LAJMI I FUNDIT:

Andrea Bocelli

26 Artikuj

Katy Perry dhe Lionel Richie do të performojnë në kurorëzimin e Mbretit Charles III

Katy Perry dhe Lionel Richie do të performojnë në kurorëzimin e Mbretit Charles III

Yjet
Imazhet skandaloze të Andrea Bocellit gjatë pushimeve, i dalin të pasmet pasi gruaja e tij e zhveshi gjatë hipjes në jaht

Imazhet skandaloze të Andrea Bocellit gjatë pushimeve, i dalin të pasmet pasi gruaja e tij e zhveshi gjatë hipjes në jaht

Yjet
Andrea Bocelli do të këndojë në dasmën italiane të Kourtney Kardashian dhe Travis Barker

Andrea Bocelli do të këndojë në dasmën italiane të Kourtney Kardashian dhe Travis Barker

Yjet
Andrea Bocelli performoi në një darkë private ku vetëm një biletë kushtoi 20 mijë dollarë

Andrea Bocelli performoi në një darkë private ku vetëm një biletë kushtoi 20 mijë dollarë

Yjet
Mësohen emrat e mundshëm që do të performojnë në Botëror 2022: Lady Gaga, ABBA, Andrea Bocelli e Aerosmith në mesin e tyre

Mësohen emrat e mundshëm që do të performojnë në Botëror 2022: Lady Gaga, ABBA, Andrea Bocelli e Aerosmith në mesin e tyre

Yjet
Andrea Bocelli, Bono dhe The Edge dhurojnë spektakël në hapjen e “Euro 2020”

Andrea Bocelli, Bono dhe The Edge dhurojnë spektakël në hapjen e “Euro 2020”

Yjet
Ermal Meta do performojë në hapjen e Kampionatit Evropian

Ermal Meta do performojë në hapjen e Kampionatit Evropian

Muzikë
Nga Calvin Harris deri te Sean Paul: Bashkëpunimet e famshme të Dua Lipës që e ngjitën drejt majave të suksesit

Nga Calvin Harris deri te Sean Paul: Bashkëpunimet e famshme të Dua Lipës që e ngjitën drejt majave të suksesit

Muzikë
Andrea Bocelli jep plazmën e tij për hulumtime mjekësore, pas zbuloi se ka qenë i prekur nga coronavirusi

Andrea Bocelli jep plazmën e tij për hulumtime mjekësore, pas zbuloi se ka qenë i prekur nga coronavirusi

Yjet
Andrea Bocelli thyen rekord, koncerti i tij nga katedralja e zbrazur bëhet ngjarja më e madhe klasike e transmetuar drejtpërdrejt me 35 milionë shikime

Andrea Bocelli thyen rekord, koncerti i tij nga katedralja e zbrazur bëhet ngjarja më e madhe klasike e transmetuar drejtpërdrejt me 35 milionë shikime

Muzikë
Miliona njerëz e përcollën performancën e Andrea Bocellit në Duomon e zbrazët

Miliona njerëz e përcollën performancën e Andrea Bocellit në Duomon e zbrazët

Yjet
Dukej glamuroze me paraqitjen, por moti i keq ia pamundëson Dua Lipës koncertin në Itali krahas Andrea Bocellit

Dukej glamuroze me paraqitjen, por moti i keq ia pamundëson Dua Lipës koncertin në Itali krahas Andrea Bocellit

Yjet
Dua Lipa do të performojë në të njëjtën skenë me Andrea Bocellin

Dua Lipa do të performojë në të njëjtën skenë me Andrea Bocellin

Muzikë
Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1918, 1928, 1938… 2018! (Foto)

Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1918, 1928, 1938… 2018! (Foto)

Agron Shala
Viti 1958: Poshtë revizionistët!

Viti 1958: Poshtë revizionistët!

Agron Shala
Një grup tifozësh VIP të Interit planifikojnë të blejnë aksionet e Erick Thohirit

Një grup tifozësh VIP të Interit planifikojnë të blejnë aksionet e Erick Thohirit

Serie A
Dua si gjithnjë shkëlqyese, publikohet videoklipi me Andrea Bocellin

Dua si gjithnjë shkëlqyese, publikohet videoklipi me Andrea Bocellin

Muzikë
Vjen super dueti mes Dua Lipës dhe Andrea Bocellit, dyshja publikon këngën ‘If Only’

Vjen super dueti mes Dua Lipës dhe Andrea Bocellit, dyshja publikon këngën ‘If Only’

Muzikë
Dua Lipa me duet super të veçantë me legjendën Andrea Bocelli, publikohet një pjesë e këngës

Dua Lipa me duet super të veçantë me legjendën Andrea Bocelli, publikohet një pjesë e këngës

Muzikë
E jashtëzakonshme – Dua Lipa pjesë e albumit të legjendës Andrea Bocelli

E jashtëzakonshme – Dua Lipa pjesë e albumit të legjendës Andrea Bocelli

Muzikë
Kur yjet botërore kënaqen në picerinë e shqiptarëve – Famous Famiglia ndër vite më e preferuara nga fytyrat prominente

Kur yjet botërore kënaqen në picerinë e shqiptarëve – Famous Famiglia ndër vite më e preferuara nga fytyrat prominente

Marketing
Publikohet “Perfect Simphony” nga Ed Sheeran dhe Andrea Bocelli (Video)

Publikohet “Perfect Simphony” nga Ed Sheeran dhe Andrea Bocelli (Video)

Muzikë
Roboti udhëheq orkestrën italiane dhe Andrea Bocellin (Video)

Roboti udhëheq orkestrën italiane dhe Andrea Bocellin (Video)

Interesante
Nëntë këngëtarë refuzuan të këndojnë në inaugurimin e Donald Trump si president i SHBA-së (Foto)

Nëntë këngëtarë refuzuan të këndojnë në inaugurimin e Donald Trump si president i SHBA-së (Foto)

Yjet