LAJMI I FUNDIT:

Anderson Talisca

16 Artikuj

Ia kërkoi një futbollist kundërshtar – mësohen prapaskenat e vendimit të Ronaldos që t’ia lëshonte penalltinë bashkëlojtarit

Ia kërkoi një futbollist kundërshtar – mësohen prapaskenat e vendimit të Ronaldos që t’ia lëshonte penalltinë bashkëlojtarit

Ndërkombëtare
Formacioni i Al Nassr me Cristiano Ronaldon në të, favoriti kryesor për kampionatin dhe Ligën e Kampionëve të Azisë

Formacioni i Al Nassr me Cristiano Ronaldon në të, favoriti kryesor për kampionatin dhe Ligën e Kampionëve të Azisë

Ndërkombëtare
Nga Pulisic te Paqueta – Këto janë 15 blerjet më të mëdha deri tani në afatin e janarit

Nga Pulisic te Paqueta – Këto janë 15 blerjet më të mëdha deri tani në afatin e janarit

Ndërkombëtare
Andreson Talisca drejt Manchester Unitedit

Andreson Talisca drejt Manchester Unitedit

Premier League
Arrihet marrëveshja, Roma siguron brazilianin Talisca

Arrihet marrëveshja, Roma siguron brazilianin Talisca

Serie A
Pasi siguruan gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve, Roma tenton transferimin e Taliscas

Pasi siguruan gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve, Roma tenton transferimin e Taliscas

Serie A
Monaco dhe Unitedi në garë për Anderson Taliscan

Monaco dhe Unitedi në garë për Anderson Taliscan

Premier League
United ka gati 40 milionë për Taliscan, por Besiktasi mund ta transferojë për 22.5 milionë

United ka gati 40 milionë për Taliscan, por Besiktasi mund ta transferojë për 22.5 milionë

Premier League
Talisca: Renovimi i kontratës ishte kundër vullnetit tim, dua të qëndroj në Stamboll

Talisca: Renovimi i kontratës ishte kundër vullnetit tim, dua të qëndroj në Stamboll

Ligat tjera
Futbollistët që shpërthyen në vitin 2017 – Edhe pse të rinj u kthyen në yje botëror, formacioni më i mirë (Foto)

Futbollistët që shpërthyen në vitin 2017 – Edhe pse të rinj u kthyen në yje botëror, formacioni më i mirë (Foto)

Liga e Kampionëve
Roma e gatshme të shpenzojë për transferimin e Taliscas

Roma e gatshme të shpenzojë për transferimin e Taliscas

Serie A
Besiktas ndal transferimin e Taliscas te Interi

Besiktas ndal transferimin e Taliscas te Interi

Ndërkombëtare
Braziliani “mollë sherri” mes Besiktasit dhe Benficës

Braziliani “mollë sherri” mes Besiktasit dhe Benficës

Ndërkombëtare
“Çdo lojtar do të dëshironte të punonte me Jose Mourinhon”

“Çdo lojtar do të dëshironte të punonte me Jose Mourinhon”

Premier League
United ndan 21 milionë funte për Anderson Taliscan

United ndan 21 milionë funte për Anderson Taliscan

Premier League
Liverpooli gjen zëvendësimin e Coutinhos, paguan 25 milionë euro për ‘Rivaldon e ri’

Liverpooli gjen zëvendësimin e Coutinhos, paguan 25 milionë euro për ‘Rivaldon e ri’

Premier League