LAJMI I FUNDIT:
Antoine Griezmann

Antoine Griezmann

891 Artikuj

Fund i jashtëzakonshëm, tre gola në kohën shtesë dhe Atletico mposht Porton

Fund i jashtëzakonshëm, tre gola në kohën shtesë dhe Atletico mposht Porton

Liga e Kampionëve
Një emër i ri në mesin  e 100 milionësheve – Antony futet te emrat si Ronaldo, Pogba e Neymar

Një emër i ri në mesin  e 100 milionësheve – Antony futet te emrat si Ronaldo, Pogba e Neymar

Serie A
Plani dinak i Atletico Madridit me Griezmannin e shqetëson Barcelonën

Plani dinak i Atletico Madridit me Griezmannin e shqetëson Barcelonën

La Liga
Këto janë 15 shitjet më të mëdha në historinë e La Ligas: Nga Mendieta te Casemiro, Ronaldo e Neymar

Këto janë 15 shitjet më të mëdha në historinë e La Ligas: Nga Mendieta te Casemiro, Ronaldo e Neymar

La Liga
Edicionin 2022/23 tashmë ka filluar, por kush janë lojtarët më të paguar – treshja e PSG-së ka ‘uzurpuar’ vendet e para

Edicionin 2022/23 tashmë ka filluar, por kush janë lojtarët më të paguar – treshja e PSG-së ka ‘uzurpuar’ vendet e para

Ndërkombëtare
Atletico bindës në triumfin ndaj Getafes

Atletico bindës në triumfin ndaj Getafes

La Liga
Griezmann tashmë figuron në La Liga si lojtar i Atleticos

Griezmann tashmë figuron në La Liga si lojtar i Atleticos

La Liga
Revolucioni brutal i Joan Laportas te Barcelona – ka larguar 22 lojtarë, në mesin e tyre edhe legjendën e klubit Leo Messi

Revolucioni brutal i Joan Laportas te Barcelona – ka larguar 22 lojtarë, në mesin e tyre edhe legjendën e klubit Leo Messi

La Liga
Nga blerjet e mëdha të verës, Haaland dhe Nunez deri te Neymar, Mbappe dhe Ronaldo – 100 transferimet më të shtrenjta të të gjitha kohërave

Nga blerjet e mëdha të verës, Haaland dhe Nunez deri te Neymar, Mbappe dhe Ronaldo – 100 transferimet më të shtrenjta të të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
Griezmann po e bllokon Moratan që të kalojë te Juventusi – klauzola e francezit ‘dhimbje’ për Atletico Madridin

Griezmann po e bllokon Moratan që të kalojë te Juventusi – klauzola e francezit ‘dhimbje’ për Atletico Madridin

Serie A
Atletico Madridi nxjerr në shitje Griezmannin për t’i liruar vendin Ronaldos

Atletico Madridi nxjerr në shitje Griezmannin për t’i liruar vendin Ronaldos

La Liga
Messi, Ronaldo, Benzema: Lista me 20 lojtarët që kanë kontribuuar në më shumë gola ​​në La Liga

Messi, Ronaldo, Benzema: Lista me 20 lojtarët që kanë kontribuuar në më shumë gola ​​në La Liga

La Liga
Mallkimi i transferimeve mbi 100 milionë eurosh

Mallkimi i transferimeve mbi 100 milionë eurosh

Driton Gajraku
Ndryshon lista e lojtarëve më të paguar në botë – pas kontratës së re të Salahut te Liverpooli

Ndryshon lista e lojtarëve më të paguar në botë – pas kontratës së re të Salahut te Liverpooli

Ndërkombëtare
Pogba, Coutinho, Hazard dhe dështimet më të shtrenjta të transferimeve në historinë e futbollit

Pogba, Coutinho, Hazard dhe dështimet më të shtrenjta të transferimeve në historinë e futbollit

Ndërkombëtare
Miralem Pjanic, nuk do të blihet nga Besiktas: Barcelona duhet ta heq qafe, pasi ai i kushton klubit 30 milionë euro në vit

Miralem Pjanic, nuk do të blihet nga Besiktas: Barcelona duhet ta heq qafe, pasi ai i kushton klubit 30 milionë euro në vit

La Liga
Zbulohen 30 lojtarët më të paguar në top pesë ligat kryesore evropiane, befasi të shumta në listë

Zbulohen 30 lojtarët më të paguar në top pesë ligat kryesore evropiane, befasi të shumta në listë

Ndërkombëtare
Zbulohen pagat e futbollistëve më të paguar në ‘top 5’ ligat evropiane – Neymar ‘mbret’ i Ligue 1, Bale në La Liga dhe Ronaldo në Ligën Premier

Zbulohen pagat e futbollistëve më të paguar në ‘top 5’ ligat evropiane – Neymar ‘mbret’ i Ligue 1, Bale në La Liga dhe Ronaldo në Ligën Premier

Shkumbin Pireva
Barcelona bën bilancet me lojtarët e huazuar – nëse ata shiten do të kenë rast të marrin Haalandin

Barcelona bën bilancet me lojtarët e huazuar – nëse ata shiten do të kenë rast të marrin Haalandin

La Liga
Nga senatorët e yjet te ballkanasit dhe latinët – përçarja e ekipit përmendet si arsyeja kryesore e paraqitjeve të dobëta të Atletico Madridit këtë sezon

Nga senatorët e yjet te ballkanasit dhe latinët – përçarja e ekipit përmendet si arsyeja kryesore e paraqitjeve të dobëta të Atletico Madridit këtë sezon

La Liga
Dembele-Coutinho-Griezmann: Një investim i madh prej 415 milionë euro, por totalisht i dështuar

Dembele-Coutinho-Griezmann: Një investim i madh prej 415 milionë euro, por totalisht i dështuar

La Liga
I vunë emrin Griezmann Mbappe, shpërthejnë mesazhet në rrjetet sociale për të posalindurin

I vunë emrin Griezmann Mbappe, shpërthejnë mesazhet në rrjetet sociale për të posalindurin

Ndërkombëtare
Conte dëshiron transferimin e Griezmannit dhe Kessiet te Tottenhami

Conte dëshiron transferimin e Griezmannit dhe Kessiet te Tottenhami

Premier League
Atletico Madridi konfirmon pesë raste me coronavirus, Simeone e Griezmann në mesin e të infektuarve

Atletico Madridi konfirmon pesë raste me coronavirus, Simeone e Griezmann në mesin e të infektuarve

La Liga