LAJMI I FUNDIT:
Alvaro Odriozola

Alvaro Odriozola

49 Artikuj

Real Madridi synon t’i mbledhë mbi 250 milionë euro nga shitja e lojtarëve

Real Madridi synon t’i mbledhë mbi 250 milionë euro nga shitja e lojtarëve

La Liga
Real Madrid, ‘supermarketi’ më i mirë në La Liga

Real Madrid, ‘supermarketi’ më i mirë në La Liga

La Liga
Zyrtare: Bayerni konfirmon transferimin e Odriozolas nga Real Madridi

Zyrtare: Bayerni konfirmon transferimin e Odriozolas nga Real Madridi

Bundesliga
Odriozola raportohet se ka arritur te Bayern Munichu për teste mjekësore

Odriozola raportohet se ka arritur te Bayern Munichu për teste mjekësore

Bundesliga
Odriozola mungon në stërvitjen e Real Madridit, thuhet se do të kalojë te Bayern Munich

Odriozola mungon në stërvitjen e Real Madridit, thuhet se do të kalojë te Bayern Munich

Bundesliga
Çfarë vozisin yjet e Real Madridit: Zidane, Ramos, Bale, Modric dhe “garda e të rinjve” zgjodhën veturat e reja

Çfarë vozisin yjet e Real Madridit: Zidane, Ramos, Bale, Modric dhe “garda e të rinjve” zgjodhën veturat e reja

Auto Lajme
Mallorca 1-0 Real Madrid, notat e lojtarëve

Mallorca 1-0 Real Madrid, notat e lojtarëve

La Liga
Real Madridi i së ardhmes, formacioni U-23 ​​që mund të konkurrojë me të mëdhenjtë e Evropës

Real Madridi i së ardhmes, formacioni U-23 ​​që mund të konkurrojë me të mëdhenjtë e Evropës

La Liga
Reali do të udhëtojë drejt Romës me katër mungesa, kthehet Diaz

Reali do të udhëtojë drejt Romës me katër mungesa, kthehet Diaz

Liga e Kampionëve
Dhjetë mbrojtësit anësorë më të vlefshëm në botë, Hysaj i shtati

Dhjetë mbrojtësit anësorë më të vlefshëm në botë, Hysaj i shtati

Ndërkombëtare
Barcelona – Real Madrid, formacionet më të shtrenjta të të gjitha kohërave që luajtën në radhët e këtyre klubeve

Barcelona – Real Madrid, formacionet më të shtrenjta të të gjitha kohërave që luajtën në radhët e këtyre klubeve

La Liga
Real 1-2 Levante: Notat e lojtarëve, Bardhi në nivel

Real 1-2 Levante: Notat e lojtarëve, Bardhi në nivel

La Liga
Formacioni me lojtarët më të shtrenjtë spanjollë, shumë yje nuk janë pjesë e 11-shes

Formacioni me lojtarët më të shtrenjtë spanjollë, shumë yje nuk janë pjesë e 11-shes

La Liga
Real Madrid 2018/19: Ardhjet, largimet dhe lojtarët për të cilët Los Blancos po shfaqin interesim

Real Madrid 2018/19: Ardhjet, largimet dhe lojtarët për të cilët Los Blancos po shfaqin interesim

La Liga
Perez gjatë prezantimit të Odriozolas: Shumë lojtarë fantastik po vijnë te Reali

Perez gjatë prezantimit të Odriozolas: Shumë lojtarë fantastik po vijnë te Reali

La Liga
Zyrtare: Reali bën goditjen e madhe, nënshkruan Odriozola

Zyrtare: Reali bën goditjen e madhe, nënshkruan Odriozola

La Liga
Real Madridi ka 300 milionë euro dhe një listë të gjatë për transferime

Real Madridi ka 300 milionë euro dhe një listë të gjatë për transferime

La Liga
Barcelona dominon formacionin e stinorit vjeshtor, Real Madridi atë të dështimeve me Ronaldon në krye – Messi lojtari më i mirë (Foto)

Barcelona dominon formacionin e stinorit vjeshtor, Real Madridi atë të dështimeve me Ronaldon në krye – Messi lojtari më i mirë (Foto)

La Liga
Messi dëshiron Odriozolan te Barcelona

Messi dëshiron Odriozolan te Barcelona

La Liga
“Duhen 300 milionë euro transferime për të konkurruar me Manchester Cityn” – Marca ia propozon Mourinhos një formacion me 11 lojtarë për këtë shifër (Foto)

“Duhen 300 milionë euro transferime për të konkurruar me Manchester Cityn” – Marca ia propozon Mourinhos një formacion me 11 lojtarë për këtë shifër (Foto)

Premier League
Real Madridi përforcohet në janar me dy baskë, Arrizabalaga dhe Odriozola lojtarët e kërkuar

Real Madridi përforcohet në janar me dy baskë, Arrizabalaga dhe Odriozola lojtarët e kërkuar

La Liga
Ramos këshillon Perezin: Transferoje Odriozolan

Ramos këshillon Perezin: Transferoje Odriozolan

La Liga
Odriozola hedh poshtë spekulimet që e lidhin me Realin dhe Barçën

Odriozola hedh poshtë spekulimet që e lidhin me Realin dhe Barçën

La Liga
Real Madridi po ndjek shtatë talentë të klubeve evropiane

Real Madridi po ndjek shtatë talentë të klubeve evropiane

La Liga