LAJMI I FUNDIT:

Antalia

28 Artikuj

U nis nga Antalia për në Mynih – aterroi në Moskë, pensionistja gjermane futet në aeroplanin e gabuar dhe përfundon në anën tjetër të botës

U nis nga Antalia për në Mynih – aterroi në Moskë, pensionistja gjermane futet në aeroplanin e gabuar dhe përfundon në anën tjetër të botës

Dështime
Këputet luhatësja në një park në Antalia, lëndohen tre fëmijë – publikohen pamjet e momentit rrëqethës

Këputet luhatësja në një park në Antalia, lëndohen tre fëmijë – publikohen pamjet e momentit rrëqethës

Turqia
Gazeta turke “Hurryiet”: Presidentja Osmani u operua në Antalia për t’i hequr kilogramët e tepërt

Gazeta turke “Hurryiet”: Presidentja Osmani u operua në Antalia për t’i hequr kilogramët e tepërt

Kosovë
​Osmani: Forumi në Antalia, një mundësi për të diskutuar mbi rëndësinë e aleancave

​Osmani: Forumi në Antalia, një mundësi për të diskutuar mbi rëndësinë e aleancave

Kosovë
Eurodeputeti bullgar, Kyuchyuk: Është koha që BE-ja të heq vizat për Kosovën dhe të gjitha vendet anëtare të njohin shtetësinë e saj

Eurodeputeti bullgar, Kyuchyuk: Është koha që BE-ja të heq vizat për Kosovën dhe të gjitha vendet anëtare të njohin shtetësinë e saj

Kosovë
Pas takimit me Kurtin e Osmanin, Abazoviq: Po i forcojmë marrëdhëniet tona fqinjësore

Pas takimit me Kurtin e Osmanin, Abazoviq: Po i forcojmë marrëdhëniet tona fqinjësore

Kosovë
Kurti: Një botë e bashkuar do ta ndalojë Putinin

Kurti: Një botë e bashkuar do ta ndalojë Putinin

Kosovë
Osmani takon Abazoviqin, flasin për forcimin e marrëdhënieve mes dy vendeve

Osmani takon Abazoviqin, flasin për forcimin e marrëdhënieve mes dy vendeve

Kosovë
Motoçikleta goditi një grua shtatzënë në vendkalimin e këmbësorëve në Antalia

Motoçikleta goditi një grua shtatzënë në vendkalimin e këmbësorëve në Antalia

Turqia
Turqia arreston gjashtë shtetas rusë nën dyshimin për spiunazh

Turqia arreston gjashtë shtetas rusë nën dyshimin për spiunazh

Turqia
Pamje dramatike nga Bodrumi që po lufton me zjarret, edhe qielli është bërë i kuq nga zjarri

Pamje dramatike nga Bodrumi që po lufton me zjarret, edhe qielli është bërë i kuq nga zjarri

Ballkan
Zjarr i madh në zonat e pyllëzuara në Antalia, erërat po e shtyjnë zjarrin drejt zonave të banuara

Zjarr i madh në zonat e pyllëzuara në Antalia, erërat po e shtyjnë zjarrin drejt zonave të banuara

Ballkan
Në Forumin Diplomatik në Antalia, Lajçak e përmend Kosovën vetëm dy sekonda

Në Forumin Diplomatik në Antalia, Lajçak e përmend Kosovën vetëm dy sekonda

Kosovë
Në Antalia të Turqisë hapet “hoteli” për mace me 64 “dhoma”

Në Antalia të Turqisë hapet “hoteli” për mace me 64 “dhoma”

Interesante
Tërmeti prej 5.5 shkallë të Rihterit goditi sot Turqinë, publikohen pamjet e para të këtij momenti

Tërmeti prej 5.5 shkallë të Rihterit goditi sot Turqinë, publikohen pamjet e para të këtij momenti

Ballkan
Rrokulliset anija me turistë në Antalia, raportohet për një të vdekur

Rrokulliset anija me turistë në Antalia, raportohet për një të vdekur

Ballkan
Temperaturat e larta “kaplojnë” Antalian, shkrihet asfalti në mbi 42 gradë

Temperaturat e larta “kaplojnë” Antalian, shkrihet asfalti në mbi 42 gradë

Nga Bota
Diku rreze plazhi, diku borë: Qyteti me dy stinë të ndryshme, në të njëjtën kohë (Video)

Diku rreze plazhi, diku borë: Qyteti me dy stinë të ndryshme, në të njëjtën kohë (Video)

Interesante
Dy vajza përleshen mes vete, në mes të një rruge në Antalia të Turqisë (Video)

Dy vajza përleshen mes vete, në mes të një rruge në Antalia të Turqisë (Video)

Fun Lajme
Droni ka marrë pamjet e fushës turke, ku janë shtrirë mijëra tepihë të punuar me dorë – që t’ju zbuten ngjyrat nën rrezet e diellit (Foto)

Droni ka marrë pamjet e fushës turke, ku janë shtrirë mijëra tepihë të punuar me dorë – që t’ju zbuten ngjyrat nën rrezet e diellit (Foto)

Interesante
Stafi i aeroplanit që udhëtonte për në Turqi, u detyruan ta lidhin një udhëtare të dehur (Foto)

Stafi i aeroplanit që udhëtonte për në Turqi, u detyruan ta lidhin një udhëtare të dehur (Foto)

Dështime
Turqi, mbyten në det nëntë refugjatë

Turqi, mbyten në det nëntë refugjatë

Nga Bota
Udhëtarja thau brekët në ventilatorin e aeroplanit (Video)

Udhëtarja thau brekët në ventilatorin e aeroplanit (Video)

Fun Lajme
Skandal në Antalia: Katër turistë sulmohen seksualisht nga stafi i hotelit

Skandal në Antalia: Katër turistë sulmohen seksualisht nga stafi i hotelit

Nga Bota