LAJMI I FUNDIT:

Alexander Isak

61 Artikuj

Alexander Isak dhuroi spektakël ndaj Evertonit, dribloi disa futbollistë para ‘asistimit të vitit’

Alexander Isak dhuroi spektakël ndaj Evertonit, dribloi disa futbollistë para ‘asistimit të vitit’

Premier League
Nga De Bruyne te De Gea dhe Salah – Zbulohet lista me lojtarin më të paguar të secilës skuadër në Ligën Premier 

Nga De Bruyne te De Gea dhe Salah – Zbulohet lista me lojtarin më të paguar të secilës skuadër në Ligën Premier 

Premier League
Yjet e mëdhenj të futbollit që nuk do të jenë në Kupën e Botës në Katar – Marca mes shumë yjeve zgjedh edhe sulmuesin e Kosovës

Yjet e mëdhenj të futbollit që nuk do të jenë në Kupën e Botës në Katar – Marca mes shumë yjeve zgjedh edhe sulmuesin e Kosovës

Përfaqësueset
Sulmuesit me përqindjen më të mirë të konvertimit të gjuajtjeve në Ligën Premier: Haaland i dyti, Ronaldo nga fundi i listës

Sulmuesit me përqindjen më të mirë të konvertimit të gjuajtjeve në Ligën Premier: Haaland i dyti, Ronaldo nga fundi i listës

Premier League
Top 15 transferimet më të shtrenjta që ndodhën në afatin kalimtar veror

Top 15 transferimet më të shtrenjta që ndodhën në afatin kalimtar veror

Ndërkombëtare
Kohët po ndryshojnë: Një nga blerjet më të mëdha të Ligës Premier refuzoi Manchester Unitedin për të nënshkruar me Newcastlen

Kohët po ndryshojnë: Një nga blerjet më të mëdha të Ligës Premier refuzoi Manchester Unitedin për të nënshkruar me Newcastlen

Premier League
Zyrtare: Alexander Isak transferohet te Newcastle, bëhet lojtari më i shtrenjtë në histori të klubit

Zyrtare: Alexander Isak transferohet te Newcastle, bëhet lojtari më i shtrenjtë në histori të klubit

Premier League
Shitja më e madhe në histori të Socideadit: Isak për 70 milionë euro te Newcastle

Shitja më e madhe në histori të Socideadit: Isak për 70 milionë euro te Newcastle

Premier League
Golin për 46 sekonda të Lewandowskit, e zbeh “perla” e Alexander Isak

Golin për 46 sekonda të Lewandowskit, e zbeh “perla” e Alexander Isak

La Liga
Real Sociedadi është i shqetësuar me interesimin e Real Madridit për Alexander Isak

Real Sociedadi është i shqetësuar me interesimin e Real Madridit për Alexander Isak

La Liga
Borussia Dortmund, klubi me strategjinë më të mirë të shitblerjeve në futbollin botëror

Borussia Dortmund, klubi me strategjinë më të mirë të shitblerjeve në futbollin botëror

Shkumbin Pireva
Kështu mund të luajë Arsenali nga edicioni 2022/23 nëse kompleton katër transferime

Kështu mund të luajë Arsenali nga edicioni 2022/23 nëse kompleton katër transferime

Premier League
Barça e dëshiron Isak si alternativë të Haaland

Barça e dëshiron Isak si alternativë të Haaland

La Liga
Arsenali me tentim të ri për Isak

Arsenali me tentim të ri për Isak

Premier League
Haaland opsioni i parë, por Barcelona mendon për Isak si ‘plan B’

Haaland opsioni i parë, por Barcelona mendon për Isak si ‘plan B’

La Liga
Man Utd dhe Chelsea i bashkohen Arsenalit në garën për transferimin e sulmuesit Isak

Man Utd dhe Chelsea i bashkohen Arsenalit në garën për transferimin e sulmuesit Isak

Premier League
Arsenali i vendosur për revolucion në verë, ka gati 215 milionë euro për transferimin e tre yjeve

Arsenali i vendosur për revolucion në verë, ka gati 215 milionë euro për transferimin e tre yjeve

Premier League
Klauzola e ‘çmendur’ e Isak – Sociedadi i vështirëson punët Arsenalit

Klauzola e ‘çmendur’ e Isak – Sociedadi i vështirëson punët Arsenalit

Premier League
Milani po përgatitet për të investuar gjatë verës një sulmues klasi, tre emra në listën e ngushtë

Milani po përgatitet për të investuar gjatë verës një sulmues klasi, tre emra në listën e ngushtë

Serie A
Arsenali po përpiqet shumë që të kompletojë të paktën dy blerje në afatin kalimtar të janarit  

Arsenali po përpiqet shumë që të kompletojë të paktën dy blerje në afatin kalimtar të janarit  

Premier League
Arsenali këmbëngul për transferimin e Alexander Isak

Arsenali këmbëngul për transferimin e Alexander Isak

La Liga
City mendon për Alexander Isak nëse nuk arrihet Haaland

City mendon për Alexander Isak nëse nuk arrihet Haaland

La Liga
Atletico Madridi bëri rikthimin sensacional ndaj Sociedadit për të siguruar një pikë

Atletico Madridi bëri rikthimin sensacional ndaj Sociedadit për të siguruar një pikë

La Liga
Milani në kërkim të një sulmuesi të ri, katër emra në listën e Rossonerëve

Milani në kërkim të një sulmuesi të ri, katër emra në listën e Rossonerëve

Serie A