LAJMI I FUNDIT:

Alqi Bllako

12 Artikuj

Kalon për gjykim çështja e inceneratorit të Elbasanit, të pandehur ish-ministri i Mjedisit dhe ish-deputeti i PS-së

Kalon për gjykim çështja e inceneratorit të Elbasanit, të pandehur ish-ministri i Mjedisit dhe ish-deputeti i PS-së

Shqipëri
Inceneratori i Fierit, Prokuroria e Posaçme SPAK dërgon për gjykim Lefter Kokën dhe Alqi Bllakon

Inceneratori i Fierit, Prokuroria e Posaçme SPAK dërgon për gjykim Lefter Kokën dhe Alqi Bllakon

Shqipëri
Prokuroria e Posaçme SPAK mbyll hetimet për impiantin e plehrave të Fierit

Prokuroria e Posaçme SPAK mbyll hetimet për impiantin e plehrave të Fierit

Shqipëri
Vendoset masa e dytë “arrest me burg” për Alqi Bllakon

Vendoset masa e dytë “arrest me burg” për Alqi Bllakon

Shqipëri
Shtohen akuzat për ish-deputetin e burgosur të PS-së

Shtohen akuzat për ish-deputetin e burgosur të PS-së

Shqipëri
Pranohet kërkesa e Prokurorisë së Posaçme, ish-deputeti Alqi Bllako kthehet në burg

Pranohet kërkesa e Prokurorisë së Posaçme, ish-deputeti Alqi Bllako kthehet në burg

Shqipëri
Lirimi i Alqi Bllakos, Meta: Koka e aferës është Rama, drejtësia nuk veproi

Lirimi i Alqi Bllakos, Meta: Koka e aferës është Rama, drejtësia nuk veproi

Shqipëri
Ish-deputeti i PS-së Alqi Bllako lirohet nga qelia, Prokuroria: Do ankimojmë vendimin

Ish-deputeti i PS-së Alqi Bllako lirohet nga qelia, Prokuroria: Do ankimojmë vendimin

Shqipëri
SPAK nis hetim pasuror për ish-deputetin shqiptar Alqi Bllako

SPAK nis hetim pasuror për ish-deputetin shqiptar Alqi Bllako

Shqipëri
KQZ i jep mandatin e deputetit Pandeli Majkos

KQZ i jep mandatin e deputetit Pandeli Majkos

Shqipëri
Pandeli Majko nisë procedurat për t’u rikthyer në Kuvendin e Shqipërisë si deputet

Pandeli Majko nisë procedurat për t’u rikthyer në Kuvendin e Shqipërisë si deputet

Shqipëri
Nën akuzë për korrupsion me inceneratorin e Fierit, Alqi Bllako sot në Gjykatë 

Nën akuzë për korrupsion me inceneratorin e Fierit, Alqi Bllako sot në Gjykatë 

Shqipëri