LAJMI I FUNDIT:

Ana de Armas

23 Artikuj

Ribashkimi i Ana de Armas dhe Keanu Reeves në “Ballerina”, spin-off-in e “John Wick”

Ribashkimi i Ana de Armas dhe Keanu Reeves në “Ballerina”, spin-off-in e “John Wick”

TV / Film
Ana de Armas rikrijon fustanin ikonik të Marilyn Monroe në ‘Oscars 2023’

Ana de Armas rikrijon fustanin ikonik të Marilyn Monroe në ‘Oscars 2023’

Moda
Netflix publikon listën me 10 filmat dhe serialet më të shikuara në vitin 2022

Netflix publikon listën me 10 filmat dhe serialet më të shikuara në vitin 2022

TV / Film
Ana De Armas arriti në SHBA si 25 vjeçare dhe e mësoi anglishten për katër muaj, tash është ndër aktoret më të kërkuara

Ana De Armas arriti në SHBA si 25 vjeçare dhe e mësoi anglishten për katër muaj, tash është ndër aktoret më të kërkuara

Yjet
Emily Ratajkowski u bashkohet kritikëve të filmit për Marilyn Monroe

Emily Ratajkowski u bashkohet kritikëve të filmit për Marilyn Monroe

TV / Film
Ana de Armas beson se fantazma e Marilyn Monroes ishte e pranishme në xhirimet e filmit “Blonde”

Ana de Armas beson se fantazma e Marilyn Monroes ishte e pranishme në xhirimet e filmit “Blonde”

Yjet
Ana de Armas transmeton magjepsjen e vjetër të Marilyn Monroe me një fustan rozë në premierën e “Blonde” gjatë Festivalit të Filmit në Venecia

Ana de Armas transmeton magjepsjen e vjetër të Marilyn Monroe me një fustan rozë në premierën e “Blonde” gjatë Festivalit të Filmit në Venecia

Moda
Përkundër kritikave negative, “The Grey Man” thyen rekorde shikueshmërie

Përkundër kritikave negative, “The Grey Man” thyen rekorde shikueshmërie

TV / Film
Historia e dashurisë së Jennifer Lopez dhe Ben Affleck – dashuria fitoi sërish pas dy dekadash

Historia e dashurisë së Jennifer Lopez dhe Ben Affleck – dashuria fitoi sërish pas dy dekadash

Yjet
Pas ndarjes nga Ben Affleck, Ana de Armas në një lidhje të re me Paul Boukadakis

Pas ndarjes nga Ben Affleck, Ana de Armas në një lidhje të re me Paul Boukadakis

Po Flitet
“Ishte një torturë e madhe”, Ana de Armas thotë se iu deshën nëntë muaj për të përsosur zërin e Marilyn Monroe për filmin e ri

“Ishte një torturë e madhe”, Ana de Armas thotë se iu deshën nëntë muaj për të përsosur zërin e Marilyn Monroe për filmin e ri

TV / Film
Ndahen Ben Affleck dhe Ana de Armas

Ndahen Ben Affleck dhe Ana de Armas

Po Flitet
Producentët e “No Time To Die” nuk duan që Ana de Armas ta marrë në premierë Ben Affleckun

Producentët e “No Time To Die” nuk duan që Ana de Armas ta marrë në premierë Ben Affleckun

TV / Film
Ben Affleck dhe Ana de Armas shfaqen të lumtur krah njëri-tjetrit gjatë shëtitjes me qenin e tyre në ‘Venice Beach’

Ben Affleck dhe Ana de Armas shfaqen të lumtur krah njëri-tjetrit gjatë shëtitjes me qenin e tyre në ‘Venice Beach’

Yjet
Kush është Ana de Armas, dama që do ta shohim në filmin e ri për James Bondin

Kush është Ana de Armas, dama që do ta shohim në filmin e ri për James Bondin

Imran Amiti
Ben Affleck dhe e dashura e tij, Ana de Armas i bashkohen protestës “Black Lives Matter” në Venice

Ben Affleck dhe e dashura e tij, Ana de Armas i bashkohen protestës “Black Lives Matter” në Venice

Yjet
Dymbëdhjetë çiftet e famshme të Hollywoodit që kanë diferencë të madhe në moshë, por janë të lumtur me njëri-tjetrin

Dymbëdhjetë çiftet e famshme të Hollywoodit që kanë diferencë të madhe në moshë, por janë të lumtur me njëri-tjetrin

Yjet
Ben Affleck dhe Ana de Armas nuk mund të fshehin më dashurinë e tyre, ndërsa po shijojnë pushimet në Kosta Rika

Ben Affleck dhe Ana de Armas nuk mund të fshehin më dashurinë e tyre, ndërsa po shijojnë pushimet në Kosta Rika

Yjet
Ben Affleck  thuhet se është në lidhje me Ana de Armas

Ben Affleck thuhet se është në lidhje me Ana de Armas

Po Flitet
Për herë të parë në një film për James Bondin, angazhohet trajner për skenat intime

Për herë të parë në një film për James Bondin, angazhohet trajner për skenat intime

TV / Film
Mësohen emrat e dy yjeve të tjerë që do të paraqiten në filmin rreth James Bondit

Mësohen emrat e dy yjeve të tjerë që do të paraqiten në filmin rreth James Bondit

TV / Film
Ana de Armas, bukuroshja që do ta luajë rolin e të dashurës së Bondit në filmin e ri

Ana de Armas, bukuroshja që do ta luajë rolin e të dashurës së Bondit në filmin e ri

TV / Film
Të premten vjen komedia e zezë për Gërdecin, flet autori i librit (Video)

Të premten vjen komedia e zezë për Gërdecin, flet autori i librit (Video)

TV / Film