngul se gjithçka është mirë në jetën e saj pas ndarjes nga Anwar Hadid

Yjet
Anwar Hadid fotografohet nën shoqërinë e një femre misterioze, vetëm pak kohë pas ndarjes nga Dua Lipa

Anwar Hadid fotografohet nën shoqërinë e një femre misterioze, vetëm pak kohë pas ndarjes nga Dua Lipa

Po Flitet
Dua Lipa shihet me të zeza në Londër pak kohë pas ndarjes nga Anwar Hadid

Dua Lipa shihet me të zeza në Londër pak kohë pas ndarjes nga Anwar Hadid

Yjet
A po e vuan ndarjen nga Dua Lipa? Anwar Hadid shfaqet sërish i dëshpëruar në publik ndërsa tymos një cigare

A po e vuan ndarjen nga Dua Lipa? Anwar Hadid shfaqet sërish i dëshpëruar në publik ndërsa tymos një cigare

Yjet
Dua Lipa shijon jetën si beqare e re, ndërsa merr poza atraktive në ishujt St. Barts pas ndarjes nga Anwar Hadid

Dua Lipa shijon jetën si beqare e re, ndërsa merr poza atraktive në ishujt St. Barts pas ndarjes nga Anwar Hadid

Yjet
Çiftet e famshme shqiptare që u ndanë gjatë vitit 2021

Çiftet e famshme shqiptare që u ndanë gjatë vitit 2021

Yjet
I lagur në shi dhe nën shoqërinë e një mashkulli, Anwar Hadid fotografohet për herë të parë që pas ndarjes nga Dua Lipa

I lagur në shi dhe nën shoqërinë e një mashkulli, Anwar Hadid fotografohet për herë të parë që pas ndarjes nga Dua Lipa

Po Flitet
Ndahen përfundimisht Dua Lipa dhe Anwar Hadid?

Ndahen përfundimisht Dua Lipa dhe Anwar Hadid?

Po Flitet
Ndahen Dua Lipa dhe Anwar Hadid?

Ndahen Dua Lipa dhe Anwar Hadid?

Po Flitet
Lidhja dyvjeçare e Dua Lipës dhe Anwar Hadid në krizë – angazhimet profesionale po ndikojnë në marrëdhënien e tyre

Lidhja dyvjeçare e Dua Lipës dhe Anwar Hadid në krizë – angazhimet profesionale po ndikojnë në marrëdhënien e tyre

Po Flitet
Dua Lipa sjell fotot e ‘frikshme’ nga festimet e natës së Halloween përkrah të dashurit Anwar Hadid

Dua Lipa sjell fotot e ‘frikshme’ nga festimet e natës së Halloween përkrah të dashurit Anwar Hadid

Yjet
Dua Lipa dhe Anwar Hadid bëjnë daljen e tyre të parë publike pas dramës familjare

Dua Lipa dhe Anwar Hadid bëjnë daljen e tyre të parë publike pas dramës familjare

Yjet
Bella Hadid festoi ditëlindjen e 25-të! Modelja shijon ditën me familjen duke ngrënë ushqim palestinez në New York

Bella Hadid festoi ditëlindjen e 25-të! Modelja shijon ditën me familjen duke ngrënë ushqim palestinez në New York

Yjet
Dua Lipa duket atraktive me ngjyrat e vjeshtës, ndërsa fotografohet me vjehrrën dhe të dashurin rrugëve të New Yorkut

Dua Lipa duket atraktive me ngjyrat e vjeshtës, ndërsa fotografohet me vjehrrën dhe të dashurin rrugëve të New Yorkut

Yjet
Dua Lipa merr gjithë vëmendjen gjatë daljes në darkë romantike me Anwar Hadid, në New York

Dua Lipa merr gjithë vëmendjen gjatë daljes në darkë romantike me Anwar Hadid, në New York

Yjet
“Janë gjërat e vogla”, Dua Lipa poston imazhe nga përditshmëria e saj

“Janë gjërat e vogla”, Dua Lipa poston imazhe nga përditshmëria e saj

Yjet
Dua Lipa fanse e ushqimeve tradicionale shqiptare: Asgjë si ushqimet e nënës

Dua Lipa fanse e ushqimeve tradicionale shqiptare: Asgjë si ushqimet e nënës

Yjet
Imazhet përbrenda shtëpisë luksoze të Dua Lipës dhe Anwar Hadidit në Londër

Imazhet përbrenda shtëpisë luksoze të Dua Lipës dhe Anwar Hadidit në Londër

Yjet
Dua Lipa tregon stilin e saj të çuditshëm rrugëve të Londrës, ndërsa shoqërohet nga i dashuri dhe kunata e saj

Dua Lipa tregon stilin e saj të çuditshëm rrugëve të Londrës, ndërsa shoqërohet nga i dashuri dhe kunata e saj

Yjet
Dua Lipa ndan të tjera momente krah Anwar nga festa e ditëlindjes

Dua Lipa ndan të tjera momente krah Anwar nga festa e ditëlindjes

Yjet