LAJMI I FUNDIT:

Alejandro Balde

19 Artikuj

Nëntë lojtarët e Barcelonës me klauzolë marramendëse lirimi prej 1 miliard eurosh

Nëntë lojtarët e Barcelonës me klauzolë marramendëse lirimi prej 1 miliard eurosh

La Liga
Zyrtare: Barcelona blindon Alejandro Balden me kontratë të re, i vendos klauzolë të ‘çmendur’

Zyrtare: Barcelona blindon Alejandro Balden me kontratë të re, i vendos klauzolë të ‘çmendur’

La Liga
Dhjetë telentët e nominuar për “Trofeun Kopa 2023”  

Dhjetë telentët e nominuar për “Trofeun Kopa 2023”  

Ndërkombëtare
Si ndodhi që fansat e Taylor Swift e ndihmuan Bellinghamin të kalojë Balden dhe të dal i pari në garën për çmimin Golden Boy

Si ndodhi që fansat e Taylor Swift e ndihmuan Bellinghamin të kalojë Balden dhe të dal i pari në garën për çmimin Golden Boy

Ndërkombëtare
Katër lojtarët që po e shqetësojnë Xavin me formën e tyre

Katër lojtarët që po e shqetësojnë Xavin me formën e tyre

La Liga
Formacioni i frikshëm i Barcelonës me Cancelon dhe Joao Felixin në skuadër

Formacioni i frikshëm i Barcelonës me Cancelon dhe Joao Felixin në skuadër

La Liga
Katër lojtarët e Barçës që mund të zëvendësojnë Araujon në krahun e djathtë pas lëndimit

Katër lojtarët e Barçës që mund të zëvendësojnë Araujon në krahun e djathtë pas lëndimit

La Liga
Ende shtatë lojtarë pa regjistruar – si mund të luajë Barcelona në ndeshjen e parë të sezonit ndaj Getafes

Ende shtatë lojtarë pa regjistruar – si mund të luajë Barcelona në ndeshjen e parë të sezonit ndaj Getafes

La Liga
Barcelona shpreson t’i regjistrojë dhjetë lojtarë para ndeshjes me Getafen

Barcelona shpreson t’i regjistrojë dhjetë lojtarë para ndeshjes me Getafen

La Liga
Alex Balde refuzon Man Cityn për të nënshkruar marrëveshje të re me Barcelonën

Alex Balde refuzon Man Cityn për të nënshkruar marrëveshje të re me Barcelonën

La Liga
Balde nuk e merr parasysh ofertën e Man Cityt, fokusi i tij është vetëm Barcelona

Balde nuk e merr parasysh ofertën e Man Cityt, fokusi i tij është vetëm Barcelona

La Liga
Notat e lojtarëve: Valladolid 3-1 Barca, vlerësohen golashënuesit

Notat e lojtarëve: Valladolid 3-1 Barca, vlerësohen golashënuesit

La Liga
Agjenti Jorge Mendes mban takim me tre yje të Barcelonës për të definuar të ardhmen e tyre

Agjenti Jorge Mendes mban takim me tre yje të Barcelonës për të definuar të ardhmen e tyre

La Liga
Top 10 yjet më premtues në botë – Gavi dhe Bellingham prijnë, befasojnë brazilianët

Top 10 yjet më premtues në botë – Gavi dhe Bellingham prijnë, befasojnë brazilianët

Ndërkombëtare
Chelsea vihet pas Alejandro Baldes

Chelsea vihet pas Alejandro Baldes

Premier League
Lojtarët e Barcelonës dhe Realit janë dashur të ndahen në stërvitjen e Spanjës, tensionet nga El Clasico vazhdojnë

Lojtarët e Barcelonës dhe Realit janë dashur të ndahen në stërvitjen e Spanjës, tensionet nga El Clasico vazhdojnë

Përfaqësueset
Maldini takohet me Jorge Mendes, diskutohet për pesë lojtarë të njohur

Maldini takohet me Jorge Mendes, diskutohet për pesë lojtarë të njohur

Serie A
Gjigantët e Ligës Premier e duan Balden

Gjigantët e Ligës Premier e duan Balden

La Liga
Barcelona po e blindon Balden

Barcelona po e blindon Balden

La Liga