LAJMI I FUNDIT:

Amsterdam

63 Artikuj

Tornadot godasin Amsterdamin, Luksemburgun dhe Francën, publikohen pamjet rrëqethëse

Tornadot godasin Amsterdamin, Luksemburgun dhe Francën, publikohen pamjet rrëqethëse

Nga Bota
Binjaket holandeze të lidhura në kokë

Binjaket holandeze të lidhura në kokë

Interesante
Përplasen mes vete dy aeroplanë komercial në aeroportin e Amsterdamit, evakuohen pasagjerët

Përplasen mes vete dy aeroplanë komercial në aeroportin e Amsterdamit, evakuohen pasagjerët

Nga Bota
Ford Puma është prezantuar me hapësirë shumë të madhe për bagazh (Video)

Ford Puma është prezantuar me hapësirë shumë të madhe për bagazh (Video)

Modelet e Reja
Rojat bregdetare shpëtuan emigrantin, provoi të largohej një barkë të improvizuar (Video)

Rojat bregdetare shpëtuan emigrantin, provoi të largohej një barkë të improvizuar (Video)

Nga Bota
Prince Caffe dhe M&Sillosi pjesëmarrës në panairin “World of Private Label” në Amsterdam

Prince Caffe dhe M&Sillosi pjesëmarrës në panairin “World of Private Label” në Amsterdam

Marketing
Dhoma që rezervoi në kryeqytetin holandez, ishte një kontejner në rrugë me tualet përjashta (Video)

Dhoma që rezervoi në kryeqytetin holandez, ishte një kontejner në rrugë me tualet përjashta (Video)

Dështime
Ford tregon planet për modelin Puma (Video)

Ford tregon planet për modelin Puma (Video)

Modelet e Reja
Artisti shoqërohet nga ashensori, ku u bllokua derisa po shkonte në hapjen e ekspozitës së tij (Video)

Artisti shoqërohet nga ashensori, ku u bllokua derisa po shkonte në hapjen e ekspozitës së tij (Video)

Fun Lajme
Ia drejtoi revolen policisë para bankës qendrore të Amsterdam, vritet sulmuesi pas aksionit policor (Video)

Ia drejtoi revolen policisë para bankës qendrore të Amsterdam, vritet sulmuesi pas aksionit policor (Video)

Nga Bota
Evakuohet aeroporti i Amsterdamit, një person i armatosur me thikë kërcënonte se ka bombë (Foto)

Evakuohet aeroporti i Amsterdamit, një person i armatosur me thikë kërcënonte se ka bombë (Foto)

Nga Bota
Studentja holandeze u qëllua nga plumbi qorr, teksa ishte në dhomën e saj që ndodhet në katin e tetë (Foto)

Studentja holandeze u qëllua nga plumbi qorr, teksa ishte në dhomën e saj që ndodhet në katin e tetë (Foto)

Nga Bota
Volkswagen prezantoi crossoverin T-Cross Urban 2019 (Foto)

Volkswagen prezantoi crossoverin T-Cross Urban 2019 (Foto)

Modelet e Reja
Shoferi i pakujdesshëm e dëmtoi motorin e aeroplanit, derisa po e parkonte në aeroport (Video)

Shoferi i pakujdesshëm e dëmtoi motorin e aeroplanit, derisa po e parkonte në aeroport (Video)

Dështime
Polica apel vizitorëve – mos dilni rrugëve të Amsterdamit në mbrëmje (Foto)

Polica apel vizitorëve – mos dilni rrugëve të Amsterdamit në mbrëmje (Foto)

Nga Bota
Për herë të parë në histori të qytetit, Amsterdami zgjedh për kryetar të komunës një femër

Për herë të parë në histori të qytetit, Amsterdami zgjedh për kryetar të komunës një femër

Nga Bota
Luanesha tregoi se ende i ka shkathtësitë e grabitqares, duke zënë shpezën që i hyri në kafaz (Video)

Luanesha tregoi se ende i ka shkathtësitë e grabitqares, duke zënë shpezën që i hyri në kafaz (Video)

Interesante
Eugent Bushpepa me performancë të shkëlqyer në Amsterdam

Eugent Bushpepa me performancë të shkëlqyer në Amsterdam

Yjet
Tullumbacet me helium e ngritën lart qenin (Video)

Tullumbacet me helium e ngritën lart qenin (Video)

Fun Lajme
​Ndodh edhe kjo, Amsterdami në errësirë

​Ndodh edhe kjo, Amsterdami në errësirë

Nga Bota
Kanalet e ngrira të Amsterdamit, shfrytëzohen për të bërë patinazh (Video)

Kanalet e ngrira të Amsterdamit, shfrytëzohen për të bërë patinazh (Video)

Interesante
Aeroplani bëri aterrim emergjent, shkaku i pasagjerit që lëshonte vazhdimisht gazra (Video)

Aeroplani bëri aterrim emergjent, shkaku i pasagjerit që lëshonte vazhdimisht gazra (Video)

Dështime
Anijen e vjetër për transportimin e mallrave e shndërrojnë në shtëpi luksoze lundruese (Foto)

Anijen e vjetër për transportimin e mallrave e shndërrojnë në shtëpi luksoze lundruese (Foto)

Interesante
Tri ditë në Amsterdam: Muzetë, parqet dhe ndërtesat që duhet t’i vizitoni (Foto)

Tri ditë në Amsterdam: Muzetë, parqet dhe ndërtesat që duhet t’i vizitoni (Foto)

Udhëpërshkrime