LAJMI I FUNDIT:

Anderson Silva

15 Artikuj

Publikohet videoja ku pretendohet se dueli mes Jake Paul e Anderson Silvas ishte i montuar

Publikohet videoja ku pretendohet se dueli mes Jake Paul e Anderson Silvas ishte i montuar

Boks
Anderson Silva e kishte humbur kontrollin ndaj Jake Paulit – grushtonte edhe pa rënies së ziles

Anderson Silva e kishte humbur kontrollin ndaj Jake Paulit – grushtonte edhe pa rënies së ziles

Boks
Iu anulua ndeshja me Hasim Rrahman, tani Jake Paul ka tri opsione – në mesin e tyre një legjendë

Iu anulua ndeshja me Hasim Rrahman, tani Jake Paul ka tri opsione – në mesin e tyre një legjendë

Boks
Top 25 yjet më të paguar në UFC për vitin 2020

Top 25 yjet më të paguar në UFC për vitin 2020

Sportet Luftarake
Renditja e re në UFC pas pensionimit të Khabibit – në listë gjenden më të mirët e të gjitha kohërave

Renditja e re në UFC pas pensionimit të Khabibit – në listë gjenden më të mirët e të gjitha kohërave

Sportet Luftarake
E konfirmon Anderson Silva: Arrita marrëveshje me Conor McGregorin për të zhvilluar super duelin – UFC e shkatërroi atë

E konfirmon Anderson Silva: Arrita marrëveshje me Conor McGregorin për të zhvilluar super duelin – UFC e shkatërroi atë

Sportet Luftarake
Anderson Silva rikthehet në stërvitje – këmbëngul për luftën e zjarrtë me McGregorin e pensionuar

Anderson Silva rikthehet në stërvitje – këmbëngul për luftën e zjarrtë me McGregorin e pensionuar

Sportet Luftarake
Shtatë kundërshtarët e mundshëm të McGregor: Në listë rivali i madh Khabib, kampioni Usman dhe 45-vjeçari Silva

Shtatë kundërshtarët e mundshëm të McGregor: Në listë rivali i madh Khabib, kampioni Usman dhe 45-vjeçari Silva

Sportet Luftarake
McGregor pranon sfidën për t’u ndeshur me legjendën e UFC-së, Anderson Silva

McGregor pranon sfidën për t’u ndeshur me legjendën e UFC-së, Anderson Silva

Sportet Luftarake
Pas deklaratës së McGregor se është më i miri në histori të MMA – publikohet lista e 20 më të mirëve

Pas deklaratës së McGregor se është më i miri në histori të MMA – publikohet lista e 20 më të mirëve

Sportet Luftarake
Top 35 luftëtarët më të mëdhenj MMA të të gjitha kohërave janë renditur – bazuar në “Arritjet në të gjitha Divizionet”

Top 35 luftëtarët më të mëdhenj MMA të të gjitha kohërave janë renditur – bazuar në “Arritjet në të gjitha Divizionet”

Sportet Luftarake
Lista me 60 yjet më të mëdhenj histori të UFC – por kush e zë vendin e parë në sportin e arteve të përziera marciale

Lista me 60 yjet më të mëdhenj histori të UFC – por kush e zë vendin e parë në sportin e arteve të përziera marciale

Sportet Luftarake
Renditja e 60 luftëtarëve që fitojnë më së shumti nga UFC – njëri është i pa konkurrencë

Renditja e 60 luftëtarëve që fitojnë më së shumti nga UFC – njëri është i pa konkurrencë

Sportet Luftarake
E ardhmja dhe opsionet e McGregor pas humbjes së rëndë nga Khabib

E ardhmja dhe opsionet e McGregor pas humbjes së rëndë nga Khabib

Sportet Luftarake
Spektakël, luftë dhe polemika në UFC, triumfojnë De Randamie e Silva (Foto/Video)

Spektakël, luftë dhe polemika në UFC, triumfojnë De Randamie e Silva (Foto/Video)

Sportet Luftarake