LAJMI I FUNDIT:
Antoine Griezmann

Antoine Griezmann

891 Artikuj

Klauzola e çuditshme në kontratën e Antoine Griezmann që Barcelona nuk ia përmbushi

Klauzola e çuditshme në kontratën e Antoine Griezmann që Barcelona nuk ia përmbushi

La Liga
Nga Messi te Mbappe dhe Haaland – favoritët e hershëm për të fituar Topin e Artë 2023

Nga Messi te Mbappe dhe Haaland – favoritët e hershëm për të fituar Topin e Artë 2023

Shkumbin Pireva
Zbulohet emri i lojtarit që kishte raporte të tensionuara me Benzeman në Kampionatin Botëror

Zbulohet emri i lojtarit që kishte raporte të tensionuara me Benzeman në Kampionatin Botëror

Përfaqësueset
Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në Kampionatin Botëror – “Katar 2022”

Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në Kampionatin Botëror – “Katar 2022”

Driton Gajraku
Messi vs Mbappe: Cilët bashkëlojtarë të tjerë do të përballen në finalen e Kupës së Botës?

Messi vs Mbappe: Cilët bashkëlojtarë të tjerë do të përballen në finalen e Kupës së Botës?

Përfaqësueset
Nga Messi te Tchouameni dhe Konate, formacioni më i mirë i gjysmëfinaleve në Kupën e Botës

Nga Messi te Tchouameni dhe Konate, formacioni më i mirë i gjysmëfinaleve në Kupën e Botës

Përfaqësueset
Griezmann vlerëson Argjentinën para finales së madhe: Nuk është vetëm Messi, kanë mbështetje të madhe nga tifozët

Griezmann vlerëson Argjentinën para finales së madhe: Nuk është vetëm Messi, kanë mbështetje të madhe nga tifozët

Ndërkombëtare
Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në çerekfinale të “Katar 2022”

Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në çerekfinale të “Katar 2022”

Driton Gajraku
Anglisë i thuhet se duhet t’i bllokojë tre lojtarë për ta mposhtur Francën

Anglisë i thuhet se duhet t’i bllokojë tre lojtarë për ta mposhtur Francën

Përfaqësueset
Rekordi i madh i Griezmann me Francën, askush nuk e ka bërë një gjë të tillë deri më tani

Rekordi i madh i Griezmann me Francën, askush nuk e ka bërë një gjë të tillë deri më tani

Ndërkombëtare
Federata Franceze e Futbollit do të ankohet në FIFA për golin e anuluar të Griezmann kundër Tunizisë

Federata Franceze e Futbollit do të ankohet në FIFA për golin e anuluar të Griezmann kundër Tunizisë

Përfaqësueset
Griezmann tregon si e joshi gruan e tij, Erika Choperena

Griezmann tregon si e joshi gruan e tij, Erika Choperena

Yjet
Griezmann e pranon se Franca kishte frikë nga Danimarka: Shumë të lumtur me kualifikimin, krenar ta barazoj Zidanen

Griezmann e pranon se Franca kishte frikë nga Danimarka: Shumë të lumtur me kualifikimin, krenar ta barazoj Zidanen

Përfaqësueset
Shkëlqeu Griezmann: Real Betis 1-2 Atletico Madrid, notat e lojtarëve

Shkëlqeu Griezmann: Real Betis 1-2 Atletico Madrid, notat e lojtarëve

La Liga
Si i kurseu Barcelona mbi 100 milionë euro me shitjen e Antoine Griezmann

Si i kurseu Barcelona mbi 100 milionë euro me shitjen e Antoine Griezmann

La Liga
Atletico Madridi merr një fitore të madhe në udhëtim te Athletic Bilbao

Atletico Madridi merr një fitore të madhe në udhëtim te Athletic Bilbao

La Liga
Laporta zbulon detajet e marrëveshjes nga shitja përfundimtare e Griezmann te Atletico Madrid

Laporta zbulon detajet e marrëveshjes nga shitja përfundimtare e Griezmann te Atletico Madrid

La Liga
Barcelona pajtohet të shesë Griezmannin te Atletico Madridi për vetëm gjysmën e klauzolës së çuditshme të transferimit

Barcelona pajtohet të shesë Griezmannin te Atletico Madridi për vetëm gjysmën e klauzolës së çuditshme të transferimit

La Liga
Ka marrëveshje mes Barcelonës dhe Atleticos për Griezmann

Ka marrëveshje mes Barcelonës dhe Atleticos për Griezmann

La Liga
Griezmann mund të transferohet në mënyrë sensacionale te gjiganti i Serie A

Griezmann mund të transferohet në mënyrë sensacionale te gjiganti i Serie A

Serie A
Notat e lojtarëve: Atletico 1-2 Real, Valverde ndër më të vlerësuarit

Notat e lojtarëve: Atletico 1-2 Real, Valverde ndër më të vlerësuarit

La Liga
Barcelona është gati t’i ulë pretendimet për Griezmann vetëm që ta shesin përfundimisht te Atletico

Barcelona është gati t’i ulë pretendimet për Griezmann vetëm që ta shesin përfundimisht te Atletico

La Liga
PSG e sheh Griezmannin si zëvendësuesin e Messit në rast se argjentinasi largohet në fund të sezonit

PSG e sheh Griezmannin si zëvendësuesin e Messit në rast se argjentinasi largohet në fund të sezonit

La Liga
Futet gjithmonë në lojë pas minutës së 60-të: Klauzola e Antoine Griezmann që Atletico Madrid kërkon të shmangë duke ruajtur 40 milionë euro

Futet gjithmonë në lojë pas minutës së 60-të: Klauzola e Antoine Griezmann që Atletico Madrid kërkon të shmangë duke ruajtur 40 milionë euro

Liga e Kampionëve