LAJMI I FUNDIT:

Andrea Petagna

17 Artikuj

Amir Rrahmani dhe tre yje tjerë mungojnë te Napoli për derbin ndaj Milanit

Amir Rrahmani dhe tre yje tjerë mungojnë te Napoli për derbin ndaj Milanit

Serie A
Andrea Petagna rezulton pozitiv me COVID-19

Andrea Petagna rezulton pozitiv me COVID-19

Serie A
Dhjetë transferimet që kanë ndodhur tashmë për sezonin 2020/2021, në mesin e tyre edhe një shqiptar

Dhjetë transferimet që kanë ndodhur tashmë për sezonin 2020/2021, në mesin e tyre edhe një shqiptar

Ndërkombëtare
Interi dhe Roma në garë për sulmuesin Petagna

Interi dhe Roma në garë për sulmuesin Petagna

Serie A
Top dhjetë sulmuesit më të vlefshëm italianë – prin Moise Kean

Top dhjetë sulmuesit më të vlefshëm italianë – prin Moise Kean

Përfaqësueset
Interi në kërkim të një sulmuesi, Petagna objektiv për të qenë rezervist i Icardit

Interi në kërkim të një sulmuesi, Petagna objektiv për të qenë rezervist i Icardit

Serie A
Roma pëson humbje nga Spali

Roma pëson humbje nga Spali

Serie A
Spali befason Romën në Olimpico

Spali befason Romën në Olimpico

Serie A
SPAL 1-2 Inter: Notat e lojtarëve, Icardi dhe Perisic më të mirët

SPAL 1-2 Inter: Notat e lojtarëve, Icardi dhe Perisic më të mirët

Serie A
Juve shpenzon më së shumti në rroga për sezonin 2018/19, lista e plotë e klubeve në Serie A

Juve shpenzon më së shumti në rroga për sezonin 2018/19, lista e plotë e klubeve në Serie A

Serie A
Tre futbollistë italianë mund të debutojnë kundër Shqipërisë

Tre futbollistë italianë mund të debutojnë kundër Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Petagna: Jemi në nivel me Interin dhe Milanin, duam garat evropiane

Petagna: Jemi në nivel me Interin dhe Milanin, duam garat evropiane

Serie A
Interi blen gjeneratën e re të futbollit italian, pas Gagliardinit gati edhe tri super transferime

Interi blen gjeneratën e re të futbollit italian, pas Gagliardinit gati edhe tri super transferime

Serie A
“Kur Milani e bleu Matrin qava në banjë”

“Kur Milani e bleu Matrin qava në banjë”

Serie A
Top dhjetë lojtarët italianë që pritet të shpërthejnë në të ardhmen (Foto)

Top dhjetë lojtarët italianë që pritet të shpërthejnë në të ardhmen (Foto)

Arbios Kryeziu
Këta janë dhjetë sulmuesit më efikasë në Evropë, kalojnë Messin e Ronalon (Foto)

Këta janë dhjetë sulmuesit më efikasë në Evropë, kalojnë Messin e Ronalon (Foto)

Ndërkombëtare
Berisha ia shkakton humbjen e parë Napolit të Hysajt (Video)

Berisha ia shkakton humbjen e parë Napolit të Hysajt (Video)

Serie A