LAJMI I FUNDIT:

Alvaro Arbeloa

33 Artikuj

Afati i transferimeve në vitin 2009 i Real Madridit konsiderohet si potencialisht më i miri – afruan 8 yje

Afati i transferimeve në vitin 2009 i Real Madridit konsiderohet si potencialisht më i miri – afruan 8 yje

La Liga
Torres pranon ‘gabimin’, por refuzon të tërhiqet nga mosmarrëveshja me Arbeloan

Torres pranon ‘gabimin’, por refuzon të tërhiqet nga mosmarrëveshja me Arbeloan

Ndërkombëtare
Ishin shok skuadre, por Torres dhe Arbeloa përleshen mes vete si trajnerë në derbin e qytetit të Madridit

Ishin shok skuadre, por Torres dhe Arbeloa përleshen mes vete si trajnerë në derbin e qytetit të Madridit

La Liga
Dalin emra të rinj që shihen si pasues të Ancelottit te Real Madridi

Dalin emra të rinj që shihen si pasues të Ancelottit te Real Madridi

La Liga
Shfaqet një emër befasues për të zëvendësuar Carlo Ancelottin, nëse shkarkohet nga Real Madridi

Shfaqet një emër befasues për të zëvendësuar Carlo Ancelottin, nëse shkarkohet nga Real Madridi

La Liga
Ancelotti kërcënohet me shkarkim: Tre kandidatët për ta zëvendësuar vijnë nga shtëpi e Real Madridit

Ancelotti kërcënohet me shkarkim: Tre kandidatët për ta zëvendësuar vijnë nga shtëpi e Real Madridit

La Liga
Dhjetë lojtarë që kanë veshur fanellat e Liverpooli dhe Real Madridit në karrierën e tyre

Dhjetë lojtarë që kanë veshur fanellat e Liverpooli dhe Real Madridit në karrierën e tyre

Liga e Kampionëve
Ancelotti thuhet se ka zgjedhur përsëri një legjendë të klubit si ndihmës të tij te Real Madridi

Ancelotti thuhet se ka zgjedhur përsëri një legjendë të klubit si ndihmës të tij te Real Madridi

La Liga
Epoka e dytë e Perez te Real Madridi, nga blerjet e vitit 2009 vetëm Benzema ka mbijetuar

Epoka e dytë e Perez te Real Madridi, nga blerjet e vitit 2009 vetëm Benzema ka mbijetuar

La Liga
Arbeloa: Modric është 10-shi më i mirë në botë

Arbeloa: Modric është 10-shi më i mirë në botë

Ndërkombëtare
Drejt finales Real Madrid – Liverpool: Nëntë futbollistët që kanë luajtur me të dy skuadrat

Drejt finales Real Madrid – Liverpool: Nëntë futbollistët që kanë luajtur me të dy skuadrat

Liga e Kampionëve
Mbrëmje speciale për Alonson dhe Arbeloan, dyshja që bën histori me dy fanellat

Mbrëmje speciale për Alonson dhe Arbeloan, dyshja që bën histori me dy fanellat

Liga e Kampionëve
Real Madridi i ‘prodhoi’ si futbollistë dhe pastaj i liroi – Ata u kthyen në reprezentues të Spanjës

Real Madridi i ‘prodhoi’ si futbollistë dhe pastaj i liroi – Ata u kthyen në reprezentues të Spanjës

Përfaqësueset
Sportistët që u pensionuan gjatë vitit 2017

Sportistët që u pensionuan gjatë vitit 2017

Ndërkombëtare
Alvaro Arbeloa kthehet si ambasador në Real Madrid

Alvaro Arbeloa kthehet si ambasador në Real Madrid

La Liga
Befasisht këta katër lojtarë kanë më shumë ndjekës në Twitter sesa disa klube të Ligës Premier

Befasisht këta katër lojtarë kanë më shumë ndjekës në Twitter sesa disa klube të Ligës Premier

Premier League
Arbeloa: Ronaldo në të njëjtin nivel me Di Stefanon

Arbeloa: Ronaldo në të njëjtin nivel me Di Stefanon

La Liga
Arbeloa pas shkarkimit të Bilic: Më mirë vonë se kurrë

Arbeloa pas shkarkimit të Bilic: Më mirë vonë se kurrë

Premier League
Real Madridi mban rekordin e shpenzimeve brenda një afati kalimtar, mbi 250 milionë euro blerje në vitin 2009 (Foto)

Real Madridi mban rekordin e shpenzimeve brenda një afati kalimtar, mbi 250 milionë euro blerje në vitin 2009 (Foto)

La Liga
“As bukë nuk do të haja me Piquen”

“As bukë nuk do të haja me Piquen”

La Liga
Pensionohet Alvaro Arbeloa: Fitoi 11 tituj në karrierë

Pensionohet Alvaro Arbeloa: Fitoi 11 tituj në karrierë

La Liga
Zyrtare: Arbeloa prezantohet te West Ham

Zyrtare: Arbeloa prezantohet te West Ham

Premier League
Milani arrin marrëveshje me Arbeloan

Milani arrin marrëveshje me Arbeloan

Serie A
Arbeloa pas finales drejt Fenerit?

Arbeloa pas finales drejt Fenerit?

La Liga