LAJMI I FUNDIT:

Amir Rrahmani

353 Artikuj

Yjet e Kosovës që dominuan në ligat ku luajnë – disa me nga dy trofe

Yjet e Kosovës që dominuan në ligat ku luajnë – disa me nga dy trofe

Përfaqësuesja e Kosovës
Zyrtare: Amir Rrahmani te Napoli deri në vitin 2027

Zyrtare: Amir Rrahmani te Napoli deri në vitin 2027

Serie A
Era Istrefi e pranishme në stadiumin e Napolit, ku aktivizohet Amir Rrahmani

Era Istrefi e pranishme në stadiumin e Napolit, ku aktivizohet Amir Rrahmani

Yjet
Rrahmani nënshkruan kontratë të re afatgjate me Napolin, do të ketë rritje të ndjeshme të pagës

Rrahmani nënshkruan kontratë të re afatgjate me Napolin, do të ketë rritje të ndjeshme të pagës

Serie A
Sa vlen skuadra e Napolit pasi u kurorëzua kampion i Serie A?

Sa vlen skuadra e Napolit pasi u kurorëzua kampion i Serie A?

Serie A
Suksesi historik i Amir Rrahmanit, kampion i Serie A me Napolin

Suksesi historik i Amir Rrahmanit, kampion i Serie A me Napolin

Serie A
Notat e lojtarëve në barazimin e Napolit ndaj Udineses që e shpalli kampion të Serie A

Notat e lojtarëve në barazimin e Napolit ndaj Udineses që e shpalli kampion të Serie A

Serie A
Rrahmani dhe dy yje të tjerë të Napolit u lënduan ndaj Milanit, pritet të mungojnë ndaj Juventusit

Rrahmani dhe dy yje të tjerë të Napolit u lënduan ndaj Milanit, pritet të mungojnë ndaj Juventusit

Serie A
Vlerësimi për Amir Rrahmanin dhe të tjerët, notat e lojtarëve në ndeshjen mes Milanit dhe Napolit

Vlerësimi për Amir Rrahmanin dhe të tjerët, notat e lojtarëve në ndeshjen mes Milanit dhe Napolit

Liga e Kampionëve
Me Aro Muricin në Ligën Premier, Kosova ka së paku një lojtar në pesë kampionatet më të forta në botë

Me Aro Muricin në Ligën Premier, Kosova ka së paku një lojtar në pesë kampionatet më të forta në botë

Përfaqësuesja e Kosovës
Amir Rrahmani te Napoli deri në vitin 2027 me opsion zgjatje edhe për një vit

Amir Rrahmani te Napoli deri në vitin 2027 me opsion zgjatje edhe për një vit

Serie A
Rrahmani pas barazimit me Izraelin: Duhet të kemi më shumë vetëbesim

Rrahmani pas barazimit me Izraelin: Duhet të kemi më shumë vetëbesim

Përfaqësuesja e Kosovës
Izrael – Kosovë: Vlera e dy përfaqësueseve, ylli kryesor i ekipit dhe forma e pozita në ranglistën e FIFA-s

Izrael – Kosovë: Vlera e dy përfaqësueseve, ylli kryesor i ekipit dhe forma e pozita në ranglistën e FIFA-s

Romak Zeqiri
Formacioni më i mirë i Kosovës në histori sipas ChatGPT: Rrahmani, Berisha, Rashica e Muriqi në 11-she

Formacioni më i mirë i Kosovës në histori sipas ChatGPT: Rrahmani, Berisha, Rashica e Muriqi në 11-she

Përfaqësuesja e Kosovës
Lidhja me mesfushorët dhe sulmuesit, paraqitja personale, Liga e Kampionëve – Rrahmani shpreson të shënojë më shumë gola

Lidhja me mesfushorët dhe sulmuesit, paraqitja personale, Liga e Kampionëve – Rrahmani shpreson të shënojë më shumë gola

Liga e Kampionëve
Shënoi gol në derbi: Amir Rrahmani në formacionin e javës në Serie A nga Sofascore

Shënoi gol në derbi: Amir Rrahmani në formacionin e javës në Serie A nga Sofascore

Serie A
Rrahmani flet pas golit ndaj Atalantës: Po e shijojmë këtë moment

Rrahmani flet pas golit ndaj Atalantës: Po e shijojmë këtë moment

Serie A
Duelin e mbrojtësve shqiptarë e fiton Rrahmani, edhe Gjimshiti kishte paraqitje të mirë

Duelin e mbrojtësve shqiptarë e fiton Rrahmani, edhe Gjimshiti kishte paraqitje të mirë

Serie A
Napoli i Amir Rrahmanit i pandalshëm, mbrojtësi shënoi fitoren e madhe

Napoli i Amir Rrahmanit i pandalshëm, mbrojtësi shënoi fitoren e madhe

Serie A
Amir Rrahmani shënon gol të bukur me kokë në derbin e Serie A

Amir Rrahmani shënon gol të bukur me kokë në derbin e Serie A

Serie A
Shumë pranë rinovimit, zbulohet detajet e kontratës së re të Rrahmanit me Napolin

Shumë pranë rinovimit, zbulohet detajet e kontratës së re të Rrahmanit me Napolin

Serie A
Si votuan Amir Rrahmani dhe Alain Giresse për çmimin “The Best” të FIFA-s

Si votuan Amir Rrahmani dhe Alain Giresse për çmimin “The Best” të FIFA-s

Përfaqësuesja e Kosovës
Nga Paqarada te Rrudhani, Rashani e Rrahmani, futbollistët më të vlerësuar nga Kosova në Evropë

Nga Paqarada te Rrudhani, Rashani e Rrahmani, futbollistët më të vlerësuar nga Kosova në Evropë

Ndërkombëtare
Napoli po e blindon Rrahmanin, kontratë afatgjate dhe rritje e pagës për mbrojtësin

Napoli po e blindon Rrahmanin, kontratë afatgjate dhe rritje e pagës për mbrojtësin

Serie A