LAJMI I FUNDIT:

Alessio Cragno

11 Artikuj

Pasi bëri disa super goditje këtë afat kalimtar, Monza dhe Galliani po përgatiten për blerjen e madhe – sulmuesi i Interit në radarin e tyre

Pasi bëri disa super goditje këtë afat kalimtar, Monza dhe Galliani po përgatiten për blerjen e madhe – sulmuesi i Interit në radarin e tyre

Serie A
“Rikthehet rasti Ronaldo-Cragno” – Roofe ndëshkohet me të kuq pas ndërhyrjes së tmerrshme në kokë ndaj portierit Kolar

“Rikthehet rasti Ronaldo-Cragno” – Roofe ndëshkohet me të kuq pas ndërhyrjes së tmerrshme në kokë ndaj portierit Kolar

Liga e Evropës
Cagliari 2-0 Juventus, notat e lojtarëve

Cagliari 2-0 Juventus, notat e lojtarëve

Serie A
Roma pritet të ndërrojë përsëri portierë, tre emra në listën e Giallorosëve

Roma pritet të ndërrojë përsëri portierë, tre emra në listën e Giallorosëve

Serie A
Donnarumma drejt largimit nga Milani, Rossonerët kanë katër opsione për ta zëvendësuar italianin

Donnarumma drejt largimit nga Milani, Rossonerët kanë katër opsione për ta zëvendësuar italianin

Serie A
WhoScored e lë Messin jashtë formacionit me lojtarët me statistika më të mira, Ronaldo është aty

WhoScored e lë Messin jashtë formacionit me lojtarët me statistika më të mira, Ronaldo është aty

Ndërkombëtare
Formacioni më i mirë i Serie A – shumë befasi, vetëm Ronaldo nga Juventusi

Formacioni më i mirë i Serie A – shumë befasi, vetëm Ronaldo nga Juventusi

Serie A
Roma gjen portierin për sezonin e ardhshëm, gati oferta për Cragnon

Roma gjen portierin për sezonin e ardhshëm, gati oferta për Cragnon

Serie A
Cagliari 1-1 Milan, notat e lojtarëve

Cagliari 1-1 Milan, notat e lojtarëve

Serie A
Cagliari 1-2 Milan, notat e lojtarëve

Cagliari 1-2 Milan, notat e lojtarëve

Serie A
Formacioni i javës në Serie A, dominohet nga futbollistët e Napolit

Formacioni i javës në Serie A, dominohet nga futbollistët e Napolit

Serie A