LAJMI I FUNDIT:

Alessandro Costacurta

13 Artikuj

‘Le ta mbajë për vete, nuk e dua’ – Ibra për rekordin e golashënuesit më të moshuar

‘Le ta mbajë për vete, nuk e dua’ – Ibra për rekordin e golashënuesit më të moshuar

Serie A
Capello dhe Costacurta i dërgojnë paralajmërim Barcelonës pas humbjes nga Bayern Munichu

Capello dhe Costacurta i dërgojnë paralajmërim Barcelonës pas humbjes nga Bayern Munichu

Liga e Kampionëve
Costacurta: Donnarumma është portieri më i mirë në botë

Costacurta: Donnarumma është portieri më i mirë në botë

Serie A
Costacurta: Jam përballur me Messin kur ishte 16 vjeç, kërkova zëvendësim pas 15 minutash lojë

Costacurta: Jam përballur me Messin kur ishte 16 vjeç, kërkova zëvendësim pas 15 minutash lojë

La Liga
Tifozët zgjedhin 50 mbrojtësit më të mirë të të gjitha kohërave

Tifozët zgjedhin 50 mbrojtësit më të mirë të të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
Rrëfimi i Taribo West: Mafia italiane nuk më lejoji të kisha sukses te Milani

Rrëfimi i Taribo West: Mafia italiane nuk më lejoji të kisha sukses te Milani

Serie A
Costacurta: E kemi kontaktuar Mancinin, por ende nuk ka marrëveshje

Costacurta: E kemi kontaktuar Mancinin, por ende nuk ka marrëveshje

Përfaqësueset
Costacurta: Italia më 20 maj emëron trajnerin e ri, Di Biagio është favorit

Costacurta: Italia më 20 maj emëron trajnerin e ri, Di Biagio është favorit

Përfaqësueset
Costacurta: Trajneri i Italisë mes Contes, Mancinit dhe Di Biagios

Costacurta: Trajneri i Italisë mes Contes, Mancinit dhe Di Biagios

Përfaqësueset
Costacurta: Milanit i duhet një sulmues si Belotti apo Aubameyang

Costacurta: Milanit i duhet një sulmues si Belotti apo Aubameyang

Serie A
Formacioni më i mirë i Milanit në 31 vitet e Berlusconit (Foto)

Formacioni më i mirë i Milanit në 31 vitet e Berlusconit (Foto)

Serie A
“Neymar është më i mirë se Messi dhe Ronaldo”

“Neymar është më i mirë se Messi dhe Ronaldo”

La Liga
Bashkëshorti i luajti 20 vjet për Milanin, por ajo tifoze e flakët e Juventusit (Foto)

Bashkëshorti i luajti 20 vjet për Milanin, por ajo tifoze e flakët e Juventusit (Foto)

Yjet