LAJMI I FUNDIT:

Andre Onana

147 Artikuj

Onana mund të ndalohet të luajë për Man Utd nga rregulli i FIFA-s nëse ai refuzon Kupën e Kombeve të Afrikës

Onana mund të ndalohet të luajë për Man Utd nga rregulli i FIFA-s nëse ai refuzon Kupën e Kombeve të Afrikës

Premier League
Man United ‘shënjestron’ një tjetër portier në Serie A pas nënshkrimit me Onanan

Man United ‘shënjestron’ një tjetër portier në Serie A pas nënshkrimit me Onanan

Premier League
Man United e ka mësuar diagnozën e lëndimit të Onanas

Man United e ka mësuar diagnozën e lëndimit të Onanas

Premier League
Man United tani ka një plan për të mbuluar mungesën e Onanas në janar

Man United tani ka një plan për të mbuluar mungesën e Onanas në janar

Premier League
Onana po del të jetë zhgënjim te Man Utd, klubi në kërkim të portierit me klauzolë 75 milionë euro

Onana po del të jetë zhgënjim te Man Utd, klubi në kërkim të portierit me klauzolë 75 milionë euro

Premier League
Tifozët e Arsenalit të zemëruar pasi ylli i Man Utd përfundon më lartë se Saka në renditjen për Topin e Artë

Tifozët e Arsenalit të zemëruar pasi ylli i Man Utd përfundon më lartë se Saka në renditjen për Topin e Artë

Ndërkombëtare
Renditje befasuese për Jude Bellingham në listën për Topin e Artë gjersa zbulohen 15 lojtarët e parë

Renditje befasuese për Jude Bellingham në listën për Topin e Artë gjersa zbulohen 15 lojtarët e parë

Ndërkombëtare
Fituesi vetëm se është zbuluar, këta janë 30 kandidatët në garë për ‘Topin e Artë’

Fituesi vetëm se është zbuluar, këta janë 30 kandidatët në garë për ‘Topin e Artë’

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve: Man United 0-3 Man City, Haaland shkëlqen, zhgënjejnë Rashford dhe Evans

Notat e lojtarëve: Man United 0-3 Man City, Haaland shkëlqen, zhgënjejnë Rashford dhe Evans

Premier League
Mançesteri vishet me ngjyrë të kaltërt, City ‘shkatërron’ Unitedin në Old Trafford

Mançesteri vishet me ngjyrë të kaltërt, City ‘shkatërron’ Unitedin në Old Trafford

Premier League
Përfundon pjesa e parë e derbit të qytetit mes Man United dhe Man City

Përfundon pjesa e parë e derbit të qytetit mes Man United dhe Man City

Premier League
Ten Hag pranon se Onana nuk ka qenë “mjaft i mirë”, teksa Man Utd po konsideron nënshkrimin me një portier të ri

Ten Hag pranon se Onana nuk ka qenë “mjaft i mirë”, teksa Man Utd po konsideron nënshkrimin me një portier të ri

Premier League
Garnacho akuzohet për racizëm ndaj Onanas, por portieri kërkon që kjo çështje të mbyllet

Garnacho akuzohet për racizëm ndaj Onanas, por portieri kërkon që kjo çështje të mbyllet

Liga e Kampionëve
Sulmuesi i Manchester United dëmtoi pikën e bardhë para se të gjuante penalltinë lojtari i Copenhagen nga ku gaboi

Sulmuesi i Manchester United dëmtoi pikën e bardhë para se të gjuante penalltinë lojtari i Copenhagen nga ku gaboi

Liga e Kampionëve
Onana duhet ta falënderojë bashkëlojtarin e tij për penalltinë e pritur, gjesti i tij po lavdërohet edhe nga tifozët

Onana duhet ta falënderojë bashkëlojtarin e tij për penalltinë e pritur, gjesti i tij po lavdërohet edhe nga tifozët

Premier League
Onana flet për penalltinë e pritur dhe ka disa fjalë për tifozët e United: Unë thjesht po bëj punën time

Onana flet për penalltinë e pritur dhe ka disa fjalë për tifozët e United: Unë thjesht po bëj punën time

Premier League
Ozil me mesazh të madh për dyshen Onana dhe Maguire pas fitores së Man Utd

Ozil me mesazh të madh për dyshen Onana dhe Maguire pas fitores së Man Utd

Liga e Kampionëve
Alisson i tregon Andre Onanas gabimin më të madh që ka bërë tek Man Utd

Alisson i tregon Andre Onanas gabimin më të madh që ka bërë tek Man Utd

Premier League
Onana ia injoroi kërkesën e parë, Ten Hag bëri të dytën më speciale

Onana ia injoroi kërkesën e parë, Ten Hag bëri të dytën më speciale

Premier League
Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Premier League
Onana pranon fajin për humbjen e Man Utd ndaj Bayernit, Ten Hag nuk mendon kështu

Onana pranon fajin për humbjen e Man Utd ndaj Bayernit, Ten Hag nuk mendon kështu

Liga e Kampionëve
Man Utd mund të humbasë portierin Onana për shtatë ndeshje, duke përfshirë një derbi në Ligën Premier

Man Utd mund të humbasë portierin Onana për shtatë ndeshje, duke përfshirë një derbi në Ligën Premier

Premier League
Kompletohet lista me 30 kandidatët në garë për “Topin e Artë 2023” – Halaand, Messi dhe Mbappe favoritë, mungon Ronaldo

Kompletohet lista me 30 kandidatët në garë për “Topin e Artë 2023” – Halaand, Messi dhe Mbappe favoritë, mungon Ronaldo

Ndërkombëtare
Dhjetë portierët e nominuar për “Trofeun Yashin 2023”

Dhjetë portierët e nominuar për “Trofeun Yashin 2023”

Ndërkombëtare